Home
Clubinfo
Historiek
Activiteiten
Foto/verslag
Competitie
Trainingsuren
Recreatie
Shop
Links
Adverteerders

 


 
Info Sport Nautique


Walvissloepenrace

Klik op de foto's voor een grote weergave.
Wil je één of meer foto's in hoge resolutie, zodat je deze kan afprinten? Of wil je dat een bepaalde foto van de website verwijderd wordt? Stuur dan een mailtje aan webmaster@krnso.be

  Archief:Foto's 2010
Foto's 2009
Foto's 2008
Foto's 2007
Foto's 2006
Foto's 2005
Foto's 2004
Foto's 2003
Foto's 2002

JOUW FOTO'S en WEDSTRIJDVERSLAG HIER!!       klik voor info...

2e KRNSO Kerstmarkt

11/12/2011:

De 2e KRNSO Kerstmarkt was wederom een zeer geslaagd evenement! In een opperbeste stemming werden de talrijke kerstkraampjes druk bezocht. Ook de innerlijke mens werd niet vergeten, maar ook het sportieve gedeelte kwam aan bod met de ergometermarathon. De Kerstman in hoogsteigen persoon vereerde ons bovendien met een bezoek!
Klik hier voor de mooie fotoreeks van Jan Vanparys.

Sinterklaasfeest ORAC

3/12/2011:

De firma Orac vierde zijn Sinterklaasfeest bij KRNSO. Ziehier enkele sfeerbeelden van dit geslaagde feest!

 

Suikerrace (Roosendaalse RV, NL)

20/11/2011:

Jeroen Neus wint de "Suikerrace" in skiff

Elk jaar grijpt in het Nederlandse Roosendaal een 7km. lange afstand roeiwedstrijd plaats onder de naam "Suikerrace", een organisatie die ook dit jaar ( 20 november) ondanks koude en mist een puik verloop kende.
Onder de meer dan 100 deelnemers, ingescheept in verschillende boottypes, en hoofdzakelijk bemand met noorderburen,
toch enkele Belgen waaronder KRNSO-master Jeroen Neus, die onze kleuren naar behoren verdedigde.
Niet alleen werd hij 11° in het totaalklassement, maar vooral winnaar in het skiffnummer (10 deelnemers) in de tijd van 29'14".    Meer info    Resultaten

 

Open Belgian Indoorrowing Championship (ARV)

19/11/2011:

Bram Dubois hernieuwt zijn titel KvB Indoor-Roeien Heren
Goud voor Amy Serlez bij de lichte dames tot 61,5 kg.(KvB)
Brons voor Shauni De Jonghe bij de meisjes en Vanparys Robin bij de jongens tot 18j.(KvB)
Björn Mottoulle haalt een 3° plaats op 49 dlnrs. bij de jongens tot 16j. (geen KvB)

Drie
ploegoverwinningen bij de jun. jong. tot 18j., meisj. tot 16j. en Dames: (geen KvB)


De Antwerp Roei-Vereniging is de officiële organisator van de Open Belgische Kampioenschappen 2011 "Indoor"-roeien, m.a.w. wedstrijden op roei-simulators of hometrainers, op het "droge" dus, en die tot doel hebben de huidige fysische condities
(vooral kracht en uithouding) te testen. Het resultaat is alleen maar een vingerwijzing, maar geen garantie voor de bootvaardigheid (techniek), en dus voor selecties. Daarvoor moeten we wachten op de volgende 2 testen, de Lange Afstand Roeiwedstrijd in Seneffe, en de eerste regatta over 2000m. in het voorseizoen 2012, nl. deze van de Gentse RS.
Pas dan worden definitief de deelnemers aan WK's, E.K.'s, jeugdbeker e.d.m. bekend gemaakt.


De KRNSO-uitslagen
:
Wed. 29: Heren  2000m. 7 dlnrs. 
(KvB) 1°  Bram Dubois  06.14.90  KAMPIOEN van BELGIE 2011
Wed. 23: Jun. jongens tot 18j.  2000m. 
(KvB) 27 dlnrs.  Vanparijs Robin  06.33.00  Qvick Malin  06.35.10  Serlez Maxim  06.39.50
11° Vandendriessche Keanu  06.50.80  16° Lambregt Lukas 23° Brys Arno  07.19.60
(Voor de insiders enkele vergelijkingen:  Tison Frederique - Gentse RS - J.18   06.23.90 - Schollaert Th. - Sport Gent  06.26.60
-
De Loof Pierre - KR Brugge - J.16j. intrinsiek talent, zoon van Pierre-Marie De Loof - zilver OS-Los Angeles 1984 06.27.60)
Wed. 22: Jun. jongens tot 16. 2000m. 49 dlnrs. (Geen KvB) 
Mottoulle Björn  06.6.00  22° Nieuwenhuyse Thijs  07.01.20
26°
Artois Fons  07.06.10  32° Tourlemain Quinten  07.16.14
Wed. 19: Lichte Dames tot max. 61,50 kg. 2000m. 2 dlnrs. (
KvB Serlez Amy  08.12.10
Wed. 17: Jun.meisjes tot 18j.  12 dlnrs.  2000m. (
KvB)  De Jonghe Shauni  07.44.70  Verduystert Marieke 08.01.30
Wed. 16: Jun.meisjes tot 16j.  24 dlnrs. 2000m. (Geen KvB)
Pelkmans Alanah  07.45.90  10° Rycx Astrid  08.12.80
18°
Puystjens Camille  08.36.80  23° Dewulf Daniëlle 09.00.60
Wed. 15: Jun.meisjes tot 14j. 28 dlnrs. 1000m. (Geen KvB):
(en 1° Bel.) Lahaye Morgan 03.48.20  14° Vandaele Zoë  04.04.40
16°
Colpaert Nina-Maria  02.03.80
Wed. 11: Masters Heren +50j. 4 dlnrs. 2000m. ( Geen KvB):
3° Derijnck Frank 07.09.60
Wed. 30: PLOEGEN VAN VIER Jongens tot 16j. (Geen KvB)  8 dlnrs.  1000m. 
KRNSO met Artois Fons, Mottoulle Björn, Nieuwenhuyse Thijs en Tourlemain Quinten 03.21.00
Wed. 32: PLOEGEN VAN VIER Jongens tot 18j. 1000m. (Geen KvB)  2 dlnrs.
KRNSO met Serlez Maxim, Vanparys Robin, Vandendriesshe Keanu en Qvick Malin  03.14.50
Wed. 35: PLOEGEN VAN VIER DAMES  1000m. (Geen KvB) 2 dlnrs. 
KRNSO met Amy Serlez, Van Loke Eline, De Jonghe Shauni en Marieke Verduystert  03.52.00
 

PlassendaleCup KRNSO

13/11/2011:

Zie de speciale PlassendaleCup-pagina voor resultaten en foto's!

 

Clubkampioenschap KRNSO

22/10/2011:

Zie de speciale Clubkampioenschap-pagina voor resultaten en foto's!

Jeugdroeihappening (KRS Gent)

9/10/2011:

De Jeugdroeihappening is een initiatief van de Vlaamse Roeiliga, en bestaat erin dat alle jongeren van alle Vlaamse roeiclubs bij loting door mekaar in Vier-Yolle verschillende keren ( 3 keer 500m.) tegen mekaar moeten roeien, telkens in een andere samenstelling. Om het roeiseizoen af te sluiten, een ideale manier om een verbroedering onder de jongeren tot 14j. te organiseren. Achteraf wordt de som gemaakt ( jongen en meisjes door mekaar ) van de verschillende verroeide tijden, wat op het einde van de dag de volgende uitslag opbracht (zie bijlage). In het totaalklassement eindigde KRNSO 3°.

Resutaten


Jeugdduathlon 12-14jaar KRB (Brugge)

2/10/2011:

Zonder 14-jarige jongens en zonder slalom wint KRNSO nipt haar laatste opdracht!

De uitslagen:
meisjes tot 12j. ( 17 dlnrs. - ...lopen, ...lijnroeien )
01° Colpaert Luca  09.31.34 + 02.19.91 = 56/60 ptn
.    04° Vanparys Emma  10.58.91 + 02.16.85 = 53/60
09° Decorte Zohra  11.38.00 + 02.26.78 = 47/60    13° Edwards Megan  13.13.61 + 02.37.66


jongens tot 12j. ( 28 dlnrs.- ...lopen, ...lijnroeien )
01° Colpaert Marlon  08.27.26 + 02.07.62 = 60/60  
5° Ryckier Sen  09.27.20 + 02.14.46 = 51/60
07° Beerlandt Liam  09.35.22 + 02.16.14 = 48/60    08° Catrijsse Wouter  09.26.52 + 02.20.83 = 48/60
09° Nagels Loran  09.38.23 + 02.19.39 = 46/60    11° Vandaele Conan  10.10.62 + 02.22.57 = 41/60
16° Artois Louis  10.53.80 + 02.35.75 = 27/60    26° Barbaix Quintn  12.00.52 + 02.47.67 = 14/60


meisjes tot 14j. ( 13 dlnrs.-...lopen, ...lijnroeien )
01° Colpaert Nina-Maria  15.43.68 + 02.05.56 = 59/60
    5° Rycx Eline  17.42.88 + 02.11.47 = 50/60
10° Lahaye Morgan  17.31.45 + 02.18.96 = 45/60    11° Vandaele Zoë  18.06.04 + 02.17.37 = 44/60


TOTAALKLASSEMENT: 1° KRNSO  53 ptn.   
2° KRSG  52 ptn.    3° GRS  48 ptn.    4° KRB  46 ptn.                              5° KRCG  28 ptn.    6° BTR  21 ptn.    7° CMA  1 pt.

 

Belgisch Kampioenschap Lange Boten (Hazewinkel)

24-25/09/2011:

K.R.N.S.O. DE GROTE SLOKOP!

Björn Hendrickx neemt draad weer op....en haalt meteen een Belgische titel binnen!
KRNSO-jongeren verbazen jan en alleman met het verbijsterend gemak
waarmee 6 titels gewonnen werden.

Wed. 210: Kamp.v.België Koppelvier Heren - 2000m. - 5 dlnrs.
1° KRNSO (KvB) met Bram Dubois/ Arne Dubois/ Björn Hendrickx/ Robin Vanparys  06.20.11
Wed. 221: Kamp.v.België Koppelvier Dames - 2000m. 6 dlnrs.
2° KRNSO met Melissa Ryckewaert/ Shauni De Jonghe/ Amy Serlez/ Eline Van Loke  07.23.13
 

KRNSO-jongens in aftandse 20-jaar oude achtriem Kampioen!
Wed. 119: Kamp.v.België Acht-met-Stm. Jongens tot 18j. - 2000m. - 6 dlnrs.
1° KRNSO (KvB) met Maxim Serlez/ Robin Vanparys/ Thijs Nieuwenhuyse/ Arno Brys/ Malin Qvick/
Motoulle Björn/ Lucas Lambregt/ Keanu Vandendriessche/ Stm. Jooris Schmitt  06.11.06
Wed. 224: Kamp.v.België Koppelvier jongens tot 18j. - 2000m. - 7 dlnrs.
1° in Finale KRNSO (KvB) met Malin Qvick/ Robin Vanparys/ Maxim Serlez/ Keanu Vandendriessche   06.24.08


KRNSO-meisjes nemen zelf 3 Gouden Plakken voor hun rekening

Wed. 123: Kamp.v.België Koppelvier "Lichte" Dames - 2000m. - 3 dlnrs.
1° KRNSO (KvB) met Melissa Ryckewaert/ Shauni De Jonghe/ Marieke Verduystert/ Eline Van Loke  07.20.92
Wed. 209: Kamp.v.België Koppelvier meisjes tot 18j. - 2000m. - 3 dlnrs.
1° KRNSO (KvB) met Melissa Ryckewaert/ Shauni De Jonghe/ Astrid Rycx/ Eline Van Loke  07.16.10
Wed. 225: Kamp.v.België Ongestuurde Vier meisjes tot 18j. - 2000m. - 3 dlnrs.
1° KRNSO (KvB) met Melissa Ryckewaert/ Shauni De Jonghe/ Marieke Verduystert/ Eline Van Loke  06.02.91

Wed. 118: Kamp.v.België Ongestuurde Vier Dames - 2000m. - 4 dlnrs.
4° Melissa Ryckewaert/ Shauni De Jonghe/ Amy Serlez/ Eline Van Loke  07.45.21

--------------


Ook bij de toegevoegde wedstrijden maakt KRNSO zich berucht!


Wed. 101: Skiff jongens tot 12j. - 500m. - 30 dlnrs.

1° Colpaert Marlon  02.05.75
    5° Beerlandt Liam  02.12.12    7° Ryckier Sen  02.15.65    11° Catrijsse Wout  02.18.42
12° Nagels Loran  02.20.06    13° Vandaele Conan  02.20.78    20° Artois Louis  02.31.97    21° Douillie Frederique  02.32.50 28° Barbez Quinten  02.43.72
Wed. 201: Skiff meisjes tot 12j. - 500m. - 11 dlnrs.
2° Emma Vanparys  02.11.23    3° Colpaert Luca  02.15.35    9° Edwards Megan  02.32.70
Wed. 102: Dubbeltwee meisjes tot 12j. - 500m. -  4 dlnrs

1° Colpaert Luca/ Vanparys Emma  02.07.00

Wed. 202: Dubbeltwee jongens tot 12j. - 500m. - 13 dlnrs.

1° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam  01.56.07
    5° Ryckier Sen/ Vandaele Conan  02.05.04    6° Nagels Loran/ Cattrijsse Wout  02.06.35 11° Artois Louis/ Douillie Frederique  02.22.77
Wed. 107: Koppelvier meisjes tot 14j. - 1000m. - 4 dlnrs.

1° Colpaert Nina-Maria/ Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Vandaele Zoë  03.47.34

Wed. 207: Skiff meisjes tot 14j. - 1000m. - 28 dlnrs.
4° Colpaert Nina-Maria  04.30.29    9° Rycx Eline  04.36.36    11° Vandaele Zoë  04.39.41
12° Verstraete Tine  04.39.70  20° Verhelle Marie-Frederique  04.54.40
Wed. 120: Skiff Jongens tot 16j. - 2000m. - 8 dlnrs.
2° Artois Fons  08.04.01
Wed. 223: Dubbeltwee jongens tot 16j. - 2000m. - 5 dlnrs.

1° Thijs Nieuwenhuyse/ Artois Fons
  07.21.29    2° Tourlemain Quinten/ Motouille Björn  07.25.17
Wed. 212; Koppelvier jongens tot 16j. - 2000m. - 5 dlnrs.

1° Mottouille Björn/ Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons/ Tourlemain Quinten  06.36.38

Wed. 124: Koppelvier meisjes tot 16j. - 2000m. - 3 dlnrs.
3° Astrid Rycx/ Danielle Dewulf/ Alanah Pelkmans/ Camille Puystjens  07.36.04

Alle resutaten

Uitgebreide fotoreeks van Ferdinand Peeters

En met dank aan www.xraypictures.be :


Europese Roeikampioenschappen Plovdiv (BUL)

16-18/09/2011:

Bram Dubois op de 12e plaats n.a.v. zijn eerste Europese Kampioenschap!

Bram Dubois leek in de B-finale van het skiffnummer tot op 500 m van de finish op weg naar een knap resultaat. De 22-jarige Oostendenaar lag 4e op iets meer dan drie seconden van Georgi Bozhilov, de vice-wereldkampioen -23 en twaalfde op het WK te Bled. De fel aangemoedigde Bulgaar leidde het veld waarin het verschil tussen de zes skiffeurs slechts vier seconden bedroeg. In tegenstelling tot de vorige wedstrijden kwam de eindsprint er bij Bram nu helemaal niet uit. De jonge Belg verloor in die laatste 500m elf seconden en finishte daardoor pas zesde, dus twaalfde in de totaalstand.

Voorwedstrijd ( 1° en 2° rechtstreeks naar HF of Fin. A/B )
1° LTU  7.09.26 (Griskonis Mindaugas)
2° POL  7.15.13 (Sloma Michal)
---------
3° DEN  7.19.47 ( Dahlgaard Jens Olaf)
4° RUS  7.22.20 ( Pribyl Denis)

5° BEL  7.44.15
( Bram Dubois)

Herkansing ( 1° tot 3° onrechtstreeks naar HF of Fin. A/B )
1° BEL  7.27.50

2° BUL  7.31.63 ( Bozhilov Georgi )
3° HUN  7.35.19 ( Szell Domonkos )
-------
4° UKR  7.42.96 ( Biloushchenko Sergiy )
5° DEN  7.48.47


HF of Fin. A/B
( 1° tot 3° naar A- of Grote Fin. )
1° GER  7.05.98 ( Nolte Falko )
2° POL  7.06.92
3° RUS  7.07.49
-----
4° ITA  7.10.24 ( Sansone Leopoldo )

5° BEL 7.17.15

6° HUN  7.22.14


B- of Kleine Fin.
( pltsn. 7 tot 12 )
1° = 7°  BUL  7.18.19
2° = 8°  GRE  7.20.65 ( Angelopoulos Dionysios )
3° = 9°  ITA  7.21.97
4° = 10° HUN  7.25.72
5° = 11° SVK 7.27.20 ( Babac Lukas )

6° = 12° BEL  7.32.14

 

29e Jeugdtriatlon KRSG (Gent)

17/09/2011:

KRNSO wint 5 van de 6 individuele wedstrijden, plus het Clubklassement, plus de Trofee "Roland Werbrouck 2011", plus de "Ereprijs Ann De Schilder"

De uitslagen:
Meisjes tot 10 jaar
: ( 4 dlnrs. - 1000m. lopen - slalom 70m. + 2 keerpunten - 250m. lijnchrono/ time trial systeem )
1° Beerlandt Fleur
  04.27.12 + 01.22.60 + 01.23.34 = 89/90 ptn.    2° Nagels Rana  04.40.37 + 01.25.48 + 01.21.74 = 86/90 ptn.    4° Van Gysel Axelle  05.05.57 + 02.11.09 + 01.28.61 = 81/90 ptn.
Jongens tot 10 jaar
: ( 7 dlnrs. - 1000m. lopen - slalom 70m. + 2 keerpunten - 250 m. lijnchrono/ time trial systeem )
1° Vansundert Alec
  03.52.04.04 + 01.15.92 + 01.15.05 = 88/90 ptn.    2° Neus Lysander  04.21.46 + 01.15.54 + 01.13.60 = 86/90 ptn.    4° Vandaele Miel  04.10.72 + 01.19.12 + 01.22.26 = 81/90 ptn.
Meisjes tot 14 jaar
: ( 17 dlnrs. - 2000m. lopen - slalom 70m. + 2 keerpunten - 1000m.lijnchrono )
1° Colpaert Nina-Maria
  08.14.72 + 01.04.26 + 04.31.97 = 90/90 ptn.    3° Rycx Eline  09.34.32 + 01.12.76 + 04.36.97 = 79/90 ptn.    10° Vandenhouweele Ilse  09.28.73 + 01.37.58 + 04.42.93 = 64/90 ptn.    11° Verstraete Tine  10.35.28 + 01.14.58 + 04.43.16 = 63/90 ptn.    14° Vandaele Zoë  09.45.20 + 01.13.34 + 04.48.41 = 61/90 ptn.
Meisjes tot 12 jaar
: ( 11 dlnrs. - 1500m. lopen - slalom 70m. + 2 keerpunten - 500m.lijnchrono )
1° Colpaert Luca
  03.52.46 + 01.06.34 + 02.20.96 = 88/90 ptn.    2° Vanparys Emma  04.24.15 + 01.14.37 + 02.18.63 = 84/90 ptn.    6° Decorte Zohra  04.56.55 + 01.31.30 + 02.18.45 = 75/90 ptn.    7° Edwards Megan  04.53.29 + 01.16.22 + 02.37.53 = 73/90    11° Steen Jessie  05.37.41 + 01.26.90 + 02.46.12 = 65/90 ptn.
Jongens tot 12 jaar
: ( 22 dlnrs. - 1500m. lopen - slalom 70m. + 2 keerpunten - 500m. lijnchrono )
1° Colpaert Marion
03.27.73 + 01.02.05 + 02.09.72 = 90/90 ptn.    2° Beerlandt Liam  03.48.17 + 01.03.11 + 02.19.76 = 80/90 ptn.    6° Ryckier Sen  04.04.77 + 01.08.32 + 02.20.19 = 73/90 ptn.    7° Nagels Loran  03.59.45 + 01.08.56 + 02.22.94 = 73/90 ptn.    10° Vandaele Conan  04.07.20 + 01.06.46 + 02.24.97 = 70/90 ptn.    11° Artois Louis  04.27.57 + 01.19.46 + 02.38.72 = 51/90 ptn.    14° Douillie Frederique  04.28.12 + 01.22.24 + 02.36.56 = 49/90 ptn.    20° Verhelle Virgil  04.22.64 + 02.21.33 + 03.08.91 = 38/90 ptn.    22° Barbaix Quinten  04.49.62 + 1b gemist 01.39.22 + 02.44.97 = 33 ptn.

CLUBKLASSEMENT
( puntentotaal der deelnemers per club samengeteld ): 1° KRNSO  1808 ptn.    2° KRSG  1442 ptn.    3° GRS  1213 ptn.    4° BTR  472 ptn.    5° KRCG  334 ptn.    6° KRB  218 ptn.
TROFEE " ROLAND WERBROUCK" 2011
( volgens deelname per club van 1° tot 10°  2 ptn./ van 11° tot 20°  3 ptn., enz...- per race en afzonderlijke proef behaald individueel resultaat: < 16 dlnrs: 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-1-1-1-1-1...// > 15 dlnrs: 15-13,5-12-10,5-9-7,5-6-4,5-3-1,5-... ): 1° KRNSO  470 ptn.    2° KRSG  331 ptn.    3° GRS  242 ptn.    4° BTR  88 ptn.    5° KRCG  75 ptn.    6° KRB  47 ptn.
EREPRIJS "ANN DE SCHILDER"
( Voorwaarden ????: 1° KRNSO  162 ptn.    2° KRSG  69 ptn.    3° GRS  15 ptn.    4° KRCG  12 ptn.    5° BTR  6 ptn.    6° KRB  0 ptn. 

 

Internationale Drieluik (2km + 1km + sprint 250m) KRCG (Gent)

10-11/09/2011:

KRNSO op vooravond der Belgische Kampioenschappen "lange boottypes" meer dan klaar voor de job! 

Koppelvier Dames - 6 dlnrs. ( 2000m. + 1000m. + 250m.)
1° KRNSO ( Serlez Amy/ Van Loke Eline/ Ryckewaert Melissa/ Dejonghe Shauni )
- 07.31.06 : 8 = 00.56.38 + 03.37.75 : 4 = 00.54.44 + 00.49.29 : 1 = 02.40.11

Gestuurde Acht
- 4 dlnrs. ( idem )
1° KRNSO ( Nieuwenhuyse Thijs/ Serlez Maxim/ Qvick Malin/ Vanparys Robin/ Vandendriessche Keanu/ Motouille Björn/ Brys Arno/ Lambregt Lukas/ Schmitt Jooris - of met Bram Dubois )
-  06.31.81 : 8 = 00.48.98 + 02.59.80 : 4 = 00.44.95 + 00.40.89 = 02.14.28

Ongestuurd Vier Jongens tot 18j.
- 5 dlnrs. ( idem )
2° KRNSO ( Serlez Maxim/ Lambregt Lukas/ Qvick Malin/ Vandendriessche Keanu of Vanparys Robin ) - 07.06.68 : 8 = 00.53.34 + 03.11.43 : 4 = 00.47.86 + 00.47.37 = 02.28.56


Koppelvier Meisjes tot 18j.
- 6 dlnrs. ( idem)
2° KRNSO ( Van Loke Eline/ Ryckewaert Meissa/ Dejonghe Shauni/ Verduystert Marieke ) - 07.39.25 : 8 = 00.57.41 + 03.38.19 : 4 = 00.54.55 + 00.48.56 = 02.40.51
?° KRNSO ( Rycx Astrid/ Puystjens Camille/ Pelkmans Alanah/ Dewulf Danielle ) - 03.42.16 op 1 km.

Dubbeltwee Meisjes tot 18j
. - 6 dlnrs. ( idem )
1° KRNSO ( Ryckewaert Melissa/ Dejonghe Shauni )
- 08.33.43 : 8 = 01.04.87 + 03.59.34 : 4 = 00.59.84 + 00.53.85 = 02.58.56
?° KRNSO ( Verduystert Marieke/ Van Loke Eline ) - 09.40.80 op 2 km. + 04.02.00 op 1 km. + 00.54.14 op 250m.
?° KRNSO ( Rycx Astrid/ Puystjens Camille ) - 04.00.25 op 1 km. +
 00.54.68 op 250m.
?° KRNSO ( Pelkmans Alanah/ Dewulf Danielle ) - 04.09.86 op 1 km. + 00.56.82 op 250m.


Koppelvier Jongens tot 18j.
- 9 dlnrs. ( idem )
3° KRNSO ( Serlez Maxim/ Qvick Malin/ Vanparys Robin/ Vandendriessche Keanu ) - 06.56.19 : 8 = 00.52.02 + 03.12.25 : 4 = 00.48.06 + 00.42.93 = 02.23.02


Koppelvier Mannen
- 6 dlnrs. - ( idem )
?° KRNSO ( Serlez Maxim/ Qvick Malin/ Vanparys Robin/ Lambregt Lukas ) - 00.41.34 op 250m. (3de)


Skiff Jongens tot 18j.
- 14 dlnrs. ( idem )
13° KRNSO ( Schmitt Jooris ) - 04.12.50 op 1 km. + 01.03.13 op 250m.


 UITSLAG DER JEUGDWEDSTRIJDEN:


Skiff Polyester Jongens tot 12j
. - 26 dlnrs. - 500m.
1° Colpaert Marlon  02.14.72
  4° Beerlandt Liam  02.18.44  5° Ryckier Sen  02.22.60  7° Vandaele Conan  02.25.41  8° Nagels Loran  02.25.72  11° Cattrijsse Wout  02.27.72  17° Douillie Frederique  02.38.19  19° Artois Louis  02.40.22  22° Barbaix Quinten  02.49.77

Dubbeltwee Meisjes tot 12j
. - 5 dlnrs. - 500m.
1° Colpaert Luca/ Vanparys Emma  02.19.17


Koppelvier Meisjes tot 14j
. - 4 dlnrs. - 1000m.
1° Colpaert Nina-Maria/ Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Vandaele Zoë  03.57.98

Skiff Jongens tot 16j.
- 11 dlnrs. - 2000m.
1° Motouille Björn  08.22.41
  3° Nieuwenhuyse Thijs  08.34.53  4° Tourlemain Quinten  08.36.53  6° Artois Fons  08.46.91  10° Schmitt Jooris  09.31.22

Koppelvier Meisjes tot 16j
. - 2 dlnrs. - 2000m.
1° Rycx Astrid/ Puystjens Camille/ Pelkmans Alanah/ Dewulf Danielle
  08.06.03

Dubbeltwee Jongens tot 12j
. - 12 dlnrs. - 500m.
1° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam  02.00.25
  5° Ryckier Sen/ Vandaele Conan  02.10.41  6° Nagels Loran/ Cattrijsse Wout  02.11.00  11° Artois Louis/ Douillie Frederique 02.22.70

Skiff Polyester Meisjes tot 12j
. - 14 dlnrs. - 500m.
2° Vanparys Emma  02.25.66  3° Colpaert Luca  02.26.85  9° Edwards Megan  02.43.69


Dubbeltwee Meisjes tot 16j
. - 5 dlnrs. - 2000m.
2° Rycx Astrid/ Puystjens Camille  08.38.97  3° Pelkmans Alanah/ Dewulf Danielle  08.53.53


Dubbeltwee Meisjes tot 14j.
- 11 dlnrs. - 1000m.
3° Colpaert Nina-Maria/ Rycx Eline  04.10.42  6° Verstraete Tine/ Verhelle Marie-Filique  04.24.06


Skiff Polyester Meisjes tot 14j
. - 23 dlnrs. - 1000m.
5° Colpaert Nina-Maria  04.42.50  10° Rycx Eline  04.48.09  12° Verstraete Tine  04.51.48  13° Vandaele Zoë  04.53.45  20° Verhelle Marie-Filique  05.17.66


Dubbeltwee Jongens tot 16j
. - 10 dlnrs. - 2000m.
4° KRNSO (Artois Fons)/ RCNSM  08.01.10 

 

Jeugdtriatlon KRNSO (Oostende)

3/09/2011:

Schitterend weer voor de jeugdtriathlon van KRNSO! Zaterdag was misschien de beste dag van de hele zomer, en bijna windstil. Er werden dan ook zeer mooie resultaten bijeengeroeid door onze jonge roeiers en roeisters: in alle reeksen waaraan ze deelnamen werd de overwinning opgeëist! Dit toont nogmaals aan hoe nu de vruchten geplukt worden van de aandacht die onze club de laatste jaren aan haar jeugdwerking besteedde.

De uitslagen van de KRNSO-deelnemers:
Meisjes tot 12 jaar
- 13 dlnrs. ( 1000m.lopen - slalom - 250m. sprint-lijnroeien)
1° Colpaert Luca  03.23.50 + 00.51.34 + 02.22.20 = 87 ptn
.    2° Vanparys Emma  03.47.19 + 00.51.40 + 02.16.34 = 85 ptn. 6° Edwards Megan  04.05.76 + 01.02.87 + 02.34.00 = 72 ptn.  7° Callebaut Céline  03.56.35 + 01.08.30 + 02.36.89 = 71 ptn. 12° Steen Jessie  04.46.70 + 01.10.11 + 02.42.00  60 ptn.  13° Decorte Zohra  04.01.76 + 01.10.76 + DQ = 45 ptn.

Jongens tot 12 jaar
- 27 dlnrs. ( 1000m. lopen - slalom - 250m. sprint-lijnroeien)
1° Colpaert Marlon  03.08.25 + 00.46.92 + 02.06.18 = 90 ptn
.  3° Beerlandt Liam  03.26.16 + 00.50.76 + 02.13.68 = 79 ptn. 6° Vandaele Conan  03.29.28 + 00.52.37 + 02.19.43 = 72 ptn.  7° Ryckier Sen  03.22.16 + 00.57.87 + 02.17.39 = 71 ptn. 9° Cattrijsse Wout  03.22.88 + 00.56.34 + 02.18.36 = 70 ptn.  10° Nagels Loran  03.21.50 + 00.55.78 + 02.21.21 = 70 ptn. 12° Douillie Frederique  03.42.76 + 01.03.24 + 02.29.02 = 50 ptn.  13° Artois Louis  03.48.10 + 01.01.79 + 02.30.52 = 47 ptn. 20° Barbaix Quinten  04.02.63 + 01.10.38 + 02.38.85 = 35 ptn.  27° Verhelle Virgil  04.03.60 + **01.45.59 + 03.06.96 = 18 ptn.

Meisjes tot 10 jaar
- 4 dlnrs. ( 1000m.lopen - slalom - 250m.indiv. lijnroeien )
1° Beerlandt Fleur  03.45.91 + 01.12.18 + 01.26.53 = 89 ptn
.  2° Nagels Rania  04.02.28 + 01.09.93 + 01.29.18 = 87 ptn. 4° Van Gysel Axelle  04.39.47 + 01.27.81 + 01.41.33 = 82 ptn.
Jongens tot 10 jaar
- 6 dlnrs. ( 1000m.lopen - slalom - 250m. indiv. lijnroeien )
1° Vansundert Alec  03.19.83 + 01.02.78 + 01.23.11 = 87 ptn
.  3° Neus Lysander  03.44.32 + 00.59.15 + 01.21.15 = 85 ptn. 4° Vandaele Miel  03.42.19 + 01.05.32 + 01.29.08 = 82 ptn.

Meisjes tot 14 jaar
- 16 dlnrs. ( 1800m. lopen - slalom - 250m. sprint-lijnroeien )
1° Colpaert Nina-Maria  07.43.10 + 00.48.57 + 04.33.32 = 90 ptn
.  2° Rycx Eline  08.40.69 + 00.52.52 + 04.42.07 = 82 ptn. 5° Vandaele Zoë  08.52.28 + 00.55.01 + 04.44.01 = 74 ptn.  7° Lahaye Morgane  08.34.97 + 01.06.74 + 04.44.75 = 71 ptn. 11° Vandenhouweele Ilse  09.14.12 + 01.18.37 + 04.44.30 = 62 ptn.  13° Verhelle Marie-Filique  08.48.72 + 01.10.10 + 05.06.22 = 59 ptn.

Meisjes tot 16 jaar
- 5 dlnrs.  - (1800m.lopen - slalom - 250m.sprint-lijnroeien )
1° Rycx Astrid  07.34.10 + 01.04.84 + 04.23.51 = 89 ptn
.  3° Dewulf Danielle  07.48.85 + 01.13.77 + 04.50.11 = 83 ptn. 4° Pelkmans Alanah  09.24.79 + 01.07.37 + 04.33.11 = 82 ptn.

Jongens tot 16 jaar
- 9 dlnrs - (1800m. lopen - slalom - 250m. sprint-lijnroeien )
1° Nieuwenhuyse Thijs  06.03.88 + 00.55.19 + 03.50.79 = 87 ptn
.  3° Artois Fons  06.36.47 + 00.55.21 + 03.53.72 = 81 ptn. 5° Mottoulle Björn  07.14.85 + 00.55.31 + 03.49.43 = 79 ptn.  7° Tourlemain Quinten  07.16.38 + 00.56.86 + 03.52.53 = 72 ptn.

TOTAALKLASSEMENT:

1° KRNSO  586 ptn
.  2° KRSG  218 ptn.  3° GRS  210 ptn.  4° BTR  98 ptn.  5° KRCG  88 ptn.  6° TRT en KRB  61 ptn.

Alle Resultaten individueel
Clubklassement

 

Wereldkampioenschappen Junioren - Eton-Dorney (UK)

4-8/08/2011:

K.R.N.S.O's Robin Vanparys op 4/10 sec. van de Finale op de Olympische roeibaan voor 2012!


KRNSO
's eerstejaars junior (17j.) Robin Vanparys heeft n.a.v. de Wereldkampioenschappen Roeien voor junioren tot 18j. op een verbluffende wijze uitgehaald n.a.v. zijn eerste heus internationaal treffen, m.b. in dubbeltwee-jongens ( op één na met 24 deelnemende landen, het dichtstbevolkte nummer van het 04 tot 07.08 W.E. ) met zijn Gentse ploegmaat Frederick Tison ( GRS - 18j. ). De wetenschap dat dit duo bovendien gecoacht werd door KRNSO's hoofdtrainer Frans Dubois draagt alleen maar bij tot de feestvreugde, die nu heerst in het clubhuis aan de Prins Albertlaan 104 te Oostende.
Verbazingwekkend was al meteen in de 4° voorwedstrijd
toen bleek dat de Belgen gedurende 1000m. wrank de leiding namen en pas toen bleek dat de eerste plaats er niet meer in zat, tactisch verzuring vermeden, door net genoeg energie te verbruiken om met een 4° plek de volgende dag beloond te worden met een haalbare herkansingreeks, die de Vlaamse lefhoozers bovendien nog wonnen ook, na een voorzichtige start, maar met een bloedstollende eindsprint vķķr NED en NOR, die onder mekaar voor de belangrijke 2de stek halsbrekend moesten bakeleien. NED kloptte NOR met nauwelijks 1/10".
Dramatisch uiteindelijk te bedenken dat Robin en Frederick in hun Halve-Finale
van hetzelfde laken een broek kregen. In een wedstrijd waarin de 4 eersten slechts met anderhalve seconde ( op een zakdoek aankomend ) van elkaar gescheiden werden, bleek GBR op de meet BEL te grazen te hebben genomen met nauwelijks een zucht van 40/100"...goed om het meteen te besterven!
Maar besterven deden ze niet in de B-Finale, soms terecht de troostfinale geheten. In een tergend moeilijk gevecht met 4 kanshebbers, NED, HUN, BEL en LTU, sprintten de jonge leeuwen zich vanuit een 4° plaats uiteindelijk nog aan 36 slagen per minuut voorbij Lithauen, terwijl Hungarije het pleit won van onze noorderburen voor plaats 1 en 2.
  Robin en Frederick mogen terecht met geheven hoofd het kanaal terug oversteken, nu ze van de 3 Belgische ploegen wellicht het mooiste resultaat behaalden.

De uitslag
:
Dubbeltwee Jongens tot 18jaar - 2000m. - 24 dlnrs. w.o. BEL
met Vanparys Robin (KRNSO - 17j.)/ Tison Frederick (Gentse RS - 18j.) Coach: Frans Dubois (KRNSO)
4° Voorwedstrijd: ( Alleen n°1 rechtstreeks naar Fin. A/B - rest naar herkansingen)

1° SUI ( Delarze Barnabe/ Roeoesli Roman )  7.03.37 ////   2° HUN ( Kaszas Komel/ Biro Mark )  7.05.80 - 3° POL ( Zietarski Miroslaw )  7.06.19

4° BEL  7.16.75
 -  5° AZE ( Huseynli Gardashkhan/ Khanlarov Kamil ) 7.42.95  -  6° GEO  ( Baiashvili Archili/ Birkaia Levan )  8.01.64

4° Herkansing: ( Alleen n° 1 en 2 onrechtstreeks naar Fin. A/B - rest naar Fin. C/D )
1° BEL  6.40.70
  - 2° NED ( Van Gennep Jort/ Kuyt Conno )  6.42.29  ////  3° NOR ( Solbakkenen Erik/ West Halvor )  6.42.39
4° BUL ( Chernaev Stoyan/ Antov Ivan )  6.47.74 - 5° RSA ( Sotsaka Katlego/ Nocton-Sith Murray )  6.53.82

2° Halve Finale ( n° 1 - 2 en 3 naar Fin.A - n° 4 - 5 en 6 naa Fin. B )
1° SLO ( Kanduc Jan/ Markovc Jernej )  6.35.37 - 2° SUI  6.35.70 - 3° GBR ( Grisedale Edward/Guppy Joseph )  6.36.45

4° BEL  6.36.86
- 5° EST  ( Koppel Karl/ Suursild Geir )  6.38.84  6° POL  6.39.40

Finale B
1° ( = 7° op 24) HUN  6.42.86 - 2° ( = 8° op 24 ) NED  6.44.14 - 3° ( = 9° op 24 ) BEL  6.46.84

4° ( = 10° op 24 ) LTU ( Jancionis Domininykas/ Lapatiukas  Vytautas )  6.47.08 - 5° ( = 11° op 24 ) POL  6.48.62 -  6° ( = 12° op 24 ) EST  6.52.88

Coupe de la Jeunesse Linz (AU)

30-31/07/2011:

Malin Qvick en Maxim Serlez met flink aandeel in énige Belgische en Bronzen médaille in koppelvier Jonge Heren!

Ongestuurde-twee meisjes, Marieke Verduystert en Van Loke Eline tot tweemaal toe door FRA dermate gehinderd dat mogelijke Bronzen, zelfs Zilveren plak verloren ging! Een Rerun met GBR op zaterdag leverde geen medaille, alleen een troostende 4de plaats op.

 In het W.E.- van 30 en 31 juli 2011 werd in het Oostenrijkse Linz de jaarlijkse Coupe de la Jeunesse (Jeugdbeker) georganiseerd, een officieus Europees kampioenschappen voorbehouden aan roeiers tot 18 jaar uit een 12-tal landen, en die net de normen voor deelname aan het Jun.WK-roeien 2011 niet hebben gehaald.
Dat deze wedstrijden geen kattenpis zijn, bewijst de moeite dat de Belgische ploegen hadden om finaleplaatsen te behalen, laat staan médailles.

KRNS Oostende met Qvick Malin en Maxim Serlez
maakten echter deel uit van de West-Vlaamse koppelvier, samen met Mathieu Foucaud en Pierre Deloof van KR Brugge) die zorgde voor de enige en bronzen plak die onze natie te beurt viel.

De uitslagen der KRNSO-jongeren
:

KOPPELVIER JONGENS TOT 18 jaar:
(2000m. - 9 dlnrs - 2 reeksen - 3 eersten naar finale A)

zaterdag
:
Reeks 1: 1° GBR  6.03.39 - 2° SPA  6.06.27 - 3° ITA  6.11.97 ////  4° POL  6.20.17  5° FRA  6.25.62

Reeks 2:  1° NED  6.14.31 - BEL  6.14.79 - 3° SUI  6.16.50 ////  4° AUT  6.22.98
Finale A:  1° GBR  6.04.71 - 2° SPA  6.06.77 - 3° BEL  6.06.98  ///  4° ITA  6.12.75 - 5° 6.13.84 - 5° SUI  6.13.84 - 6° NED  6.14.51
Finale B:   7° AUT  6.17.03 - 8° POR  6.19.37 - 9° FRA  6.23.73

zondag:
Reeks 1:  1° GBR  6.13.11 - 2° ITA  6.18.20 - 3° SUI  6.21.27  ////  4° POL  6.24.07 - 5° FRA  6.27.98

Reeks 2:  1° SPA  6.16.94 - 2° NED 6.17.45 - 3° BEL 6.17.79 ////  4° AUT  6.21.79
Finale A:  1° GBR  6.10.75 - 2° SPA  6.12.76 - 3° ITA  6.13.09 ////  4° BEL  6.15.80 - 5° NED  6.16.37 - 6° SUI 6.24.51  Finale B:  7° AUT  6.26.05 - 8° POL  6.27.34 - 9° FRA  6.31.15


SKIFF MEISJES TOT 18 jaar
: (2000m. - 9 dlnrs. - 2 reeksen - 3 eersten naar finale A)
zaterdag
:
Reeks 1:  1° AUT  8.07.36 - 2° FRA  8.10.79 - 3° HUN  8.12.72 ////  4° BEL (Shauni De Jonghe KRNSO) 8.16.90  - 5° ITA  8.18.41

Reeks 2:  1° POL  8.03.05 - 2° SUI  8.04.55 - 3° GBR  8.11.58 - 4° 8.23.62
Finale A:  1° POL  7.58.64 - 2°  AUT  8.00.06 - 3° SUI  8.02.16 - 4° GBR  8.05.13 - 5° HUN  8.13.54 - 6° FRA 8.19.08       Finale B:  7° BEL  8.22.44 - 8°  IRL  8.25.86 - 9° ITA  8.28.41

zondag
:
Reeks 1:  1° POL 8.18.60 - 2° GBR  8.22.40 - 3° HUN 8.24.88 ////  4° ITA  8.26.89 - 5° IRL  8.29.89

Reeks 2:  1° SUI  8.14.91 - 2° AUT  8.19.43 - 3° FRA  8.21.84  ////  4° BEL  8.26.23
Finale A:  1° AUT  8.08.17 - 2° POL  8.10.08 - 3° SUI  8.15.73 ////  4° FRA  8.17.13 - 5° HUN  8.22.20 - 6°  GBR  8.22.65
Finale B:  7° ITA  8.29.21 - 8° BEL  8.29.49 - 9° IRL  8.37.50


ONGESTUURDE TWEE MEISJES TOT 18 jaar
: ( 2000m. - 6 dlnrs. - rechtstreekse Finale A )
zaterdag
: Finale A: 1° POL  7.41.54 - 2° ITA  7.48.60 - ...................5° HUN  7.55.93  ////  FRA Excluded -
Rerow GBR versus BEL 3° GBR  7.57.08 - 4° BEL (Verduystert Marieke/ Van Loke Eline) 7.59.48


zondag
:  Finale A: 1° POL  7.42.71 - 2° ITA  7.52.36 - 3° HUN  7.56.37  /////  4° GBR  7.57.02 - 5° BEL  7.58.99 - Excluded FRA ( BEL weigert Rerun! )

Fotoalbums van onze fotografen vind je hier: Johan De Jonghe      Tine Deknock

 

Wereldkampioenschappen U23 Bosbaan Amsterdam (NL)

21-24/07/2011:

BRAM DUBOIS ROEIT NAAR DE 5° PLAATS IN DE A-FINALE

Reeks: De eerste 4 van elke reeks gaan naar de kwartfinale
Met 28 skiffeurs startte Bram in het zowel kwalitatief als kwantitatief sterkst bezet nummer. Bram Dubois, vorig jaar nog 6de op het WK, leidde van begin tot einde en plaatste zich met die zege vlot voor de kwartfinales. Op de koop toe liet hij de 3de snelste tijd noteren.
1) België Bram Dubois 7:37,96
2) Slovenië Janez Zupan 7:40,08
3) Finland Robert Ven 7:42,91
4) Kazachstan Vladislav Yakovlev 7:43,84
5) Egypte Moustafa Fathy 7:48,20

Kwartfinale: De eerste 3 van elke kwartfinale gaan naar de halve finales
Bram Dubois maakte alweer indruk in zijn kwartfinale en roeide een verstandige race waar hij zich opnieuw de beste toonde. Hij roeide de 4de beste tijd.
1) België Bram Dubois 7:09,52
2) Italië Daniele Zona 7:10,39
3) Oostenrijk Camillo Franek 7:11,31
4) Letland Martins Laris 7:11,63
5) Turkije Selahattin Gursoy 7:30,15
6) Israël Oleg Gonorovski 7:30,56

Halve Finale: De eerste 3 van iedere halve finale gaan naar de finale
Bram Dubois opende zijn halve finale op een 5de stek en vaarde pas op 800 m van het einde de Amerikaan Ben Dann voorbij. In de laatste 500 m zette hij de aanval in op het leidend trio. De Duitser Trzybinski bleek duidelijk buiten bereik, maar op 300 m van het einde naderde Bram Dubois op de Litouwer Mascinskas en de regerende vicewereldkampioen uit Azerbeidjan tot op een paar meters. In een machtige eindsprint snelde hij Aleksandrov voorbij. Het felbegeerde finaleticket was binnen en Bram Dubois liet niet alleen de derde snelste tijd noteren maar evenaarde zijn persoonlijke besttijd. Dit biedt perspectieven voor de finale.
1) Duitsland Hubert Trzybinski 6:51,99
2) Litouwen Rolandas Mascinskas 6:53,60
3) België Bram Dubois 6:54,42
4) Azerbeidjan Alexsandar Aleksandrov 7:00,06
5) USA Dann Ben 7:05,24
6) Hongarije Domonkos Szell 7:08,34

Finale :
Heel veel wind en regen op de finaledag. Bram Dubois, 3de in zijn halve finale, moest van start gaan op baan 3. De slechte weersomstandigheden leverde een voordeel op voor de banen 7,6 en 5. Ondanks deze handicap wist hij toch nog knap 5de te eindigen, wat opnieuw een plaats beter is dan vorig jaar.
1) Duitsland Hubert Trzybinski 6:46,61 Goud
2) Bulgarije Georgi Bozhilov 6:52,49 Zilver
3) Litouwen Rolandas Mascinkas 6:54,38 Brons
4) Griekenland Stergios Papachristos 7:01,38
5) België Bram Dubois 7:06,82
6) Oostenrijk Camillo Franek 7:10,25

 

Big Jump aan KRNSO

10/07/2011: 

Het "Big Jump" initiatief wil symbolisch opkomen voor de kwaliteit van de waterlopen door zoveel mogelijk mensen terzelfdertijd in het water te laten springen. (meer info: www.bigjump.be)

De eerste Big Jump in Oostende van zondag 10 juli 2011 om 15u.  was meteen een voltreffer met 65 deelnemers, die dan ook terecht door de Stad Oostende en de KRNSO werden bedankt voor hun symbolische sprong in het kanaal Oostende-Brugge thv. het clubhuis van de roeiclub.
De netheid en leefbaarheid lijkt weliswaar de laatste decennia al flink verbeterd, maar alles kan nog beter! Vandaar!

Hier en groepsfoto na de "Grote Sprong" en voor de douche:


Plechtige botendoop Henry Schein

03/07/2011: 

Zie het speciale verslag

Hollandbeker Bosbaan (Amsterdam) (NL)

25-26/06/2011: 

Robin Vanparys (KRNSO) in nationale dubbeltwee zet met een zilveren plak zijn aanduiding voor de Wereldkampioenschappen Roeien voor Junioren in Eton Dorney (GBR) van 03 tot 07.augustus, kracht bij.

Belgische Roeibond doet voor de "Jeugdbeker" ( Linz - 29 tot 31 juli) opnieuw beroep op Maxim Serlez en Malin Qvick in de koppelvier, op Shauni De Jonghe (skiff) en Eline Van Loke - Marieke Verduystert in de ongestuurde twee.

DE KRNSO-UITSLAGEN

Dubbeltwee jongens tot 18j.
( 2000m. - 17 dlnrs. waaronder BELGIE met Frederick Frison (GRS) / Robin Vanparys (KRNSO)
Voorwed.: ( alleen 1 en 2 naar Finale )

1° BELGIE  6.56.38
    2° Ligue Francoph. Belg.  6.58.10  //  3° Ned. I  7.01.04    4° Ned. II  7.04.74    5° Ned. III  7.17.03    6° Denemarken I
Finale:
1° Ned. I  6.41.90    2° BELGIE  6.56.3    3° Denemarken II  6.58.40    4° Ligue Francoph.Belg.  6.59.00    5° Ned. II  6.59.15    6° Denemarken III  7.24.22
Koppelvier jongens tot 18j.
( 2000m. - 7 dlnrs. waaronder BELGIE met Maxim Serlez/ Malin Qvick (KRNSO)/ Pierre Deloof/ Mathieu Foucaud (KR Brugge)
Voorwed. ( 1 - 2 en 3 nr. Fin. )    1° Ned. I  6.10.09    2° BELGIE  6.30.60  3° Ned. II  6.38.25.....

Finale:
1° Ned. I  6.03.05    2° Ned. II  6.17.43    3° BELGIE  6.18.57    4° Zuid-Afrika  6.29.13    5° Ned. III  6.36.77    6° Ned. IV  6.45.34
Skiff lichte mannen
( 2000m. - 15 dlnrs. waaronder Arne Dubois )
Voorwedstrijd ( alleen 1 en 2 naar Finale )
1° Gr.Britt.  7.16.42  2° Denemarken  7.24.26  //  3° KRNSO  7.31.38    4° Ned. I  7.36.13    5°  7.46.29

Ongestuurde Twee Lichte mannen "Under 23"
: ( 2000m. - 6 dlnrs. waaronder de junioren Lukas Lambregt / Keanu Vandendriessche - rechtstreekse finale )
1° Denemarken  6.56.43    2° Ned. I  7.03.45    3° Ned. II  7.03.94    4° Lique Francoph.Belg.  7.12.17    5° Ned. III  7.14.83    6° KRNSO  7.27.08

Skiff meisjes tot 18j
.( 2000m. - 12 dlnrs. waaronder Shauni Dejonghe )
Voorwed. ( alleen n° 1 rechtstreeks naar A-Fin. - rest naar de herkansingen )
1° Denemarken  8.24.89  //  2° Ned. I  8.35.81    3° BELGIE  8.36.20    4° Ned. II  8.48.11    5° Indonesië I  8.49.02    6° Indonesië  9.09.93
Herkansing: ( alleen n° 1 en 2 naar finale )
1° Zuid-Afrika  8.20.80    2° Ned.  8.25.98  ///  3° KRNSO  8.33.27    4° Indonesië  8.42.91    5° Indonesië II  8.53.25

Ongestuurde Twee "Under 23"
: ( 2000m. - 6 dlnrs. waaronder de junioren Eline Van Loke/ Marieke Verduystert - rechtstreekse fin.)
Finale
: 1° Zweden  7.47.24    2° Ned. I  7.52.22    3° Ned. II  7.57.75    4° Ned. III  8.06.65    5° Denemarken  8.12.05    6° KRNSO  8.13.31
Acht met stm. Lichtgewicht
: ( 2000m. - 5 dlnrs. waaronder Lique Francophone d'Aviron Belge MAAR o.m. met Arne Dubois (KRNSO) .
Rechtstreekse FINALE: 1° NED I  5.39.98    2° NED II  5.40.27    3° DENEMARKEN  5.40.47    4° LFA  5.53.93    5° NED III  5.57.94
--------------------------------------------------------------

DE WEDSTRIJDEN VAN DE ZONDAG ZORGDEN OOK AL VOOR ENKELE AANGENAME VERRASSINGEN!

Ongestuurde Twee Meisjes tot 18j.
( 2000m. - 4 dlnrs. o.m. Eline Van Loke / Marieke Verduystert - rechtstreekse A-Fin. )
1° K.R.N.S.O.  8.00.08
    2° Iris/Leythe (Ned.I)  8.03.93    3° Breda (Ned.II)  8.06.18    4° Vada (Ned.III)  8.28.92
Ongestuurde Twee Jongens tot 18j.
( 2000m.- 7 dlnrs. o.m. Lukas Lambregt / Keanu Vandenriessche - 2 reeksen - 1 en 2 van elke reeks + 2 beste verliezers nr.Fin.A
Reeks 1: 1° Breda (Ned.I)  7.27.05    2° KRNSO 7.28.32    3° Roosdaelse (Ned.II)  7.33.53

Finale A:  1° KRNSO  7.11.32
    2° Breda (Ned.I)  7.18.46    3° C.Tromp (Ned.III)  7.24.08    4° Roosendaelse (Ned.II)  7.30.14   5° Zuid-Afr.SRU  7.31.21
Dubbeltwee jongens tot 18j.
  (2000m. 15 dlnrs. w.o. België met Robin Vanparys (KRNSO)/ Tison Frederick (GRS) 3 reeksen - 1 en 2 nr. A-Fin.
Reeks: 1° BELGIE  (KRNSO/GRS) 6.56.77    2° Denemarken  6.57.07  //  3° Ned. IV  7.04.55    4° Ned. V  7.21.55    5° Ned.VI  7.26.53  6° Zuid-Afr.  7.28.22

A.Finale
:  1° Ned I  6.33.54    2° België  6.52.26    3° Ned. II  6.54.45    4° Denemarken  6.54.73    5° Ned. III  6.57.97    6° Ned. IV  6.58.01
Koppelvier Heren:
( 2000m. 4 dlnrs. w.o. België met de nog junior Serlez Maxim / Qvick Malin
1° Triton (Ned.)  6.01.33    2° Ned.Mixte  6.01.86    3° Ligue Francophone Belge  6.16.30  4° KRNSO/ KR Brugge  6.16.93

Skiff Meisjes tot 18j.
  ( 2000m. - 13 dlnrs. - w.o. Shauni De Jonghe )
Reeks: ??
Finale B: 1° Zuid-Afr.SRU  8.26.56    2° KRNSO  8.30.66    3° Indonesie I  8.32.50    4° Indonesie II  8.40.06    5° Indonesie III  8.43.22    6° Indonesie IV  8.57.00

Lichte Acht-met-stm.
( 2000m. - 2 dlnrs. w.o. LFA met Arne Dubois  1° Lig.Fr.Belge  6.01.31    2° Triton/Skoll  6.11.18

WorldCup II Hamburg (D)

17-19/06/2011: 

We moeten de waarheid durven zeggen, maar het experiment met de Belgische dubbeltwee Hannes Dereu (Gentse RS)/ Bram Dubois (KRNSO), ondanks hun inspanningen en opofferingen, ondanks hun intrensiek talent en mogelijkheden is in Hamburg n.a.v. WorldCup II (17-18-19/06/2011) opnieuw op een ontgoocheling uitgedraaid. In München bleef het al bij een 17° op 24. Nu met nauwelijks 9 naties (GBR/ FRA/ ITA en NED bleven weg uit vrees voor de Colli-bacterie perikelen) sloot het Vlaamse duo haar expeditie af met een 8ste stek. De zeer slechte weersomstandigheden kunnen een rol gespeeld hebben, al is dit niet met zoveel woorden gezegd geworden. De bal ligt nu in het kamp van de verscheidene Sporttechnische commissies, die moeten beslissen of men toch doorgaat met dit proefproject (ook in 2012 worden immers nog een beperkt aantal O.S.-plaatsen voorbehouden en op één maand voor WC III in Luzern vallen nog punten te halen!), dan wel of Bram de kans zal worden geboden om opnieuw als "laatstejaars" Under-23 in skiff zijn finaleplaats van vorig jaar te vernieuwen. De teerlingen zijn nog niet geworpen.

De resultaten
: (dubbeltwee senioren A - 9 dlnrs - 2000m.) BELGIE met HANNES DEREU (Grs)/ BRAM DUBOIS (KRNSO
Twee voorwedstrijden ( 5 + 4 ) - Eerste twee rechtstreeks naar A-Finale ( 1 tot 6 ) rest naar de herkansingen.

Reeks 2:

1° NZL  06.09.01 (WK 2010)
2° ARG 06.11.60
---
3° LAT  06.12.68

4° BEL  06.29.16

Herkansng
( 5 dlnrs - Eerste twee onrechtstreeks naar A-Finale - Rest naar B-Fin. (pltsn. 7 tot 9 )
1° LAT  06.21.04
2° NOR 06.22.11
---
3° RUS  06.24.04

4° BEL  06.35.49

5° UZB  06.46.33


B- Finale
( pltsn. 7 tot 9 )
1° RUS  06.25.03

2° BEL  06.30.39

3° UZB  06.37.23

 

Markregatta Roeivereniging Breda (NL)

18/06/2011:

De Masters namen deel aan de Markregatta in Breda, een 5 km race waar de 8+ het hoofdnummer was. Ze plaatsten zich 5e in hun reeks. De wedstrijd werd geroeid in een harde wind en relatief veel golven op de rivier de Mark.

De resultaten        website van RV Breda

 

Jeugdtriatlon BTR (Brugge)

04/06/2011:

K.R.N.S.O.-jongeren leggen opnieuw beslag op de hoogste schavotjes n.a.v. de Jeugdtriathlon van de Brugse TR (04.06.2011)

De uitslagen
:
Jongens tot 10 jaar:  7 dlnrs. ( 1000m. lopen - slalomroeien - 500m. lijnroeien)

1° Neus Lysander
  03.01.62 + 00.43.27 + 01.39.12 = 88/90    2° Vansundert Alec  02.45.01 + 00.48.88 + 01.45.15 = 88/90    4° Vandaele Miel  03.07.37 + 00.51.05 + 02.00.16 = 80/90
Meisjes tot 12 jaar.  11 dlnrs. ( 1000m. lopen - slalom - 500m. lijnroeien)

1° Vanparys Emma
  03.01.12 + 00.37.15 + 02.34.10 = 87/90    2° Edwards Megan  03.07.69 + 00.43.20 + 0250.66 = 81/90    6° Steen Jessie  03.43.69 + 00.45.68 + 02.46.82 = 76/90
Jongens tot 12 jaar: 18 dlnrs. ( 1000m. lopen - slalomroeien - 500m. lijnroeien)

1° Colpaert Marlon
  02.29.22 + 00.31.05 + 02.23.08 = 90/90    2° Beerlandt Liam  02.40.09 + 00.31.7 + 02.30.22 = 84/90    3° Nagels Loran  02.39.84 + 00.34.24 + 02.35.38 = 81/90    5° Vandaele Conan  02.54.26 + 00.32.27 + 02.36.03 = 5/90    6° Cattrijsse Wout  02.43.59 + 00.34.52 + 02.47.28 = 72/90    7° Ryckier Sen  02.49.80 + 00.41.62 + 02.37.44 = 71/90    9° Douillie Frederique  02.55.44 + 00.35.98 + 02.55.81 = 65/90    11° Devriendt Damon  02.45.34 + 01.23.68 + 02.51.63 = 57/90    12° Artois Louis  03.09.04 + 00.46.65 + 03.05.21 = 57/90    16° Barbez Quinten  03.16.84 + 00.49.78 + 03.17.76 = 50/90
Meisjs tot 14 jaar: 15 dlns. ( 2000m. lopen - slalomroeien - 1000m. lijnroeien )

1° Colpaert Nina-Maria
  07.20.19 + 00.30.26 + 05.12.91 = 89/90    5° Rycx Eline  08.27.16 + 00.35.07 + 05.28.10 = 76/90    6° Verstraete Tine  08.47.69 + 00.35.40 + 05.17.72 = 73/90    7° Vandaele Zoë  08.30.77 + 00.35.37 + 05.36.58 = 70/90  13° Vandenhouweele Ilse  08.45.41 + 00.53.42 + 05.54.12 = 58/90    14° Verhelle Marie-Félique  08.50.62 + 00.54.90 + 06.22.03 = 54/90 

West-Vlaamse Roeikampioenschappen (KRNSO)

28/05/2011:

zaterdag in de namiddag bij felle wind grepen voor de keer de West-Vlaamse Roeikampioenschappen plaats. Ditmaal was de K.R.N.S.Oostende aan de beurt om de organisatie in handen te nemen. Men pakte uit met een nieuwe formule, namelijk uitsluitend wedstrijden in koppelvier, samengesteld bij loting uit leden der 3 deelnemende WVl. verenigingen, de K.R.N.S.O, K.R.Brugge en Brugse TR (Kortrijk en Searow-De Haan waren afwezig), die bovendien 3 keer 250m. moesten sprinten, waarbij telkens de samenstelling der equipes werd gewijzigd, en waarbij de som der 3 verroeide chronos per roeier uiteindelijk per categorie bepaalde wie de Kampioen Roeien van West-Vlaanderen 2011 werd. Er waren 3 kategorieën: Juniors tot 14 jaar (meisjes en jongens samen), Juniors 16 - 18 jaar (idem) en Senior en Masters (idem). In totaal telden we 60 deelnemers.
De Kampioenen die een Beker en een Medaille van de Provincie mochten ontvangen, werden uiteindelijk Burggraeve Cedric, Deknock Lukas en ex-aequo Blondelle Stefaan en D'hont Marc, allen van K.R.Brugge.

De K.R.N.S.O. Uitslagen
:
Juniors jongens en meisjes tot 14 jaar

2° Rycx Eline    4° Colpaert Nina-Maria    5° Vandaele Zoë    7° Douillie Frederique    9° Vanparys Emma    11° Verstraete Tine    13° Steen Jessie    15° Lahaye Morgane    17° Edwards Megan    18° Vandaele Conan    19° Colpaert Marlon    21° Colpaert Luca    23° Nagels Loran    25° Artois Louis    28° Beerlandt Liam


Juniors jongens en meisjes 16 - 18 jaar

2° Nieuwenhuyse Thijs    3° Dubois Arne (die zich als senior opofferde om een veelvoud van vier bij de 16/18j. mogelijk te maken!)    5° Vanloke Eline    6° Qvick Malin    7° Artois Fons    8° Brys Arno    9° Lambregt Lukas    10° Pelkmans Alanah    11° Vandendriessche Keanu    12° Serlez Maxim    13° Motoulle Björn    14° Ryckewaert Melissa    15° Rycx Astrid    16° Verduystert Mariekr    20° De Jonghe Shauni    21° Dewulf Danielle    22° Puystjens Camille


Seniors/Masters

3° Neus Jeroen    4° Derijnck Frank    5° Hendrickx Björn

De uitslagen

Zie ook de foto's van Jan Vanparys op : http://picasaweb.google.com/krnso.1
Uniek! foto's van iedere deelnemer aan de West- Vlaamse roeikampioenschappen! Met dank aan Joseph Castelein

World Cup Roeiregatta München (D)

27-29/05/2011:

In München (Dtsl.) greep van vrijdag 27 tot zondag 29 mei 2011 de eerste van de drie WorldCup-Roeiregatta plaats, die in het vooruitzicht van deelname aan de komende Wereldkampioenschappen eind augustus in Bled (Slovenië), en verder de Olympische Spelen in Londen (2012), belangrijk is.
Ook voor KRNSO-roeier Bram Dubois, die samen met Hanns Dereu (Gentse RS) de Belgische dubbeltwee vormt was het belangrijk goed te presteren. Niet meteen de makkelijkste opdracht met 24 deelnemende duo's uit 20 natiën. Bram en Hannes zouden uiteindelijk stranden op de 17° plaats met België als 15° natie op 20. De belangrijke roeilanden traden namelijk met 2 ā 3 ploegen aan.

Het verloop
:
voorwedstrijd ( 1° rechtsstreeks geplaatst voor Fin.A/B - rest naar de herkansingen)

1° SUI  6.28.78    2° POL  6.30.28    3° NOR  6.35.53    4° BEL  6.41.49    5° LTU  6.41.99

herkansing (1° en 2° onrechtstreeks geplaatst voor Fin.A/B - 3° naar Fin. C voor pltsn. 13 tot 18, enz...)

1° GER  6.23.11    2° UKR  6.25.33    3° BEL  6.32.32    4° ITA  6.36.15    5° ISR  6.40.60

C- Finale (pltsn. 13 tot 18 )

1° POL  6.32.53    2° ARG  6.33.72    3° NOR  6.35.29    4° ITA  6.36.29    5° BEL  6.37.89    6° ITA  6.45.00


Régates internationales de Maubray (RCNT)

22/05/2011:

Terwijl de KRNSO topjunioren aan het werk waren in Keulen, verplaatsten de overige KRNSO-roeiers zich naar het Waalse Maubray nabij Doornik om er op zondag 22 mei deel te nemen aan de 43ste Internationale regatta, ingericht door de RCN de Tournai. Opvallend de overwinning in skiff van Arne Dubois, die zijn internationale ambities op een lager pitje terugdraaide, en het wederopreden van Björn Hendrickx in de dubbeltwee!

De KRNSO resultaten

Skiff Heren - 8 dlnrs. - 2000m.    1° Arne Dubois  08.20.12  5° Björn Hendrickx  08.45.19
Dubbeltwee Heren - 7 dlnrs. - 2000m.   2° Dubois Arne/ Hendrickx Björn  07.57.12
Skiff Polyester meisjes tot 14 jaar - 13 dlnrs. - 1000m.   6° Verstraete Tine  05.19.81
Dubbeltwee jongens tot 12 jaar - 6 dlnrs. - 500m.  1° Nagels Loran/ Beerlandt Liam  02.16.16   4° Douillie Frederique/ Artois Louis  02.42.82
Skiff Polyester jongens tot 12 jaar - 17 dlnrs. - 500m.    2° Beerlandt Liam  02.19.54  4° Nagels Loran  02.24.19  6° Artois Louis 02.33.11  8° Douillie Frederique  02.35.50  15° Barbez Quinten  02.59.69
Skiff Polyester meisjes tot 12 jaar - 6 dlnrs. - 500m.   4° Steen Jessie  03.35.82

 

Internationale Juniorenregatta Keulen (DE)

21-22/05/2011:

Belgische 4x pakt goud! Belgische Kkandidaten WK junioren bevestigen!

" Tijdens de internationale regatta van Keulen (Dtsl.) zijn de Belgische Junioren sterk voor de dag gekomen. Vooral de koppelvier Jongens tot 18j. (4XJM) met Mathieu Foucaud, Pierre De Loof (beide van KR Brugge) en Qvick Malin en Maxim Serlez (beide van KRNS Oostende) lieten van zich horen met een knallende overwinning. De Brugs-Oostendse mix nam al meteen van bij de start het initiatief en kwam halfweg al met 4 seconden voorsprong door. Boeken dicht voor de tegenstanders: Goud voor de Belgen, want zij roeiden hun race gecontroleerd uit.
"
1° BEL (KRB/KRNSO) 06.02.80   2° GER (Segheberger/Kappeln in Turn/SV Kappeln) 6.25.55   3° GER (Ems/ Weser/Hannover/Osnabruck I)  4°GER (München) 6.42.30  5° GER (Ems/Weser/Hannover/Osnabruck II) 6.42.45
In de dubbeltwee jongens tot 18j. (2XJM) werden Vanparys Robin (KRNSO)/Tyson (Gentse RS) knap 5de. De nummers 1 en 2 waren duidelijk, maar de nummers 3 totb 6 zaten erg dicht bij elkaar. De Belgen finishten in 6.46.70. De zege ging naar wereldkampioen Duitsland (met Riemekaste) in 6.30.70.....

Tijdens de 2de dag van de internationale juniorenregatta in Keulen kregen de Belgen een 2de kans om zich te plaatsen voor de Coupe de la Jeunesse of WK. De 4XJM met Foucaud, De Loof, Qvick en Serlez kregen slechts één tegenstander op zondag. Het West-Vlaamse kwartet won opnieuw en zet zo een stap in de goede richting voor deelname aan de Coupe die dit jaar in Oostenrijk georganiseerd wordt."
Tot daar "Roeien in Belgie". KRNSO reisde echter naar het Rührgebied met nog meer jongeren, die aan deze confrontatie zeker een goeie leerschool hebben gehad:
Björn Mottoulle/ Quinten Tourlemain werden 10° op 40 in X2JM-B (tot 16j.)
Shauni De Jonghe (8.37.40) en Melissa Ryckewaert (8.54.05) in X1JW-A over 2.000m.
Keanu Vandendriessche en Lukas Lambregt roeiden met 7.22.80 in 2-JM-A de 4° tijd op 8, meteen beter dan 2 overige Belgische duo's.
Eline Van Loke en Marieke Verduystert haalden een 8.15.90 bijeen in 2-JW-A (15° op 17),
de KRNSO X4JW- tot 16j. (Astrid Rycx/ Danielle Dewulf/ Alanah Pelkmans/ Camille Puystjens) peddelden een 6.01.80 bijeen.

Reunie Roeisectie Zeemacht

22/05/2011:

In onds lokaal ging een gezellig samenzijn van oud-leden van de roeisectie Zeemacht door, een initiatief van enkele Antwerpse oud-roeiers, die perse nog eens samen willen komen met de stichter van de Roeisectie en hun gewezen militair trainer, onze erevoorzitter Stan Vanhoutte ( 92 jaar ).

 

Jeugdtriatlon GRS (Gent)

14/05/2011:

K.R.N.S.O. opnieuw de grote slokop !

De uitslagen
Meisjes tot 12 jaar ( 10 dlnrs. - 1000m. lopen + slalomroeien  + 500m. lijnroeien )

01° Colpaert Luca   04.06.58 + 01.04.49 + 02.21.60 = 89/90

04° Edwards Megan 05.06.62 + 01.26.99 + 02.27.32 = 79/90
10° Steen Jessie  06.01.87 + 01.39.15 + 02.54.72 =67/90

Jongens tot 12 jaar ( 19 dlnrs. - 1000m. lopen + slalom + 500m. lijnroeien )

01° Colpaert Maron  03.43.30 + 01.02.68 + 02.08.97 = 90/90

02° Beerlandt Liam  04.19.14 + 01.03.70 + 02.12.69 = 82/90
03° Nagels Loran  04.13.55 + 01.14.29 + 02.17.72 = 81/90
04° Cattrijsse Wout  04.14.02 + 01.17.00 + 02.18.69 = 78/90
05° Vandaele Conan  04.24.93 + 01.08.92 + 0.22.97 = 76/90
08° Douillie Frederique  04.35.55 + 01.17.58 + 02.38.64 = 65/90
09° Artois Louis  04.46.37 + 01.23.26 + 02.28.45 = 63/90
15° Barbaix Quinten  05.11.81 + 01.26.19 + 02.38.75 = 52/90

Jongens tot 10 jaar ( 5 dlnrs. - 1000m. lopen + slalomroeien + 500m. lijnroeien systeem timetrial ofte elk afzonderlijk met vliegende start )

01° Neus Lysander  04.46.24 + 01.23.94 + 01.26.20 = 88/90

02° Vansundert Alec  04.16.08 + 02.11.14 + 01.38.47 = 86/90

Meisjes tot 14 jaar ( 20 dlnrs. - 2000m. lopen + slalomroeien + 2000m. lijnroeien )

01° Colpaert Nina-Maria  08.19.52 + 01.09.07 + 04.27.06 = 89/90

03° Vandaele Zoë  09.31.08 + 01.19.79 + 04.37.12 = 75/90
04° Rycx Eline  09.45.68 + 01.17.81 + 04.31.03 = 73/90
09° Verstraete Tine  10.13.65 + 01.13.93 + 04.37.41 = 67/90

Zie ook de foto's van Jan Vanparys op http://picasaweb.google.be/krnso.1

 

92ste Int.Reg.van de KR Sport Gent - 33ste Int. Belgian Senior Rowing Championschips - 8ste Int. Flemish Jun. Rowing Championschips

7-8/05/2011:

KRNSO met flink aandeel in succesvolle gemegde ploegen, de selectie lonkt naar onze beloften!

De uitslagen van de zaterdag
Ongestuurde twee Dames - 2000m. - 6 dlnrs. uit BEL - GBR - NED - 3° en 1° BEL Verduystert Marieke/ Van Loke Eline voorwed. 8.35.24 - A-Fin. 8.43.29 (alhoewel nog junior staan ze hun "mannetje"!)
Skiff Dames - 2000m. - 39 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GER - IRL - GBR - 10° en 2° BEL Ryckewaert Melissa 9.42.91

Koppelvier jongens tot 18 jaar - 2000m. - 29 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GER - IRL - GBR - 2° België ( KRB/KRNSO - Serlez Maxim/ Qvick Malin/ Deloof P./ Foucaud )  6.51.66 ( Alleen de Franse Nationale Ploeg in staat de Belgische selectie - voor het eerst samen - te kloppen, weliswaar met precies 10 sec.)
10° Nieuwenhuyse Thijs/ Motouille Björn/ Tourlemain Quinten/ Catrysse Robbe  7.21.28  14° Lambregt Lucas/ Brys Arno/ Vandendriessche Keanu/ Artois Fons  7.27.51
Dubbeltwee jongens tot 18 jaar - 2000m. - 63 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GBR - IRL - ESP - 1° België ( KRNSO/ Gentse RS - Vanparys Robin/ Tison Frederick ) 7.17.41 ( Epische race waarbij de debuterende nationale mixte de Franse nationale ploeg met ruim 5 seconden het nakijken gaf. Benieuwd wat de selectieheren met dit resultaat zullen aanvangen )
17° Nieuwenhuyse Thijs/ Motouille Björn 8.00.47  22° Tourlemain Quinten/ Brys Arno 8.05.06
Dubbeltwee meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 39 dlnrs. uit BEL - CYP - FRA - NED - TUN - GBR - IRL - 1° België (BTR/ KRNSO - Shauni De Jonghe/ De Baets Freya) 8.07.04 ( Het is duidelijk dat Shauni hier een ernstig stap minstens richting Jeugdbeker maakt. Dromen van een W.K. ???)

Ongestuurde Twee meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 6 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GBR - 3° en 1° BEL Verduystert Marieke/ Van Loke Eline 8.58.35 ( nauwelijks één uur na hun finale bij de senior-dames haalt de KRNSO-ploeg toch nog brons! )
Koppelvier meisjes tot 18 jaar - 2000m. 22 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - IRL - GER - GBR - 16° en 3° BEL Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah/ Puystjens Camille/ Dewulf Danielle  8.30.44
Ongestuurde Twee jongens tot 18 jaar - 2000m. - 10 dlnrs. uit BEL - NED - GBR - 3° en 2° BEL Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu  7.50.11
Skiff jongens tot 18 jaar - 2000m. - 83 dlnrs. uit BEL - NED - IRL - GER - GBR - 81° Schmitt Jooris  10.00.83
Dubbeltwee meisjes tot 14 jaar - 1000m. - 20 dlnrs. uit BEL - NED - FRA - IRL - 1° Colpaert Nina-Maria/ Verstraete Tine  4.28.00
Skiff Polyester jongens tot 12 jaar - 500m. - 28 dlnrs. uit  BEL - GBR - NED - 1° Colpaert Marion  2.16.69  2° Beerlandt Liam 2.19.12  7° Cattrijsse Wout  2.25.10  8° Nagels Loran  2.26.82  16° Artois Louis  2.37.85  17° Douillie Frederique  2.38.82  22° Barbez Quinten  2.47.58
Dubbeltwee meisjes tot 12 jaar - 500m. - 8 dlnrs uit BEL - CYP - NED - 4° Colpaert Luca/ Steen Jessie  2.29.58
 

De uitslagen van de zondag
Ongestuurde twee Dames - 2000m. - 4 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - 1° BEL Verduystert Marieke/ Van Loke Eline 8.26.03

Koppelvier jongens tot 18 jaar - 2000m. - 17 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GER - IRL - GBR - 1° België ( KRB/KRNSO - Serlez Maxim/ Qvick Malin/ Deloof P./ Foucaud )  6.23.19 ( Nu moest de Franse Nationale Ploeg wel in het zand bijten)
Dubbeltwee jongens tot 18 jaar - 2000m. - 63 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GER - GBR - IRL - 1° België ( KRNSO/ Gentse RS - Vanparys Robin/ Tison Frederick ) 7.04.28 ( De ploeg bewijst dat hun zege van zaterdag geen toevalstreffer was! )
27° Tourlemain Quinten/ Brys Arno  8.01.07
Skiff meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 29 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GBR - GER - 6° en 1° BEL Rijckewaert Melissa  8.54.53  7° en 2° BEL  De Jonghe Shauni  8.56.45
Ongestuurde Twee jongens tot 18 jaar - 2000m. - 10 dlnrs. uit BEL - NED  4° Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu  7.50.12
Dubbeltwee meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 21 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - GBR  7° Rijckewaert Melissa/ De Jonghe Shauni  8.13.32
Koppelvier jongens tot 16 jaar - 2000m. - 17 dlnrs uit FRA - NED - GBR - BEL - IRL - 4° Nieuwenhuyse Thijs/ Motoulle Björn/ Tourlemain Quinten/ Artois Fons  6.59.12
Skiff meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 29 dlnrs uit BEL - GER - NED - IRL - FRA - GBR - 15° Rycx Astrid  09.24.06
Dubbeltwee meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 22 dlnrs. uit BEL - CYP - TUN - NED - ISR - IRL - FRA - 17° Dewulf Danielle/ Pelkmans Alanah  9.16.79
Dubbeltwee jongens tot 16 jaar - 2000m. - 42 dlnrs. uit BEL - NED - GBR - GER - IRL - FRA - ESP - 11° Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons  7.38.92
Skiff jongens tot 16 jaar - 2000m. - 58 dlnrs. uit BEL - NED - GER - IRL - TUN - IRL - FRA - ISR - 10° Motoulle Björn 08.17.28  16° Artois Fons  08.24.26  24°  Nieuwenhuyse Thijs 08.37.55
Koppelvier meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 13 dlnrs. uit BEL - FRA - NED - IRL - 6° en 2° BEL -Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah/ Puystjens Camille/ Dewulf Danielle  8.15.59
Skiff Polyester meisjes tot 14 jaar - 1000m. - 40 dlnrs. uit BEL - NED - FRA - IRL - ESP - ISR- 2° Colpaert Nina-Maria  4.33.54  - 10° Vandaele Zoë 4.42.94 - 17° Verstraete Tine  4.49.30
Dubbeltwee jongens tot 12 jaar - 500m. - 13 dlnrs. uit  BEL - ESP - NED - 1° Colpaert Marion/Vandaele Conan  2.07.20  3° Beerlandt Liam/ Nagels Loran  2.11.35  7° Artois Louis/ Douillie Frederique  2.24.69
Skiff Polyester meisjes tot 12 jaar - 500m. - 19 dlnrs uit BEL - CYP - NED - 4° Colpaert Luca  2.26.12

  

Internationale Hügelregatta Essen (D)

7-8/05/2011:

Bram Dubois (met Dereu ) finalist...klopt CZE, POL, SLO en wat GER, maar 8/100' trager dan Brugse TR (Obreno's)

De uitslagen van zaterdag 

Ongestuurde Twee Lichtgewicht Mannen (tot max. 72,50 kg. indiv. - gem. per ploeg max. 70 kg. ) - 4 dlnrs.
1° Zuid-Afrika RF  06.50.96
2° Czech Row.Ass. 06.58.59
3° RG Wiking Berlin  7.08.25

4° Roy. Belgian RF
( Karel D'hont - KRB/ Arne Dubois - KRNSO )
Dubbeltwee Heren - 11 dlnrs. - 2 reeksen - Vorlauf 1. (eerste 4 nr. A-Fin.) - In Essen wordt uitzonderlijk op 8 banen geroeid
1° Rendsburger RV/ Wurzener RV  06.25.61
2° USV TU Dresden/ Dresdner RC  06.27.08
3° Polish RF   06.28.51
4° Rgm. Branik Maribor/ RC Bled   06.29.58

5° Roy. Belgian RF
( Hannes Dereu - Gentse RS/ Bram Dubois - KRNSO )  6.33.53
6° Israeli RG  06.49.08

Opgemerkt dient te worden dat de tweede Belgische ploeg ( Brugse TR - de gebr. Obreno - lichtgewichten, die nog niet aan hun maximum gewicht zijn geraakt) in de tweede reeks bij de "zware jongens" wel in de finale raken, en daarin met een vergelijkbare tijd 4de werden.)
Hopelijk krijgen we op zondag wat beter nieuws vanuit het Rührgebied.

De uitslagen van de zondag
Ongestuurde Twee Lichtgewicht
( Mannen tot max. 72,50 kg. indiv. - gem. per ploeg max. 70 kg. ) - 4 dlnrs.
1° Zuid-Afrika RF  06.45.43
2° FFS France  06.47.72
3° RG Wiking Berlin  06.55.64

4° Roy. Belgian RF
( Karel D'hont - KRB/ Arne Dubois - KRNSO ) 07.08.08

Dubbeltwee Heren
- 10 dlnrs. - 2 reeksen - Vorlauf 1. (eerste 4 nr. A-Fin.) - In Essen wordt uitzonderlijk op 8 banen geroeid!
1° Rgm. Berliner RC/ Olympischer RC Rostock  06.24.72
2° Czech Row.Ass.  06.25.83
3° Polish RF   06.26.02

4° Roy. Belgian RF
( Hannes Dereu - Gentse RS/ Bram Dubois - KRNSO )  6.35.07
6° Israeli RG  06.36.85

FINALE A:
1° Rgm. Berliner RC/ Olympischer RC Rostock  06.20.98
2° Rgm. Rendsburger RV/ Potsdamer RG  06.27.51
3° Roy. Belgian RF (Obreno's)  06.32.67

4° Roy. Belgian RF ( KRNSO
/GRS - Bram Dubois/ Hannes Dereu)  06.32.75
5° Czech Row.Ass.  06.34.28
6° Polish RF  06.35.75
7° RC Bled  06.51.66
8° Rgm. Stuttgarter RG/ RTHC Bayer Leverkusen Ra  07.02.56

 

14e Jeugdtriatlon K.R.Club Gent

30/04/2011:

Opnieuw een kolfje naar de hand van K.R.N.S.O. !

Uitslagen:
Meisjes tot 14 jaar
( 19 dlnrs. - 3500m. lopen + 1000m. lijnroeien )
1° Colpaert Nina-Maria
   15.33.26 + 04.58.11 = 60/60   4° Rycx Eline  17.35.93 + 05.17.95 = 50/60    7° Vandaele Zoë  17.22.56 + 05.30.50 = 46/60    10° Lahaye Morgane  17.23.27 + 05.33.97 = 44/60
Jongens tot 16 jaar
( 14 dlnrs. - 5000m. lopen + 2000m. lijnroeien )
1° Nieuwenhuyse Thijs
  19.31.86 + 09.12.35 = 60/60    2° Artois Fons  20.16.06 + 09.51.00 = 57/60    3° Mottoule Björn  21.29.60 + 09.23.32 = 55/60    7° Tourlemain Quinten  22.25.76 + 10.29.23 = 46/60    13° Schmitt Jooris  24.48.67 + 11.09.00 = 36/60
Jongens tot 12 jaar
( 21 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien )
1° Colpaert Marlon
  07.11.81 + 02.27.50 = 60/60    2° Cattrijsse Wout  07.46.19 + 02.32.25 = 55/60    4° Nagels Loran  07.50.25 + 02.34.09 = 51/60    7° Vandaele Conan  08.06.32 + 02.32.42 = 49/60    8° Beerlandt Liam  07.54.78 + 02.34.66 = 49/60    14° Douillie Frederique  09.14.38 + 02.56.50 = 32/60    18° Artois Louis  09.24.62 + 03.02.35 = 29/60    20° Barbaix Quinten  10.06.47 + 03.13.04 = 24/60
Meisjes tot 12 jaar
( 8 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien )
1° Colpaert Luca 
08.02.84 + 02.35.91 = 59/60    8° Steen Jessie  13.02.35 + 02.56.83 = 49/60
Meisjes tot 16 jaar
( 8 dlnrs. - 5000m. lopen + 2000m. lijnroeien )
1° Rycx Astrid
  21.43.16 + 10.36.91 = 60/60    4° Dewulf Danielle  22.32.46 + 12.25.86 = 54/60

CLUBKLASSEMENT
1° K.R.N.S.Oostende  120 ptn
.    2° K.R.S.Gent  74 ptn.    3° Gentse R.S.  65 ptn.    4° K.R.Club Gent  55 ptn.    5° Brugse T.R.  23 ptn.    6°  T.R.T.Hazewinkel  22 ptn.    7° K.R.Brugge  15 ptn.

 

Belgisch Kampioenschap korte boten (Hazewinkel)

23-24/04/2011:

K.R.N.S.Oostende haalt billijke oogst binnen. Gebroeders Dubois houden woord!
In de eregallerij: Arne Dubois - Bram Dubois - Maxim Serlez - Robin Vanparys - De Jonghe Shauni - Astrid Rycx - Verduyster Marijke - Eline Van Loke

De jeugdwerking der laatste decennia van de enige Oostendse roeivereniging, de K.R.N.S.O. (beter gekend als de "Sport Nautique") werpt zichtbaar hoe langer hoe meer haar vruchten af. Tekenend in dit verband is de nauwelijks 15-jarige Astrid Rycx, die samen met Shauni De Jonghe, zelf ook nog junior, op de eerste dag van het B.K. meteen Kampioen van België werd in de Ongestuurde-Twee Dames!
Maar de groep rond hoofdtrainer Frans Dubois had blijkbaar nog meer in haar mars, en werkte zich op Paaszondag zowaar op tot de "Kampioen onder de Kampioenen 2011", de club bijgevolg met het meeste aantal Gouden en Zilveren plakken. Het budget der K.B.R - F.R.B.A. kan blijkbaar nog steeds geen Bronzen metaal aan. Maar dat even terzijde!
Dat wij in de komende jaren nog meer van de Groen-Witjes van voorzitter Alfred Hendrickx zullen horen blijkt uit de uitslagen der facultatieve wedstrijden voor de allerjongsten, die weliswaar geen tricolore eretitel opleveren, maar daarentegen (op de "Sprintwed." na) uitgebreid meetellen voor de "Bekers van België" (BvB - een regelmatigheidscriterium), warvan reeds in 2010 de KRNSO er een 14-tal binnenhaalden tot grote frustratie der overblijvende Vlaamse, Brusselse en Waalse watersporters.


De resultaten
:
Skiff Lichte Heren (tot 72,50 kg.) - (BK) - 2000m. - 14 dlnrs.  Voowedstr. 1°
Dubois Arne  08.00.61 - Finale A. 1° en KvB in 07.27.80
Even zag het er naar uit, dat de Luikenaar Poysat Arne alsnog te grazen zou nemen, maar de bloedstollende eindrush van Dubois volstond voor Goud.

Skiff Heren Under 23 - (BK) - 2000m. - 9 dlnrs. - Voorwedstr. 1°
Dubois Bram  08.03.83 - Finale A. 1° en KvB in 07.25.89
Bram ondervond niet de minste weerstand van zijn belagers, en kon alleen maar betreuren dat het programma niet toeliet, dat hij het alsnog kon opnemen tegen de grotere jonger (boven de 23j.) Maeyens en Dereu.

Ongestuurde Twee Lichte Dames (indiv. tot 59 kg./ Gem. 57 kg.) -(BK) - 2000m. - 3 dlnrs. - Finale A.
De Jonghe Shauni/ Rycx Astrid 1° en KvB in 08.37.51 Aangename bevestiging van de vrouwvriendelijke politiek, dat in de Oostendse Roeimaatschappij wordt gevoerd.

Dubbeltwee Lichte Heren (tot 72,50 kg. indiv./ Gem. 70,00 kg.)  (BK) - 2000m. - 6 dlnrs. - Finale A.  3° Arne Dubois/ QvIck Malin  in 07.06.82

Ongestuurde Twee Dames (BK) - 2000m. - 2 dlnrs.  2° Verduystert Marieke, Vanloke Eline  08.21.10

Ondanks in een hogere categorie uitkomend, zag het er 1000m. naar uit, dat Marieke en Eline het zouden halen, maar stuurproblemen voerde hen van baan 2 naar de windrijkere baan 5...waardoor ze 2010m. tegen wind vochten ...en verloren ...maar geen nood...zie volgend wed.

Ongestuurde Twee Meisjes tot 18 jaar (BK) - 2000m. 3 dlnrs. - Finale A. 
1° en KvB Verduystert Marieke/ Van Loke Eline in 08.2.56

Dubbeltwee Jongens tot 18 jaar (BK) - 2000m.  6 dlnrs.  Finale A.
1° en KvB Serlez Maxim/ Vanparys Robin in 07.09.36 Individueel moeten Robin en Maxim in België nog maar enkele landgenoten voor zich dulden...maar als koppel zijn ze een streling voor het oog.

Ongestuurde Twee Jongens tot 18 jaar (BK) - 2000m. 7 dlnrs. Voorwedstr. 2° Vandendriessche Keanu/ Lambregt Lukas  07.58.91 - Finale A.   3° in 07.39.31
Skiff Jongens tot 18 jaar (BK)
- 2000m. - 17 dlnrs. Voorwedstr. 1° Vanparys Robin 08.32.80 - Finale A  3°  in 07.59.45
Skiff Meisjes tot 18 jaar (BK)
- 2000m. - 9 dlnrs. Voorwedstr. Rijckewaert Melissa 2° 9.32.06 - Finale A.  5° 09.17.83
Dubbeltwee Meisjes tot 18 jaar (BK) - 2000m. 6 dlnrs. Finale A.  2° Rijckewaert Melissa/ De Jonghe Shauni  08.01.85
Skiff Jongens tot 16 jaar (BvB)
- 2000m. - 30 dlnrs.  2° Motoulle Björn  08.06.50   5° Nieuwenhuyse Thijs  08.15.08  6° Artois Fons  08.18.01  28° Schmitt Jooris  08.59.43
Skiff Meisjes tot 16 jaar (BvB) - 2000m. - 12 dlnrs.  7° Rycx Astrid  10.24.76 Astrid "moest" in opdracht zich sparen voor de ongestuurde-twee!
Dubbeltwee jongens tot 16 jaar (BvB) - 2000m. - 11 dlnrs. 2° Nieuwenhuyse Thijs/ Motoulle Björn  07.54.36  4° Artois Fons/ Tourlemain Quinten  08.05.19
Dubbeltwee Meisjes tot 16 jaar (BvB) - 2000m. - 6 dlnrs.  4° Dewulf Danielle/ Pelkmans Alanah  08.46.54
Skiff Meisjes tot 14 jaar (BvB) - 1000m. 23 dlnrs.  1° Colpaert Nina-Maria  04.33.86  4° Rycx Eline  04.40.06   10° Vandaele Zoë  04.46.84  12°  Lahaye Morgane  04.48.24   15° Verstraete Tine  04.53.44
Dubbeltwee Meisjes tot 14 jaar (BvB) - 1000m.  8 dlnrs.  1° Colpaert Nina-Maria/ Lahaye Morgane  04.20.43   4° Vandaele Zoë/ Rycx Eline  04.28.34
Skiff Meisjes tot 14 jaar (Sprint) - 500m. - 22 dlnrs. 2° Colpaert Nina-Maria  02.12.2  4° Rycx Eline  02.12.22  7° Vandaele Zoë  02.16.95  8° Verstraete Tine  02.17.47  10° Lahaye Morgane  02.18.83
Skiff Jongens tot 12 jaar (Sprint) - 500m. - 20 dlnrs. 1° Colpaert Marlon  02.12.95   4° Beerlandt Liam  02.20.15   6° Vandaele Conan  02.25.36   8° Cattrijsse Wout  02.26.46   9° Nagels Loran  02.27.68 
15° Artois Louis  02.43.27 16° Douillie Frederique  02.43.97
Skiff Meisjes tot 12 jaar (Sprint) - 500m. - 10 dlnrs.  1° Vanparys Emma  02.25.54  3° Colpaert Luca  02.29.97  6° Edwards Megan  02.44.50  8° Steen Jessie  02.49.43
Dubbeltwee Meisjes tot 12 jaar (BvB) - 500m. - 4 dlnrs. 1° Colpaert Luca/ Vanparys Emma  02.11.11   3° Edwards Megan/ Steen Jessie  02.25.31
Dubbeltwee Jongns tot 12 jaar (BvB) - 500m. - 9 dlnrs.  1° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam  02.00.58   5° Nagels Loran/ Vandaele Conan  02.12.71   6° Douillie Frederique/ Cattrijsse Wout  02.17.23
Skiff Masters - 1000m. - 4 dlnrs - 2° Neus Jeroen  03.57.10
 

34e Internationale Regatta GRS (Gent)

9/04/2011:

K.R.N.S.O. mist haar start niet op de 34° Grote Internationale Voorjaarsroeiregatta Seniores en Juniores - ingericht door de Gentse RS 21° Open Internationale Belgische Juniorkampioenschappen - en 11° Vlaamse Kampioenschappen voor seniores

Uitslagen van de zaterdag 09.04.11
Dubbeltwee Meisjes tot 12j.
( 500m. - 5 Bel. dlnrs.) 1° KRNSO ( Colpaert Luca/ Vanparys Emma )  2.19.07
Skiff Jongens tot 12j.
( 500m. - 19 Bel. dlnrs. ) KRNSO 1° Colpaert Marlon  2.16.66  3° Beerlandt Liam  2.23.72  6° Cattrijsse Wout  2.28.68  7° Ryckier Sen  2.31.22  10° Vandaele Conan  2.33.18  15° Artois Louis 2.47.28  16° Douillie Frederique  2.49.78
Dubbeltwee Meisjes tot 14j. ( 1000m. - 21 dlnrs. uit 5 nat. )
3° KRNSO en 1° Belg. ( Colpaert Nina-Maria/ Rycx Eline)  4.24.32
Skiff Jongens tot 16j. ( 2000m. - 24 dlnrs. uit 7 nat. ) KRNSO 5° (1° Belg) Motouille Björn  8.37.50  18° Schmitt Jooris  9.21.16
Dubbeltwee Meisjes tot 16j. ( 2000m. - 21 dlnrs. uit 5 nat. )
14° KRNSO ( Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah )  8.42.38
Dubbeltwee Jongens tot 16j. ( 2000m. - 19 dlnrs. uit 5 nat. )
7° KRNSO ( Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons )  8.09.25
Koppelvier Jongens tot 16j. ( 2000m. - 13 dlnrs. uit 4 nat. )
6° KRNSO (Cattrysse Robbe/ Schmitt Jooris/ Tourlemain Quinten/ Boone Willem )  7.45.32
Ongestuurde Twee Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 12 dlnrs. uit 4 nat. )
3° KRNSO ( Verduystert Marieke/ Van Loke Eline )  8.27.08
Ongestuurde Twee Jongens tot 18j.
( 2000m. - 20 dlnrs. uit 4 nat. ) 1° KRNSO ( Serlez Maxim/ Vanparys Robin )  7.07.07   10° KRNSO ( Qvick Malin/ Vandendriessche Keanu )  7.31.64 )
Skiff Jongens tot 18j.
( 2000m. - 42 dlnrs. uit 6 nat. ) KRNSO 4° (en 1° Belg) Vanparys Robin  8.11.79  15° Serlez Maxim  8.30.36  18° Qvick Malin  8.33.78  21° Lambregt Lucas  8.35.72  35° Vandendriessche Keanu  8.55.56
Skiff Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 32 dlnrs. uit 4 nat. )K RNSO  18° De Jonghe Shauni  9.09.47   20° Ryckewaert Melissa  9.11.03
Dubbeltwee Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 3 dlnrs. uit 4 nat. )
9° KRNSO ( Rijckewaert Melissa/ De Jonghe Shauni )  8.36.7
Koppelvier Jongens tot 18j. ( 2000m. - 10 dlnrs. uit 5 nat. )
3° KRNSO (1° Belg.pl.) Lambregt Lukas/ Motouille Björn/ Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons  7.07.12 (50% van de ploeg is nog Jun.16j.)
Koppelvier Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 2 Bel. dlnrs. ) 2° KRNSO ( Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah/ Verduystert Marieke/ Dewulf Danielle )  8.15.85
Dubbeltwee Heren Licht ( 2000m. - 4 Bel. dlnrs.) KRNSO  2° Melis Willem/ Proot Robbrecht  7.53.8   4° Melis Willem (?)/ Beke Hannes  8.20.22
Koppelvier Lichte Heren ( 2000m. - 3 dlnrs. uit 2 nat.)
2° KRNSO ( Melis Willem/ Nieuwenhuyse Jelle/ Beke Hannes/ Proot Robbrecht )  7.15.12
Ongestuurde Twee Dames
( 2000m. - 14 dlnrs. uit 4 nat. ) KRNSO 4° (1° Belg.) ( de juniores Verduystert Marieke/ Van Loke Eline ) 8.41.40
Skiff Dames Min.23j.
( 2000m. - 15 dlnrs. uit 4 nat. )
15° KRNSO ( Serlez Amy )  9.50.76
Skiff Dames ( 2000m. - 29 dlnrs. uit 4 nat. ) 27° KRNSO ( Serlez Amy ) 9.39.35

Ongestuurde Twee Heren
( 2000m. 17 dlnrs. uit 5 nat. ) 1° Belg.Mxt KRNSO/ KR Brugge ( Dubois Arne/ D'hont Karel )  7.30.13
Skiff Masters
( 1000m. - 4 dlnrs. uit 2 nat. ) 1° KRNSO (Neus Jeroen)  3.59.56
Acht-met-stm. Heren ( 2000m. - 6 dlnrs. uit 2 nat.)
2° Belg. Mixt/ met Arne Dubois (KRNSO)  6.32.94
Acht-met-stm. Jongens tot 18j. ( 2000m. - 13 dlnrs. uit 5 nat. )
3° KRNSO ( Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Lambregt Lucas/ Vandendriessche Keanu/ Qvick Malin/ Motouille Björn/ Nieuwenhuyse Thijs/ Brys Arno/ Stm. Schmitt Jooris )  6.54.82 

Uitslagen van de zondag 10.04.11
Skiff Meisjes tot 12j.
( 500m. - 11 Bel.dlnrs. ) KRNSO  2° Colpaert Luca  2.36.06   3° Vanparys Emma  2.41.78   8° Edwards Megan  2.57.89  10° Steen Jessie  3.06.41
Dubbeltwee Jongens tot 12j. ( 500m. - 8 dlnrs. uit 2 nat. ) KRNSO  3°  Colpaert Marlon/ Cattrijsse Wout  2.15.66   5° Beerlandt Liam/ Ryckier Sen  2.21.32   6° Douillie Frederique/ Artois Louis   2.45.00
Skiff Meisjes tot 14j. ( 1000m. - 27 dlnrs. uit 5 nat. ) KRNSO 4° ( en 1° Belg.) Colpaert Nina-Maria  4.59.33    9° Rycx Eline  5.09.82
Skiff Jongens tot 16j. ( 2000m. - 27 dlnrs. uit 5 nat. )
KRNSO  8° Artois Fons  9.16.13  11° Schmitt Jooris  9.27.56
Dubbeltwee Meisjes tot 16j. ( 2000m. - 16 dlnrs. uit 4 nat. )
8° KRNSO ( Rycx Astrid/ Dewulf Danielle )  9.05.03
Dubbeltwee Jongens tot 16j. ( 2000m. - 19 dlnrs. uit 6 nat. )
6° KRNSO ( Nieuwenhuyse Thijs/ Motouille Björn )  8.13.66
Koppelvier Jongens tot 16j. ( 2000m. - 14 dlnrs. uit 5 nat. )
5° KRNSO ( Cattrysse Robbe/ Schmitt Jooris/ Tourlemain Quinten/ Bone Willem )  7.44.88
Skiff Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 21 dlnrs. uit 4 nat. )
13° KRNSO ( Ryckewaert Melissa  9.40.50 )
Ongestuurde Twee Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 11 dlnrs. uit 4 nat. )
2° KRNSO ( Verduystert Marieke/ Van Loke Eline ) 8.50.75
Dubbeltee Jongens tot 18j. ( 2000m. - 21 dlnrs. uit 4 nat. ) KRNSO  7° Serlez Maxim/ Vanparys Robin  7.39.38   8° Qvick Malin/ Vandendriessche Keanu  7.48.94
Skiff Dames ( 2000m. - 22 dlnrs. uit 5 nat. )
22° KRNSO ( Serlez Amy ) 10.18.38
Ongestuurde Twee Dames ( 2000m. - 14 dlnrs. uit 4 nat. )
7° KRNSO ( De Jonghe Shauny/ Serlez Amy )  9.18.69
Ongestuurde Twee Heren ( 2000m. - 13 dlnrs. uit 3 nat. )
1° Mxte KRNSO/ KR Brugge ( Arne Dbois/ D'Hont Karel )  7.29.97
Ongestuurde Twee Dames min-23j. ( 2000m. - 2 dlnrs. uit 2 nat. )
2° KRNSO ( Ryckewaert Melissa/ Van Loke Eline )  9.07.66
Dubbeltwee Lichte Heren ( 2000m. - 9 dlnrs. uit 4 nat. ) KRNSO  6° Melis Willem/ Proot Robbrecht   6.18.35   8°  Beke Hannes/ Nieuwenhuyse Jelle  6.38.08
Koppeltwee Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 12 dlnrs uit 4 nat. )
8° KRNSO ( Verduystert Marieke/ De Jonghe Shauni )  6.52.63
Koppelvier Jongens tot 18j. ( 2000m. - 11 dlnrs. uit 5 nat. )  3° KRNSO ( Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Qvick Malin/ Vandendriessche Keanu )  6.51.58
Koppelvier Meisjes tot 18j. ( 2000m. - 2 Bel.dlnrs. ) 2° KRNSO ( Rijckewaert Melissa/ Van Loke Eline/ Verduystert Marieke/ Ryckx Astrid )
Koppelvier Lichte Heren (2000m. - 3 Dlnrs. uit 2 nat. )
3° KRNSO (Melis Willem/ Nieuwenhuyse Jelle/ Beke Hannes/ Proot Robbrecht )  7.15.12
Acht-met-stm. Jongens tot 18j. ( 2000m. - 10 dlnrs. uit 4 nat.)
3° KRNSO ( Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu/ Qvick Malin/ Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs/ Brys Arno/ stm. Schmitt Jooris ) 6.48.06

KRNSO trials koppelboten

19/03/2011:
Om de ploegen voor de korte boten te bepalen, werden trials geroeid op 1500m. Een foto-impressie...

.

 

 

Heineken Roeivierkamp (Amsterdam)

12-13/03/2011:
De Masters 8+ trokken naar Amsterdam voor de Heineken roeivierkamp. Door enkele afwezigheden wegens het late krokusverlof werd het een mixed ploeg KRNSO/KRB met Johan Osselaere (bow), Dirk Lingier, Stefaan Blondelle, Wim Van Roy, Koen De Vaere, Johan Deruytter, Henri Lambregt, Filip Tanghe (stroke), Jean-Pierre Hernou (cox). Op de 2500m eindigden we 7e op de 250m 9e. Op zondag werden we 8e op de 5000m. In totaal leverde dit een 7e plaats op 18 op in HVC8+. Naast roeien kwam ook cultuur en denksport aan bod, en werd een sportief verantwoorde maaltijd genuttigd.

Zie de site van Nereus voor resultaten en meer foto's

 

Téte de Rivičre    "Les 3Y"  (Seneffe)

13/03/2011

K.R.N.S.O. - roeiers overleven eerste belangrijke test!
Op 13 maart organiseerde de Waalse roeiclub "Les 3 Y" op het Centrumkanaal, op een boogscheut van het "Hellend Vlak van Ronquičre" de eerste belangrijke roeitest over 6 km. vooral dan in skiff (de éénmansgiek), maar ook facultatief in de grotere types, mannen-vrouwen-Jun.-Sen.-Masters, maar gezien te vroeg op 't jaar geen gewichtsklasses.
K.R.N.S.O., die met wat voorjaars gezondheidsperikelen had af te rekenen, trok zich desondanks goed uit de slag.


De uitslagen: (6000m.)

Skiff Heren (19 dlnrs.) 1° KRB (Maeyens) 23.03.86  4° KRNSO (Dubois Bram) 24.28.12
Skiff Jun. heren tot 18j. (34 dlnrs.) 1° Tilburg (Klomp Daan) 25.51.21  4° KRNSO (Vanparys Robin) 26.00.69  6° KRNSO (Serlez Maxim) 26.15.12  7° KRNSO (Qvick Malin)  26.27.17  18° KRNSO (Vandendriessche Keanu)  27.37.06  19° KRNSO (Lambregt Lukas)  27.45.93  31° KRNSO (Schmitt Jooris) 30.00.93
Ongestuurde twee dames (2 dlnrs.)  1° KRNSO (Vanduystert Marieke/ Van Loke Eline)  27.36.54 2° KR Sport Gent  29.23.06
Skiff Jun.dames tot 18j. (15 dlnrs.) 1° Sport Gent (Peleman E.) 27.15.19  4° KRNSO (De Jonghe Shauni)  28.54.81  6° KRNSO (Ryckewaert Melissa) 29.36.01
Ongestuurde twee heren (7 dlnrs.) 1° KRNSO/KRBrugge (Dubois Arne/D'hondt Karel)  23.37.31
Skiff Masters (9 dlnrs.) 1° CR Brux. (Brzeski C.) 25.20.03  6° KRNSO (Neus Jeroen)  27.16.12  7° KRNSO (Derijnck Frank)  29.09.87
Koppelvier Heren (6 dlnrs) 1° UN Luik 21.23.67  2° KRNSO (Qvick Malin/ Vanparys Robin/ Vandendriessche Keanu/ Serlez Maxim) 21.38.77
Koppelvier Jun. heren (6 dlnrs.) 1° KR Brugge  22.26.67  3° KRNSO (Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons/ Motoulle Björn/ Lambregt Lukas)  22.59.20
Koppelvier Dames/Ongestuurde vier Dames (4 dlnrs) 1° Gentse RS 24.09.16  4° KRNSO (Verduystert Marieke/ De Jonghe Shauni/ Van Loke Eline/ Rijckewaert Melissa)  25.32.60
Dubbeltwee heren (7 dlnrs.) 1° KRNSO/KR Brugge (Dubos Arne/ D'hont Karel)  23.04.61  5° KRNSO (Nieuwenhuyse Jelle/ Beke Hannes)  26.09.58
Dubbeltwee Jun. heren (3 dlnrs.) 1° CR Brux.  25.39.82  3° KRNSO (Goloivanenko Kirill/ Boone Willem)  28.13.52
Dubeltwee Jun. dames (8 dlnrs.) 1° BrugseTR/KRS Gent  25.44.76  6° KRNSO (Dewulf Danielle/ Pelkmans Alanah)  29.32.05


Wandeltocht en pannenkoeken

Zondag 06/03/2010:

 

Een training op zondagochtend

Zondag 06/03/2010:

 

Brugge Boat Race: NB8+ en Elitis-Cup (KRB)

26-27/02/2011:

KRNSO sleept de "Elitis-Cup" Clubklassement in de wacht!

Met 12 ploegen wist de KRNSO van 31 verenigingen uit 5 landen (België - Groot-Brittannië - Duitsland - Nederland - Spanje) het totaalklassement te winnen, en sleepte hiermee de "Elitis-Cup" in de wacht, een wisselbeker voorbehouden aan de roeiclub met de beste prestaties over het totale weekend, waarin KR Brugge op het kanaal Brugge-Oostende over 5 km. van Nieuwegebrug tot aan het Waggelwater haar jaarlijkse Internationale Lange-Afstand-Roeiwedstrijd, de openingswedstrijd van het roeien in België hield.

Zaterdag: Nieuwege-Brugge (NB8+ Cup) 5 km

8+Meisjes
1° SV Ratzeburg (Dtsl.)  18.09.65   2° KRNSO (De Jonghe Shauni - Dewulf Danielle - Pelkmans Alanah - Rijckewaert Melissa - Rycx Astrid - Puystjens Camille - Van Loke Eline - Verduystert Marieke - stv. Colpaert ....19.45.66
8+ Masterscup
1° Monmouth (GBR) 17.53.62  4° KRNSO (De Ruyter Johan - Lingier Dirk - Van Parys Erik - Van Roy Wim - Derijnck Frank - Symoens Tom - Lambregt Henri - Brys Denis - stm. Schmitt Jooris  18.45.56

Zondag:

Skiff Heren (5 dlnrs.) 1° KRNSO (Arne Dubois) 19.59.11 - 4° KRNSO (Melis Willem)  21.42.29
Koppelvier Jongens tot 18j. (7 dlnrs.) 1° KRNSO (Motoulle Björn - Nieuwenhuyse Thjs - Artois Fons - Lambregt Lukas)  18.15.69
Dubbeltwee Meisjes tor 18j. (4 dlnrs.) 1° KRNSO (De Jonghe Shauni - Ryckewaert Melissa) 21.44.47  4° KRNSO (Puystjens Camille - Dewulf Danielle) 24.37.78
K
oppelvier Dames (3 dlnrs.) 1° Gentse RS (19.39.09) - 2° KRNSO (Serlez Amy - Van Loke Eline - Verduystert Marieke - Rycx Astrid)  19.49.25
Dubbeltwee Jongens tot 18j. (5 dlnrs.) 1° UN Luik/UN Brux.) 19.17.38  2° KRNSO (Vanparys Robin - Vandendriessche Keanu) 19.22.36
Skiff Jongens tot 18j. (12 dlnrs.) 1° KR Brugge 21.10.06  7° KRNSO (Schmitt Jooris) 23.32.23

Handicap Cup (Masters - 16 ploegen allerhande)
Ongestuurde Twee Mannen (1 dlnr.) 1° KRNSO (Derijnck Frank - Brys Dennis = 7° in de Cup) 21.59.75
Skiff Heren (3 dlnrs.) 1° KRNSO (Neus Jeroen = 3° in de Cup)  21.57.04


ELITIS-CUP
:
1° KRNS Oostende 75 ptn. 2° KR Club Gent (73,50)  3° KR Brugge (71,25  4° KR Sport Gent (61,00)  5° Monmouth (GBR-40)  6° Ratzeburg (DUI -33)  7° Gentse RS (30,50)  8° Antwerp RV (27,00)  9° Gouda (NED - 20,00)  10° Hannover (DUI-18,00)  11° Karlsrühe (DUI-18,00)  12° Putney (GBR-17,00)  13° Essen (DUI-15,00)  14° SNU Brux. (12,125)  15° Breda (NED-12,00)  16° RV Scaldis (NED-11,00)  17° Barcelona (SPA- 10,00)  18° Barnes (GBR-10,00)  19° Pangbourne (GBR-10,00)  20° RCAE Ličge (6,625)  21° UN Luik (5,625)  22° Brugse TR (??)  23° RCN Tournai (2,00)  24° RSN Brux. (1,875)  25° UN Brux. (1,875)  26° De Hoop (NED- 1,00)  27° RV Nautilus (NED- 1,00)  28° RV Honte (1,00)  29° Mülheim (DUI-1,00)  30° Trier (DUI-1,00)  31° Les 3 Y Seneffe (0,75)

Resutaten zaterdag     Resultaten zondag

Foto's online bij KRB

 

Corrida van 't Sas

Zondag 6/02/2011:

De tijd dat Sport Nautiquers de plak zwaaiden in hun eigen Corrida van 't Sas is inderdaad voorbij...de tijd dat er maar 100 deelnemers waren...de tijd van de Jan Billiau's, de André Brissinck's, de André Goethals, de Eric Vermaut's, de Henri Steenackers, de Leon Boucquaerts, de Roger Vansteenkistes, de Mongsje Schuyesmans, enz...die zich vaak binnen de 20-eersten werkten...allemaal verleden tijd!

Maar dit belet niet dat ook na een halve eeuw straoteloperij op 't Sas, er nog altijd GROEN-WITJES (of hun nakomlingen) zijn die zich verdorie ondanks de 7.500 m. en ondanks de felle wind, flink doen opmerken en ondanks de overtreffende opkomst van nu zondag 06.02.2011 (Meer dan 450 dlnrs.) op de 49ste Corrida van 't Sas - een I.M. "Leon Boucquaert" - de openingswedstrijd van het Oostends Loopcriterium. Ook dat verdient een vermelding!

De KRNSO - resultaten
: 7.500m.
020° Qvick Malin
                    °1994    28'01"
061° Nieuwenhuyse Thijs        °1996    30'18"
073° Schuyesmans Luc          °1964    30'48"
102° Hendrickx Dave               °1971   31'56"
115° Lambregt Henri               °1963    32'23"
117° Vanparijs Robin              °1994    32'28"
132° Serlez Maxim                 °1994    33'01"
140° Dubois Arne                   °1986    33'17"
145° Neus Jeroen                   °1970    33'28"
148° Derijnck Frank                °1961    33'35"
162° Lambregt Lukas              °1994    34'06"
163° Van Roy Wim                 °1971    34'08"
172° De Rooze Nico                °1989    34'28"
175° Derijnck Sander               °1995    34'35"
183° Nieuwenhuyse Jelle          °1991   34'51"
192° Artois Fons                      °1996   35'13"
202° Vandendriessche Keanu    °1994   35'36"
203° Lingier Dirk                       °1962   35'38"
210° Derijnck Wim                    °1972   36'01"
217° Beke Hannes                    °1991   36'12"
244° Edwards Geoffrey              °1959   37'28"
258° Brys Arno                         °1994   38'00"
262° Rycx Astrid                       °1996   38'08"
286° Serlez Amy                       °1991   39'22"
287° Schmitt Jooris                   °1995   39'23"
316° Mottoulle Björn                  °1995   41'15"
346° Lambregt Heike                 °1992   42'47"
347° Verduystert Marieke           °1993   42'49"
381° Brissinck Pascale              °1971   46'41"
384° Nagels Steven                    °1972   47'27"
389° Schuyesmans Edmond        °1936  48'09"


Jongeren Cat. C
(1 ronde)
Heren: 1° Lambregt Bjön   2° Colpaert Marlon   5° Beerlandt Liam   6° Vandaele Conan   7° Ryckier Sen   8° Brissinck Wannes
Dames 2° Colpaert Nina-Maria   3° Colpaert Luca   4° Knockaert Jana   5° Vandaele Zoë   6° Rycx Eline   7° Vanparijs Emma


Jongeren Cat. D
(2 rondes)
Heren: 2° Nagels Loran   4° Van Sundert Alex   6° Luca Thoma   8° Catrijsse Wouter   10° Douille Fréderique   11° Artois Louis   12° Neus Lysander   14° Barbez Quinten
Dames: 1° Van Roy Emma   5° Brissinck Eline   8° Brissinck Justine   11° Van Roy Astrid   12° Steen Jessie   13° Luca Pauline   14° Neus Erin   16° Steen Ranie   17° Hendrickx Julie   19° Luca Marie-Sophie   22° Hendrickx Amélie

Alle resultaten    Meer info op de site van het Oostends Loopcriterium

Ergometerwedstrijd GRS

Zaterdag 29/01/2011:

De Jonghe Shauni en Björn Mottouille op kousenvoeten!
De openingswedstrijd van het roeiseizoen is traditioneel een "Droogroei"-wedstrijd, t.t.z. "indoor" op de ergometer, een soort "Hometrainer" voor roeiers.
Inrichter was zaterdag 29.01.11 de Gentse RS. De af te haspelen afstand 2.000m.
Meteen een graadmeter voor de roeiers en roeisters vanaf 14j. die na de examenperiode nu al eens de aandacht van de selectieheren willen trekken.

KRNSO
liet haar jongsten weliswaar thuis, en bij haar 15j. tot 18j. en één Sen. viel bovendien het aantal al-of-niet medische forfaits op.
Dat belette niet, dat een paar groen-witjes nu al de puntjes op de " i " zetten.

De uitslagen
:
Meisjes 15/16j.: (21 dlnst.)  Pelkmans Alanah  08.08.6   11° Rycx Astrid  08.26.6
Jongens 15/16j.: (36 dlnrs.)  Mottouille Björn  06.51.5  11° Artois Fons  07.15.0  17° Derijnck Sander  07.27.7  25° Catrijsse Robbe  07.40.3  26° Tourlemain Quinten 07.46.3
Meisjes 17/18j.: (17 dlnst.) De Jonghe Shauni  07.48.8  Van Loke Eline 07.56.3  10° Rijckewaert Melissa  08.02.9
Jongens 17/18j.: (29 dlnrs.) Qvick Malin  06.43.6 15° Vandendriessche Keanu  07.08.0  18° Lambregt Lukas  07.16.8  27° Brys Arno  07.33.0
Heren min. 75 kg. (16 dlnrs.) Arne Dubois  06.38.0

Algemene vergadering 2011

Zondag 16/01/2011:

Op de algemene vergadering werd dit jaar Francine Bollenberg verkozen als nieuw berstuurslid. Zij kreeg een hartelijke welkom van de leden. Diane en Gaston kondigden ook hun afscheid aan als beheerders van de bar. Na al die jaren toch even een emotioneel moment...
Na de vergadering werden ook nog de meest verdienstelijke leden gehuldigd.

 


Nieuwjaarsreceptie 2011

Zondag 9/01/2011:
Naar jaarlijkse traditie, werd de nieuwjaarsreceptie een druk bezocht evenement. Tevens werd de opbrengst va de kaasavond overhandigd aan de vertegenwoordiging van de MS-liga.