Home
Clubinfo
Historiek
Activiteiten
Foto/verslag
Competitie
Trainingsuren
Recreatie
Shop
Links
Adverteerders

 


 
Info Sport Nautique


Walvissloepenrace

Klik op de foto's voor een grote weergave.
Wil je één of meer foto's in hoge resolutie, zodat je deze kan afprinten? Of wil je dat een bepaalde foto van de website verwijderd wordt? Stuur dan een mailtje aan webmaster@krnso.be

  Archief:Foto's 2011
Foto's 2010
Foto's 2009
Foto's 2008
Foto's 2007
Foto's 2006

JOUW FOTO'S en WEDSTRIJDVERSLAG HIER!!       klik voor info...

 

OBIC 2012: Open Belgische Indoor Roeikampioenschappen

18/11/2012:

Naar aanleiding van de door de Antwerpse Roeivereninging "Sculling" georganiseerde 9de Open Belgische Indoor Roeikampioenschappen, op zaterdag 17 november, wedstrijden over 2000m. op de Concept-2 roeisimulator, waar slechts een 10-tal KRNSO-ers aan deelnamen, slaagde de kustclub er niet in een titel van "Kampioen van België" in de wacht te slepen.
Het groen-witte boegbeeld Bram Dubois en titelhouder was niet in zijn dagje, en roeide bij de Heren (20 dlnrs.) met 6.15.8 een 2de plaats (na Valsschaert - RSNB) bijeen. maar deed het daarbij net iets minder goed dan junior Deloof Pierre (KRB-6.13.4) en Lichtgewichten Obreno Hannes (BTR-6.10.6) en Van Durme Bernard (KRCG-6.15.7). Er is dus nog werk aan de winkel voor de student L.O..
Pech voor Alanah Pelkmans, die bij de 16j.-meisjes (geen Kampioenschap - 23 dlnrs.) eerste Belgische was na, en op een halve seconde van de Duitse Ott.F., in 7.36.20, een chrono waarmee ze bij de 18jarigen (wel een kampioenschap) kampioen van België zou zijn geweest, indien ze bij haar 2-jaar oudere concurrentes had deelgenomen. Pech voor deze meid die een succesvolle carrière staat te wachten. Colpaert Nina-Marina werd 10° (8.15.1) en Vandaele Zoë 14° (8.21.5).
Bij de 18jarige jongens (23 deelnemers) werd de Oostendse roeimaatschappij vertegenwoordigd door Björn Mottoulle 6° (6.35.0), Serlez Maxim 8° (6.42.3), Keanu Vandendriessche 11° (6.49.0) en Goloivanenko Kirill 19° (7.16.1).Bij de masters noteren we de uitslagen van Derijnck Frank (Masters 50+) 3° op 4 in 7.07.4, en André Brissinck (Masters 65+) 1° en enige in 8.05.8.

Resultaten

28e Biathlon CRB (Brussel)

21/10/2012:

De 28ste Biathlon (lopen + roeien) ingericht door de Cercle des Régates de Bruxelles op het kanaal Brussel-Charleroi.
Nieuwenhuyse Thijs (JM16) strandt op zucht van baanrecord.

De KRNSO-uitslagen:

Jongens tot 12 jaar - 500m. lopen + 500m. lijnroeien - 9 dlnrs.
2° Cattrijsse Wout    1.36.23 + 2.20.39 = 3.56.62

3° Nagels Loran       1.37.54 + 2.21.59 = 3.59.13

5° Artois Louis          1.43.85 + 2.29.30 = 4.13.15
6° Barbez Quinten     1.46.50 + 2.34.95 = 4.21.45


Jongens tot 14 jaar - 1.200m. + 1.000m. lijnroeien - 10 dlnrs.

1° Ryckier Sen            4.14.44 + 4.22.24 = 8.36.68

Jongens tot 16 jaar - 2.400m. lopen + 2.800m. lijnroeien - 10 dlnrs.

1° Nieuwenhuyse Thijs    8.14.13 + 11.27.91 = 19.42.04

3° Artois Fons                  8.36.48 + 11.56.19 = 20.32.67


Jongens tot 18 jaar - 4.500m. lopen + 5.000m. met bocht - 5 dlnrs.

3° Goloivanenko Kirill    17.58.97 + 22.24.78 = 39.33.75

4° Mottouille Björn            18.59.91 + 21.30.73 = 40.30.64

 

Jeugdduathlon KRB (Brugge)

30/09/2012:

Op de laatste wedstrijd meetellend voor het All-Round criterium van de Vlaamse Roeiliga, moest KRNSO voor het eerst dit jaar de eerste plaats in het totaalklassement prijsgeven. Dit kon echter niet beletten dat de kustclub als het meest verdienstelijk uit dit regelmatigheidsproject naar voor kwam. Het finale clubklassement bij de jongens tot 12 jaar, de jongens tot 14 jaar en de meisjes tot 14 jaar kwam de KRNS Oostende afgetekend toe. Bovendien vielen 5 jongeren ook nog in de individuele prijzen: Colpaert Marlon (1° JM14), Beerlandt Liam (2° JM14), Nagels Loran (2° JM12), Cattrijsse Wout (3° JM12) en Colpaert Luca (3° JW14). Binnenkort, 6 oktober m.b. op de jeugdroei-happening in KR Club Gent zullen zij hun prijzen in ontvangst mogen nemen.

De uitslagen der KRNSO-ers op de Brugse duatlon
( lopen + lijnwedstrijd)

Jongens tot 14j.
- 33 dlnrs - 3000m. lopen - 500m. lijnroeien:
02° Beerlandt Liam                 14.07.66 + 01.59.35

06° Ryckier Sen                       14.07.68 + 02.03.60
10° Goloivanenko Vladislav    14.41.17 + 02.09.28
13° Vitse Jeroen                       14.13.79 + 02.11.80
21° Devriendt Damon              15.01.17 + 02.24.59
22° Vandaele Conan                16.19.63 + 02.16.69
24° De Wulf Niels                      15.19.56 + 02.27.25


Jongens tot 12j.
- 21 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien:
02° Cattrijsse Wout     09.24.49 + 02.09.56

03° Nagels Loran        09.18.78 + 02.13.38

06° Artois Louis           11.01.47 + 02.16.00
10° Barbez Quinten     11.01.13 + 02.25.75
11° Douillie Frederic   10.55.52 + 02.27.16


Meisjes tot 12j.
- 14 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien
05° Decorte Zohra        12.13.47 + 02.18.10
14° Van Gysel Axelle    14.00.06 + 02.41.28


CLUBKLASSEMENT

1° KRS Gent  60 ptn.    2° Gentse RS  56 ptn.    3° KR Brugge  45 ptn.   
4° KRNSOostende  44 ptn.    5° Brugse TR  24 ptn.    6° KR Club Gent  17 ptn.    7° TRT Hazewinkel (Willebroek)  9 ptn.
 

 

Belgisch Kampioenschappen "lange boten" Hazewinkel BSC (Willebroek)

22-23/09/2012:

KRNSO's jongeren zorgen met baanrecord voor verbijstering en ongeloof in de acht-met-stm.

Acht-met-stm. jongens tot 18j. - Kampioenschap van België - 2000m. - 5 dlnrs.
1° KRNSO ( Qvick Malin/ Vanparys Robin/ Serlez Maxim/ Vandendriessche Keanu/ Tourlemain Quinten/ Lambregt Lukas/ Nieuwenhuyse Thijs/ Mottoulle Björn/ stm.Schmitt Jooris ) 6.00.56


Koppelvier meisjes tot 18j. 
Kampioenschap van België - 2000m. - 4 dlnrs.
1° KRNSO ( Colpaert Nina-Maria/ Van Loke Eline/ Pelkmans Alanah/ Rycx Astrid ) 7.58.43


Ongestuurde-vier Dames
Kampioenschap van België - 2000m. - 4 dlnrs.
1° KRNSO ( Colpaert Nina-Maria/ Van Loke Eline/ Pelkmans Alanah/ Rycx Astrid  8.53.70 )


Ongestuurde-vier jongens tot 18j.
  Kampioenschap van België - 2000m. - 4 dlnrs.
1° KRNSO ( Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Mottoulle Björn/ Qvick Malin ) 6.22.96


Koppelvier dames Lichtgewicht
- Kampioenschap van België - 2000m. - 1 dlnr.
1° KRNSO ( Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ Dewulf Danielle )  8.18.77


Acht met stm. Heren
Kampioenschap van België - 2000m. - 7 dlnrs
Reeks II:
1° KRNSO ( Dubois Bram/ Qvick Malin/ Vanparys Robin/ Serlez Maxim/ Mottoulle Björn/ Dubois Arne/ Lambregt Lukas/ Neus Jeroen/ stm. Simoen Charlotte ) 6.32.26
FINALE: 2° KRNSO  6.54.86

Ongestuurde-vier dames
Kampioenschap van België - 2000m. - 5 dlnrs.
2° KRNSO (Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ Rycx Astrid )  7.08.09


Koppelvier Dames
Kampioenschap van België - 2000m. - 5 dlnrs.
5° KRNSO (Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ Dewulf Danielle)  8.40.18


Koppelvier heren lichtgewicht
- Kampioenschap van België - 2000m. - 5 dlnrs.
4° KRNSO ( Tourlemain Quinten/ Vandendriessche Keanu/ Artois Fons/ Lambregt Lukas )  6.22.08


Koppelvier Masters
- 1000m. - 4 dlnrs.
4° Lambregt Henri/ Deruyter Johan/ Van Roy Wim/ Lingier Dirk  3.37.23


Skiff Masters
- 2000m. - 12 dlnrs.
3° KRNSO (Derijnck Frank)  9.14.08
DNQ for the finale

Koppelvier meisjes tot 14j.
- 1000m. - 5 dlnrs.
1° Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Verhelle Maria/ Vandenhouweele Ilse 3.38.37

Koppelvier jongens tot 14j. - 1000m. - 8 dlnrs.
3° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam/ Goloivanenko Vladislav/ Ryckier Sen  3.40.63


Skiff meisjes tot 14j.
- 1000m. - 29 dlnrs.
5° Rycx Eline  4.38.52    9° Vandenhouweele Ilse  4.44.85    12°  Verstraete Tine  4.46.98    15°  Colpaert Luca  4.53.29    18° Verhelle Marie  4.58.27    19° Vanparys Emma  5.00.40    26° Edwards Megan  5.16.60


Skiff jongens tot 14j.
- 1000m. - 47 dlnrs.
8° Colpaert Marlon  4.12.83  10° Beerlandt Liam  4.12.91    11° Ryckier Sen  4.13.42    22° Goloivanenko Vladislav  4.28.45    34° Vandaele Conan  4.41.19    35° Dewulf Niels  4.42.19


Dubbeltwee meisjes tot 14j.
- 1000m. - 11 dlnrs.
5° Rycx Eline/ Vandenhouweele Marie  4.31.53    6° Verstraete Tine/ Verhelle Marie  4.33.51    9° Colpaert Luca/ Vanparys Emma  4.41.07


Dubbeltwee jongens tot 14j.
- 1000m. - 20 dlnrs.
4° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam  3.47.72    8° Ryckier Sen/ Goloivanenko Vladislav  3.55.93    15° Vandaele Conan/ Vitse Jeroen  4.10.45


Dubbeltwee jongens tot 12j.
- 500m. - 10 dlnrs.
3° Cattrijsse Wout/ Nagels Loran  2.10.96    5° Barbez Quinten/ Verhelle Virgil  2.25.50

 

Europese kampioenschappen Varese (IT)

14-16/09/2012: 

Bram Dubois (KRNS Oostende) met Hannes Obreno (Brugse TR) in dubbeltwee poetst zijn blazoen behoorlijk op.
Bram Dubois-KRNSO (23) en Hannes Obreno-BTR (21) mikten in dubbeltwee bewust naar een plaats bij de top twaalf. Obreno had o.m. op het WK-under 23 en op WC-in München weliswaar al voldoende zijn vorm bewezen. Bram daarentegen had dringend nood aan een opkikker na tegenvallende resultaten op de WorldCups in Belgrado en München. Met een 10° plaats op 17 Europese duo's werd op het E.K. een beoogde plaats bij de 12 eersten bereikt, waardoor de kans op het behoud van Bram's statuut als topsporter-student reëel wordt. Wordt vervolgd!

De resultaten:

Voorwedstrijden. Dubbeltwee
:. (eerste twee rechtstreeks naar Fin.A/B - rest naar herkansing)
1.
     LTU-  Mascinskas – Ritter 6:19.97
2.      NOR - Hoff – Borch  6:21.14

---------------------------------------------------------

3.
     POL- Wasielewski – Chabel 6:30.10
4.     BEL - DUBOIS  - OBRENO 6:33.36

5.     FIN- Karppinen – Ven 6:34.84
.
6.     LET -
Labis – Sire 6:38.49
Hannes Obreno (Brugse TR) en Bram Dubois (KRNS Oostende) klokten de 11
de tijd en varen de herkansingen.


Herkansing
: (eerste drie onrechtstreeks naar Fin.A/B)
1.    CZE-Ourendnicek-Vitasek 6.21.96

2.    BEL                                6.22.86

3.    SRB-Marjanovic-Filipovic  6.23.48

--------------------------------------------------------------------
4°    FIN                                 6.26.06

5°    GEO-Khizanishvili-Kandelaki  6.51.05


Halve Finale
(1-2 en 3 naar A-Fin. - rest naar B-Fin.)
1° CRO-Sinkovic-Sinkovic 6.14.91

2° NOR                           6.16.55
3° POL                              6.16.95
----------------------------------------------------------------

4° UKR-Mikhay-Morozov    6.17.24
5° RUS-Khmylnin-Pribyl     6.22.14

6° BEL                              6.23.44


B-Finale
(pltsn 7 tot 12)
1° RUS                                6.25.11
2° UKR                                6.25.27

3° EST-Anderson-Kuslap       6.26.50

4° BEL                                 6.28.34
5° CZE                                 6.30.13

6° FRA-Macquet-Mortelette    6.40.19
 

 

Jeugdtriathlon KRSG (Gent)

15/09/2012: 

Gulzige KRNSO-jongeren pikken clubklassement, Trofee "Roland Werbrouck" en Ereprijs "Ann De Schilder" mee.

P.S.: De 14-jarige meisjes
, Rycx Eline, Verstraete Tine, Verhelle Marie-Filique en Vandenhouweele Ilse blijken vorige week n.a.v. de Int.KR Club Gent regatta, met hun chrono van 3'40"62/100 in de koppelvier op de "Georges Nachez Watersportbaan", zowel het nationaal baanrecord met 6" als het internationale met 3" te hebben verbeterd.
Beter laat dan nooit een dikke proficiat aan de meisjes en hun coaches!


De KRNSO-uitslagen:

Meisjes tot 10j.
- 6 dlnrs. - 1000m.lopen - slalomroeien - 250m.Time trial systeem-lijnroeien
01° Nagels Rana    4.22.35 + 1.09.91 + 1.14.09 = 89/90 ptn.

02° Beerlandt Fleur 4.15.32 + 1.13.34 + 1.15.52 = 88/90 ptn.

06° Decorte Zita      4.52.66 + 1.50.14 + 1.27.46 = 76/90 ptn.


Jongens tot 10j.
- 5 dlnrs. - 1000m.lopen - slalomroeien - 250m.Time trial systeem-lijnroeien
01° Neus Lysander    4.18.16 + 1.07.45 + 1.09.11 = 88/90 ptn.

04° Vandaele Miel     4.06.79 + 1.34.96 + 1.14.78 = 83/90 ptn.


Meisjes tot 12j.
- 13 dlnrs. - 1000m.lopen - slalomroeien - 500m.lijnroeien
05° Decorte Zohra        4.50.06 + 1.18.5 + 2.19.40 = 78/90 ptn.
12° Van Gysel Axelle   5.47.10 + 1.27.05 + 2.45.88 = 58/90 ptn.


Jongens tot 12j.
- 19 dlnrs. - 1000m.lopen - slalomroeien - 500m.lijnroeien
02° Nagels Loran        3.44.47 + 1.05.46 + 2.14.21 = 87/90 ptn.

07° Barbez Quinten    4.16.16 + 1.08.78 + 2.26.12 = 70/90 ptn.
08° Douillie Frederic    4.13.12 + 1.09.72 + 2.30.98 = 65/90 ptn.
10° Verhelle Virgil        4.12.76 + 1.15.71 + 2.35.43 = 62/90 ptn.


Meisjes tot 14j.
- 26 dlnrs. - 2000m.lopen - slalomroeien - 1000m.lijnroeien
03° Colpaert Luca                8.21.79 + 1.03.09 + 4.32.45 = 79/90 ptn.

04° Vandenhouweele Ilse      8.59.85 + 1.14.31 + 4.21.44 = 74/90 ptn.
06° Rycx Eline                    9.09.94 + 1.16.12 + 4.24.56 = 67/90 ptn.
10° Verstraete Tine             10.01.28 + 1.02.40 + 4.38.06 = 54/90 ptn.
11° Verhelle Marie-Filique     9.21.72 + 1.12.69 + 4.43.42 = 53/90 ptn.
21° Edwards Megan            10.05.06 + 1.12.75 + 4.49.23 = 40/90 ptn.


Jongens tot 14j.
- 39 dlnrs. - 2000m.lopen - slalomroeien - 1000m.lijnroeien
01° Colpaert Marlon            7.13.35 + 0.57.10 + 4.15.82 = 81/90 ptn.

03° Beerlandt Liam             7.47.41 + 0.59.56 + 4.13.82 = 74/90 ptn.

05° Ryckier Sen                 7.52.56 + 1.03.23 + 4.11.97 = 70/90 ptn.
10° Goloivanenko Vladislav  8.07.22 + 1.05.43 + 4.29.80 = 53/90 ptn.
16° Vitse Jeroen                 7.40.22 + 1.19.21 + 4.34.05 = 41/90 ptn.
19° Devriendt Damon          8.09.25 + 1.06.25 + 4.50.15 = 36/90 ptn.
22° Dewulf Niels                 8.21.47 + 1.09.03 + 4.46.15 = 30/90 ptn.
26° Vandaele Conan           9.19.35 + 1.01.99 + 4.54.00 = 28/90 ptn.


CLUBKLASSEMENT: 
1° KRNSO  1548 ptn.    2° GRS  1111 ptn.    3° KRSG  1067 ptn.    4° TRT  623 ptn.    5° KRB  605 ptn.    6° BTR  445 ptn.    7° KRCG  429 ptn.
Trofee "ROLAND WERBROUCK": 
1° KRNSO  409 ptn.   2° KRSG  273 ptn.   3° GRS  234 ptn.   4° TRT  145 ptn.   5° KRB  133 ptn.   6° BTR  93 ptn.   7° KRCG  74 ptn.
Ereprijs "Ann De Schilder":
1° KRNSO    106 ptn.    2° KRSG  65 ptn.    3° GRS  45 ptn.    4° BTR  23 ptn.    5° KRB  17 ptn.    6° TRT  11 ptn.    7° KRCG  5 ptn. 

Int. Regatta KRCG (Gent)

8-9/09/2012: 

Op de vooravond van de Belgische Kampioenschappen "Lange boottypes" zijn de KRNSO-junioren er klaar voor!Slepen 2 wisselbekers in de wacht in de Gentse drieluik (over 250m. - 1000m. - 2000m. ) - Wisselbeker "WALTON" ( 8+stm.) en Challenge "Gedeputeerde Alexander Vercamer" (ongestuurde-vier).

Koppelvier meisjes tot 14j. - 1000m. - 5 dlnrs.
1° Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Verhelle Marie/ Vandenhouweele Ilse  3.40.62

Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 1000m. - 13 dlnrs.
2° Rycx Eline/ Vandenhouweele Ilse  4.08.38    5° Verstraete Tine/ Verhelle Marie  4.15.34    7° Colpaert Luca/ Vanparys Emma  4.19.20

Koppelvier jongens tot 14j. - 1000m. - 7 dlnrs.
5° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam/ Goloivanenko Vladislav/ Ryckier Sen  3.45.36

Skiff Polyester meisjes tot 14j. - 1000m. - 15 dlnrs.
5° Colpaert Luca  4.34.24    10° Vanparys Emma  4.50.50    13° Edwards Megan  5.01.25

Skiff Polyester jongens tot 14j. - 1000m. - 37 dlnrs.
9° Beerlandt Liam  4.20.85    10° Colpaert Marlon  4.21.10    11° Ryckier Sen  4.21.72    18° Vitse Jeroen  4.38.47    19° Goloivanenko Vladislav  4.38.93    23° Vandaele Conan  4.45.73    27° Dewulf Niels  4.55.68


Dubbeltwee jongens tot 16j. - 2000m. - 2 dlnrs.
1° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs  7.25.87


Dubbeltwee meisjes tot 16j. - 2000m. - 4 dlnrs.
2° Pelkmans Alanah/ Dewulf Danielle  8.24.06

Skiff meisjes tot 16j. - 2000m. - 10 dlnrs.
8° Colpaert Nina-Maria  9.00.19


Ongestuurde-vier jongens tot 18j. - 2000m. - 2 dlnrs.
1° Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Motoulle Björn/ Qvick Malin  6.27.87

Ongestuurde-vier jongens tot 18j. - 250m. - 4 dlnrs.
1° Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Motoulle Björn/ Qvick Malin 00.42.45

Ongestuurde-vier jongens tot 18j. - 1000m. - 2 dlnrs.
1° Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Motoulle Björn/ Qvick Malin 3.07.39

Acht-met-stm. jongens tot 18j. - 2000m. - 2 dlnrs.
1° Tourlemain Quinten/ Goloivanenko Kirill/ Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Mottoulle Björn/ Qvick Malin/ Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu/stm. Schmitt Jooris  6.08.90

Acht-met-stm. jongens tot 18j. - 1000m. - 5 dlnrs.
1° Tourlemain Quinten/ Artois Fons/ Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Motoulle Björn/ Qvick Malin/ Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu/ stm. Schmitt Jooris  2.57.39

Acht-met-stm. jongens tot 18j. - 250m. - 5 dlnrs.
1° Tourlemain Quinten/ Artois Fons/ Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Motoulle Björn/ Qvick Malin/ Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu/ stm. Schmitt Jooris 00.38.21


Koppelvier jongens tot 18j. - 2000m. - 6 dlnrs.
4° Tourlemain Quinten/ Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons/ Goloivanenko Kirill  6.47.46

Koppelvier jongens tot 18j. - 1000m. - 8 dlnrs.
2° Tourlemain Quinten/ Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons/ Goloivanenko Kirill  3.13.36

Koppelvier jongens tot 18j. - 250m. - 8 dlnrs.
3° Tourlemain Quinten/ Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons/ Goloivanenko Kirill 00.43.41


Koppelvier meisjes tot 18j. - 1000m. - 7 dlnrs.
4° Pelkmans Alanah/ Rycx Astrid 3.46.09 5° Van Loke Eline/ Dewulf Danielle 3.38.75

Koppelvier meisjes tot 18j. - 250m. - 7 dlnrs.
5° Pelkmans Alanah/ Rycx Astrid 3.46.09 5° Van Loke Eline/ Dewulf Danielle 00.49.57


Skiff jongens tot 18j. - 2000m. - 8 dlnrs.
5° Schmitt Jooris  8.24.93

Skiff jongens tot 18j. - 1000m. - 26 dlnrs.
15° Schmitt Jooris 4.00.97
Skiff jongens tot 18j. - 250m. - 21 dlnrs.
10° Schmitt Jooris 00.52.65


Dubbeltwee jongens tot 18j. - 1000m. - 6 dlnrs.
3° Goloivanenko Kirill/ Nieuwenhuyse Thijs  3.29.93

Dubbeltwee jongens tot 18j. - 250m. - 6 dlnrs.
4° Goloivanenko Kirill/ Nieuwenhuyse Thijs 00.46.71


Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 1000m. - 8 dlnrs.
2° Pelkmans Alanah/ Rycx Astrid 3.46.09    5° Van Loke Eline/ Dewulf Danielle  4.04.61

Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 250m. - 8 dlnrs.
3° Pelkmans Alanah/ Rycx Astrid  00.51.29    7° Van Loke Eline/ Dewulf Danielle  00.57.59


Acht-met-stv. - 2000m. - 1 dln.
1° Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ Rycx Astrid/ Colpaert Nina-Maria/ Van Loke Eline/ Dewulf Danielle/ Pelkmans Alanah/ stv. Vanparys Emma


Koppelvier Dames - 2000m. - 3 dlnrs.
3° Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ Rycx Astrid 7.17.01

Koppelvier Dames - 1000m. - 3 dlnrs.
3° Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ Colpaert Nina-Maria  3.36.03

Koppelvier Dames - 250m. - 3 dlnrs.
3° Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ Colpaert Nina-Maria 00.47.00

Skiff Masters - 1000m. - 3 dlnrs.
2° Derijnck Frank  4.12.07

KRNSO Jeugdtriatlon (Oostende)

1/09/2012: 

KRNS Oostende nog steeds onaantastbaar in de eigen 26° jeugtriatlon, onderdeel van het All-Round-criterium van de Vlaamse Roeiliga

skiff meisjes tot 10j. - 04 dlnrs. - 500m.lopen + slalom + 250m. individueel lijnroeien

1° Nagels Rania        3.53.35 + 0.54.41 + 1.44.44    89/90 ptn

2° Beerlandt Fleur     3.51.20 + 0.54.43 + 1.45.65    88/90 ptn

3° Decorte Zita          4.17.39 + 1.21.04 + 2.08.11    83/90 ptn

4° Steen Rania          4.07.89 + 1.33.45 + 2.28.11    82/90 ptn


skiff jongens tot 10j. -  04 dlnrs. - 500m.lopen + slalom + 250m. individueel lijnroeien

1° Neus Lysander      3.31.46 + 0.51.18 + 1.34.28    88/90 ptn

2° Vandaele Miel       3.30.44 + 0.52.73 + 1.43.87    88/90 ptn


skiff meisjes tot 12j. - 12 dlnrs. - 500m.lopen + slalom + 1000m. lijnroeien

2° Decorte Zohra        4.07.32 + 0.54.21 + 2.31.95    88/90 ptn

6° Steen Jessie          4.42.17 + 0.57.58 + 2.43.69    73/90 ptn
11° Van Gysel Axelle  4.59.01 + 1.08.57 + 3.02.32    62/90 ptn


skiff jongens tot 12j. - 18 dlnrs. - 500m.lopen + slalom + 1000m. lijnroeien

1° Nagels Loran            3.14.37 + 0.49.92 + 2.22.28    86/90 ptn

2° Cattrijsse Wout         3.16.45 + 0.49.71 + 2.22.95    85/90 ptn

4° Van Sundert Alec     3.17.51 + 0.54.58 + 2.37.59    77/90 ptn
5° Artois Louis               3.38.63 + 0.53.72 + 2.30.77    72/90 ptn
6° Barbez Quinten         3.36.96 + 0.55.33 + 2.35.14    71/90 ptn
9° Douiillie Frederique  3.38.06 + 0.52.67 + 2.39.50    70/90 ptn
13° Verhelle Virgil          3.30.95 + 1.05.14 + 2.49.67    57/90 ptn


skiff meisjes tot 14j. - 15 dlnrs. - 1000m.lopen + slalom + 1000m. lijnroeien

2° Rycx Eline                        8.20.01 + 0.50.34 + 4.47.59    83/90 ptn

3° Colpaert Luca                 7.40.96 + 0.48.43 + 5.02.57    83/90 ptn

4° Vandenhouweele Lise   8.13.15 + 0.53.99 + 4.53.96    78/90 ptn
6° Verstraete Tine               9.22.46 + 0.46.24 + 4.56.07    73/90 ptn.
7° Verhelle Marie-Filique    8.29.57 + 0.52.11 + 5.05.41    72/90 ptn
11° Edwards Megan            8.49.54 + 0.55.28 + 5.27.87    61/90 ptn


skiff jongens tot 14j. - 27 dlnrs. - 1000m.lopen + slalom + 1000m. lijnroeien

1° Colpaert Marlon                    6.57.00 + 0.42.55 + 4.39.44    85/90 ptn

2° Beerlandt Liam                     7.14.82 + 0.42.84 + 4.38.52    80/90 ptn

4° Ryckier Sen                          7.11.46 + 0.48.77 + 4.44.15    74/90 ptn
10° Goloivanenko Vladislav    7.33.69 + 0.56.64 + 4.59.76    59/90 ptn
11° Vandaele Conan                8.17.92 + 0.48.55 + 5.07.20    58/90 ptn
12° Devriendt Damon               7.38.04 + 0.51.46 + 5.16.60    57/90 ptn
13° Vitse Jeroen                        6.59.78 + 0.59.84 + 5.13.24    56/90 ptn
16° De Wulf Niels                      7.55.35 + 0.52.93 + 5.23.34    50/90 ptn


TOTAALKLASSEMENT
:
1° KRNSO    498 ptn
.    2° BTR    251 ptn.   3° KRSG    144 ptn.    4° Gentse RS    91 ptn.    5° TRT Hazewinkel    82 ptn.    6° KR Brugge    70 ptn    7° R Antw.RC-KAWV    25 ptn.

Resultaten     Clubklassement
 

 

Wereldkampioenschap Junioren en Senioren (niet-Olypische disciplines) Plovdiv (BUL)

15-19/08/2012: 

KRNSO-junioren Vanparys Robin in A-Finale, Lambregt Lukas en Keanu Vandendriessche in B-Finale, Maxim Serlez en Malin Qvick in C-finale. 

Hun prestaties zijn alleen met superlatieven te omschrijven. De maturiteit waarop zij hun respectievelijk finales afdwongen droop er zo af, hun bloedstollende boord-aan-boord races waren aangrijpend, de verbeterde persoonlijke chrono's legio, kortom hun prestaties waren niet goed of beter, maar "best" ! Om als KRNSO-er trots op te zijn.

Koppel-twee jongens tot 18j. - 2000m. - 33 dlnrs.

3° Reeks
: Eerste 4 rechtstreeks naar Q-fin.
1° GER  6.31.73  - 2° BEL Vanparys Robin (KRNSO)/ De Loof Pierre (KRB)  6.39.72  - 3° SRB  6.40.13  - 4° SLO  6.43.14 ////  5° CAN  6.44.22  -  6° RUS  6.55.18

1° Q-Fin
.:  3 eerste naar Finales A en B
1° BEL  6.37.35 
- 2°  FRA  6.38.26  -  3° NOR  6.40.17  ////  4° CRO  6.46.10  -  5° KOR  6.57.53  -  6°  ZIM  7.05.45
1° SA/B
:  3 eerste naar Fin. A (pltsn. 1 tot 6 ) - rest naar Fin. B (pltsn. 7 tot 12)
1° SUI  6.32.35 - 2° BEL 6.33.63 - 3° POL  6.34.33  ////  4° NOR  6.34.78 - 5° SRB  6.45.32  - 6° LTU  7.02.12

FINALE A.

1° GER  6.32.96  - 2° LAT  6.35.31 - 3° SUI  6.37.88  - 4° EST 6.41.67 - 5° BEL  6.45.46 - 6° POL  6.45.52


Ongestuurde-twee jongens tot 18j. - 22 dlnrs.

2° Reeks
:  Alleen winnaar rechtstreeks naar Halve Finales (pltsn. 1 tot 12)
1° SRB  7.10.85  ////  2° BEL Keanu Vandendriessche/ Lukas Lambregt (KRNSO)  7.10.85  - 3° CHI  7.12.39 - 4° SWE  7.14.83 - 5° DEN  7.20.11  - 6°  MDA  7.25.42

3° Herkansing
:  Alleen 1° en 2° naar A/B Finale - rest naar Fin. C/D
1° CRO  7.00.13  - 2° BEL  7.02.60  ////  3° GBR  7.03.28 - 4° EST  7.13.47 - 5° MDA  7.26.11

1° Halve Finale
: 1 - 2 - 3 nr. Fin.A - rest naar Fin. B
1° ROU  6.43.22 - 2° GER 6.45.36 - 3° GRE 6.46.74  ////  4° IRL  6.50.66 - 5° POL 6.57.67 - 6° BEL  7.49.41

Finale B
: (pltsn. 7 tot 12)
1° IRL  6.47.92 - 2° CRO  6.49.81 - 3° POL  6.50.99 - 4° FRA  6.54.82 - 5° BEL  6.56.86 - 6° USA  6.57.78


Koppelvier jongens tot 18j. - 27 dlnrs.

5° Reeks
eerste 3 naar Q-fin. - rest naar herkansing
1° GER 6.09.87 - 2° NOR  6.13.14 - 3° BEL met Maxim Serlez en Qvick Malin (KRNSO) - Augustin Rigolet (Brussel) en Maxime Olbregts (Gent) //// 4° TUR  6.25.61

2° Q-Fin.
(1 tot 3 naar A/B-fin. - rest naar Fin. C/D
1° RUS  5.54.36 - 2° HUN  5.56.83 - 3° GBR  5.57.01  ///  4° BEL  6.03.78  - 5° CZE  6.03.78 - 6° BLR  6.23.14

C of D-Fin.
(pltsn. 13 tot 25 )
1° AUS  6.07.56 - 2° POL  6.09.06 - 3° BEL  6.12.43 //// 4° JPN  6.16.53 - 5° BLR  6.18.97 - 6° GRE  - DQ

C-Fin.
(pltsn. 13 tot 19)
1° POL  6.06.47 - 2° USA  6.07.52 - 3° BEL  6.08.93  - 4° AUS  6.10.00 - 5° NOR  6.10.25 - 6° CZE  6.13.06

  

KEANU VANDENDRIESSCHE (op slag) en LUKAS LAMBREGT (KRNSO) in de 2- na hun fantastische B-finale als lichtgewichten tegen de wereldtop. Vooral de wijze waarop ze in de Q-finale in de laatste 150m. de Britten uit de A/B-finale hielden was verbijsterend.

5° in A.Fin. ROBIN VANPARYS (KRNSO) links en PIERRE DELOOF (KRB) rechts - na hun knappe A-fin. Het was 13 jaar geleden, dat nog eens een Belgische roeier (Tim Maeyens) een A-finale haalde bij de junioren.

De KRNSO-ers QVICK MALIN (2de v.links) en MAXIM SERLEZ (rechts) met hun Brusselse en Gentse ploeggenoten na hun verdienstelijke C-fin. even nagenietend. Nooit in haar 142 jarig bestaan werden zoveel SNO/KRNSO roeiers uitgestuurd naar een WK-jun.

 

 

Coupe de la Jeunesse 2012 Banyolas (ESP)

20-22/07/2012:

Meedogenloos internationaal debuut voor KRNSO's jongeren.
Naar aanleiding van de Jeugdbeker roeien ofte "Coupe de la Jeunesse 2012" in het Spaanse Banyolas, een Europees 12-landen treffen voor beloftevolle jongeren tot 17jaar, die in hun voorlaatste jaar als junior voorlopig nog net dat tikkeltje talent misten om een WK-junioren nu al aan te kunnen, werd het voor het KRNS Oostende's neusje van de zalm een ontnuchterende ervaring.


De ongestuurde-twee meisjes,
Van Loke Eline/ Astrid Rycx werd het over de 2000m een afknapper. Van de 7 ploegen mocht alleen de zwakste tijd niet naar de A-finale door. Dit onheil overkwam helaas onze nochtans zeer verdienstelijke meiden.
Reeks 1
: 1° ESP  7.41.49    2° ITA  7.47.80    3° IRL  7.48.54    4° AUT  7.54.85
Reeks 2
: 1° GBR  7.50.53    2° FRA  7.54.05 //   3° BEL  7.58.92

De dubbeltwee meisjes
 Alanah Pelkmans (KRNSO)/ Jolien Cattrijsse (GRS) onderging een gelijkaardig lot. Met 8 deelneemsters bleef echter wel een tweede kans over in de B-finale om zich te herpakken.
Reeks 1
:  1° NED  7.32.77    2° POL  7.37.67    3° GBR  7.40.45   4° FRA  7.44.37
Reeks 2
:  1° AUT  7.37.03    2° ITA  7.38.73    //    3°  ESP  7.42.33   4°  BEL  8.04.12
Finale B:  1° (= 7°) SPA  8.03.66    2°  (= 8°) BEL  8.19.96


Uiteindelijk ontsnapte ook de homogene KRNSO koppelvier, met Fons Artois, Björn Mottoulle, Quinten Tourlemain en Thijs Nieuwenhuysse (invaller Kirill Goloivanenko) niet aan het droevige lot der B-Finale, de troostfinale voor de plaatsen 7 tot 10.

Reeks 1
:   1° ITA  6.05.41    2° GBR  6.07.21    3°  IRL  6.07.86    //   4° FRA  6.08.42    5° ESP  6.13.80
Reeks 2
:   1° NED  6.09.11    2° SUI  6.10.67    3°  AUT  6.13.17  //   4° BEL  6.16.69    5° POL  6.18.69
Finale B:    1° (= 7°)  FRA  6.21.47    2° (=8°) ESP  6.23.63   3° (= 9°)  BEL  6.27.17
    4° (= 10°)  POL  6.31.19 

 

Oostendse ex-Olympiërs op het stadhuis

19/07/2012

Naar aanleiding van de Londense O.S. 2012 werden de Oostendse ex-deelnemers aan Olympische Spelen ontvangen op het Stadhuis van Oostende.
Ook de K.R.N.S.O was hierop uitgebreid aanwezig. Op de gelegenheids-groepfoto in bijlage herkent u wellicht:

Erevoorzitter
Constant Vanhoutte, coach van de SRSNO-roeiers, aanwezig in Helsinki, Melbourne en Rome.
Fernand Steenacker
: Melbourne X2 met zijn overleden broer Henri.
ex-voorzitter
Roland Bollenberg, erevoorzitter Edgard Luca en stm. Etienne Pollet : Rome '60
Voorzitter André Brissinck
(Kamprechter Barcelona 1992) - penningmeester Daniël Deweert (kamprechter Atlanta 1996) was verontschuldigd.
Jo Rosa
(nu in Oostende wonende Antwerpse roeier - O.S. Londen 1948, en Helsinki 1952) - nu lid van KRNSO
Björn Hendrickx en Tom Symoens ( O.S. Barcelona, Atlanta en Sydney), alsook Bart Poelvoorde (Bejing 2008) waren verontschuldigd. Naast een drankje kregen de aanwezigen een prachtige badhanddoek met het OO2012-logo cadeau.

 

Botendoop 8+ "Burgemeester Jean Vandecasteele"

1/07/2012:

Zie het speciale verslag.
 

Jeugdtriathlon TRT-Hazewinkel  (Bloso SC-Willebroek)

24/06/2012:

Eén week vóór de doop van de acht-met-stuurman, de "Burgemeester Jean Vandecasteele" (zondag 1 juli om 9u.30), sleepten de KRNSO youngsters vlug nog een pak gouden plakken en andere ereplaatsen mee naar huis.
Jongens tot 10 jaar - 5 dlnrs. - ( 1000m. lopen - Slalom - 250m. lijnroeien )

01° Neus Lysander    4.07.69 + 1.08.55 + 1.11.64 = 89/90 ptn.

02° Vandaele Miel      4.00.50 + 1.18.74 + 1.14.96 = 88/90 ptn.


Meisjes tot 10 jaar - 5 dlnrs. - ( 1000m. lopen - Slalom - 250m. lijnroeien )

01° Nagels Rana      4.28.22 + 1.14.03 + 1.16.24 = 89/90 ptn.

02° Beerlandt Fleur 4.09.25 + 1.16.90 + 1.18.33 = 88/90 ptn.

05° Decorte Zita        4.52.10 + 1.54.36 + 1.31.31 = 80/90 ptn.


Jongens tot 12 jaar - 20 dlnrs. ( 1000m. lopen + slalom + 500m. lijnroeien )

01° Cattrijsse Wout            3.49.85 + 1.06.37 + 2.11.67 = 90/90 ptn.

02° Nagels Loran               3.53.06 + 1.08.18 + 2.12.35 = 86/90 ptn.

04° Douillie Frederique        3.58.56 + 1.14.27 + 2.13.01 = 80/90 ptn.
05° Vansundert Alec            3.51.25 + 1.22.18 + 2.33.44 = 70/90 ptn.
13° Artois Louis                   4.40.03 + 1.21.21 + 2.27.53 = 58/90 ptn.


Meisjes tot 12 jaar - 10 dlnrs. ( 1000m. lopen + slalom + 500m. lijnroeien )

02° Decorte Zohra        4.50.85 + 1.20.24 + 2.23.00 = 82/90 ptn.

10° Van Gysel Axelle      5.52.28 + 1.33.96 + 2.50.18 = 65/90 ptn.


Meisjes tot 14 jaar - 15 dlnrs. ( 2000m. lopen + slalom + 1000m. lijnroeien )

02° Vandenhouweele Ilse    8.33.28 + 1.14.00 + 4.24.18 = 81/90 ptn.

08° Colpaert Luca                   7.36.41 + 1.01.97 + 4.36.21 = 70/90 ptn.
10° Edwards Megan               9.21.19 + 1.11.54 + 5.02.32 = 64/90 ptn.


Jongens tot 14 jaar - 30 dlnrs. ( 2000m. lopen + slalom + 1000m. lijnroeien )

01° Colpaert Marlon              6.33.25 + 0.55.09 + 4.22.57 = 83/90 ptn.

02° Ryckier Sen                    7.21.56 + 1.04.56 + 4.19.40 = 75/90 ptn.

03° Beerlandt Liam               7.32.38 + 0.57.56 + 4.21.35 = 74/90 ptn.

13° Goloivanenko Vladislav    7.38.35 + 1.11.18 + 4.39.45 = 53/90 ptn.
17° Vandaele Conan               8.09.35 + 1.03.26 + 4.52.79 = 47/90 ptn.
20° Devriendt Damon              7.37.44 + 1.15.72 + 5.04.55 = 39/90 ptn.
27° Dewulf Niels                      8.05.10 + 1.21.45 + 5.09.54 = 25/90 ptn.

 

Markregatta Roeivereniging Breda (NL)

16/06/2012:

De Masters namen deel aan de Markregatta in Breda, een 5 km race op de rivier de Mark waar de 8+ het hoofdnummer is. Ze plaatsten zich 5e op 10 in hun reeks. Net als vorig jaar werd deze wedstrijd gekenmerkt door een sterke wind en veel golven.

Resultaten    www.markregatta.nl

 

Wereldbeker München (GER)

15-17/06/2012

Bram Dubois, eerstejaars Senior-A, moet in het hol van de leeuw voorlopig vrede nemen met een D-finale in skiff.
Voor de leeuwen gegooid, in München n.a.v. de 3de WorldCup, in skiff in voorbereiding van de Europese Kampioenschappen ( Varese - Ita. eind sept. ), dan en daar weliswaar in dubbeltwee met Bruggeling Hannes Obreno (BTR), maar ook met het oog op het behoud van zijn Bloso-statuut als student/topsporter, wist Bram Dubois (KRNSO) voorlopig nog niet helemaal te overtuigen. In de voorwedstrijden wist hij zich nog nipt voor de kwartfinales te handhaven, maar daarna werd het in aanwezigheid van de skiff-wereldtop een onmogelijke opdracht om te stunten, en moest de Bredenaar zich tevreden stellen met een 3de stek in de D-finale, wat staat voor 21ste op 25. Herkansing krijgt hij in Henley, een paar weken later, n.a.v. deze traditionele en oudste regatta ter wereld.
Zijn ploeggenoot, Hannes Obreno, met iets betere chrono's ( 7.15.36 - 7.15.00 - 7.38.50 ) werd uiteindelijk 12de. Van de overige Belgen noteren we een povere 12de op 13 in de ongestuurde-twee lichtgewicht Heren, maar vooral de Zilveren plak van Evi Geentjens in de lichte skiff dames.

Skiff Heren - 2000m. - 25 dlnrs uit 19 landen.

Voorwedstrijd
IV ( 1 tot 3 nr. Quartfin.)
1° MEX 7.12.62 - Patrick Lolinger Salas
2° SUI   7.16.31 - Dimitri Wetnauer

3° BEL  7.20.41 - Bram Dubois (KRNSO)

-------------------------------------------------------
4° ARG 7.23.53 - Martin Lasserre


Quartfinale
IV ( 1 tot 3 nr. Fin.A/B - 4 nr. Fin.C - 5 en 6 nr. Fin. D
1° SWE 7.06.01 - Lassi Karonen

2° MEX  7.12.88 -
 Juan Carlos Cabrera
3° EGY  7.15.97 - Nour El Din Hassanein

-----------------------------------------------------------

4° SLO  7.19.75 - Jan Spik

-----------------------------------------------------------

5° BEL  7.21.50 - Bram Dubois

6° KAZ  7.30.52 - Vladislav Yakovlev


Finale D
( pltsn. 19 tot 25)
1° MON 7.12.55 - Raymond Mathias
2° KOR 7.15.45 - Kim Dongyong

3° BEL  7.16.91 - Bram Dubois

4° CHI   7.19.84 - Vasquez Ochoa Oscar
5° KAZ  7.27.26 - Vlasislav Yakovlev

--  SLO DSQ
 

Hollandbeker (Bosbaan Amsterdam)

9-10/06/2012

Naar aanleiding van de fameuze internationale roeiwedstrijd in Amsterdam op de Bosbaan, en gekend als de "HOLLANDBEKER", dat overigens in het nieuws kwam door de 3de plaats behaald door Tim Maeyens, de enige Belgische roeier die aanwezig zal zijn op de Londense Spelen, zou men wel eens durven vergeten, dat ook Oostendse roeiers sterk uit de hoek kwamen op dit evenement: Arne Dubois en Jeroen Neus werden er 4e in de finale van het koninginnenummer, de acht-met-stm. Samen met de Brugse roeier Karel d'Hont zaten zij als gastroeier in de ploeg van R.I.C.Amsterdam, die 4de werd in 5.57.62. (Winnaar werd de Nederlandse nationale ploeg voor de Olympische Spelen, die de 2000m. overbrugde in 5.34.80). Onze roeiers zijn hiermee niet aan hun proefstuk. Ze roeiden al eens in Gent met de 8+stm. van onze noorderburen. Vreemd dat een club uit een roeiland-bij-uitstek, Nederland, bij voorkeur beroep doet op onze roeiers. Het is in elk geval een eer voor de K.R.N.S.Oostend
resultaat        www.hollandbeker.nl

Jeugdtriathlon KRSG (Gent)

2/06/2012

K.R.N.Sport Oostendse jongeren konden opnieuw het winnen niet laten!
Opvallende KRNSO-suprematie in het slalommen.

De uitslagen


Meisjes tot 10 jaar
- 4 dlnrs. - 1000m. lopen - slalom - 250m. lijnroeien
01° Nagels Rana         03.01.88 + 00.37.28 + 01.17.20 = 89/90 ptn.

02° Beerlandt Fleur    02.53.53 + 00.47.77 + 01.20.11 = 88/90 ptn.


Jongens tot 10 jaar
- 3 dlnrs. - 1000m. lopen - slalom - 250m. lijnroeien
01° Neus Lysander    02.46.11 + 00.37.62 + 01.17.22 = 90/90 ptn.

02° Vandaele Miel      02.46.36 + 00.41.18 + 01.19.29 = 87/90 ptn.


Jongens tot 12 jaar
- 18 dlnrs. - 1000m. lopen - slalom - 500m. lijnroeien
01° Nagels Loran        02.29.94 + 00.30.62 + 02.18.66 = 87/90

05° Artois Louis          02.55.00 + 00.36.27 + 02.29.18 = 74/90
07° Vansundert Alec  02.33.22 + 00.40.13 + 02.37.02 = 74/90
10° Barbez Quinten    02.59.19 + 00.42.89 + 02.33.89 = 61/90


Meisjes tot 14 jaar
- 20 dlnrs. - 2000m. lopen - slalom - 1000m. lijnroeien
01° Colpaert Luca        07.25.47 + 00.33.51 + 04.43.09 = 81/90 ptn.

03° Rycx Eline             08.24.12 + 00.33.06 + 04.30.34 = 79/90 ptn.
06° Verstraete Tine     08.57.10 + 00.36.62 + 04.42.67 = 66/90 ptn.
08° Vanparys Emma   08.56.19 + 00.35.56 + 04.53.44 = 63/90 ptn.
18° Edwards Megan    09.02.94 + 00.38.43 + 05.18.76 = 52/90 ptn.


Jongens tot 14 jaar
 2000m. lopen - slalom - 1000m. lijnroeien
01° Colpaert Marlon                06.41.03 + 00.28.82 + 04.27.80 = 86/90 ptn.

03° Beerlandt Liam                 07.24.22 + 00.29.53 + 04.33.49 = 73/90 ptn.
06° Ryckier Sen                       07.23.69 + 00.37.09 + 04.37.33 = 66/90 ptn.
12° Vitse Jeroen                      06.58.79 + 00.51.00 + 04.43.62 = 52/90 ptn.
15° Vandaele Conan                08.17.85 + 00.31.62 + 04.50.18 = 48/90 ptn.
22° Dewulf Niels                       07.51.09 + 00.45.25 + 04.58.56 = 32/90 ptn.
23° Goloivanenko Vladislav    07.53.82 + 00.49.81 + 04.52.53 = 31 ptn.
24° Devriendt Damon               07.47.74 + 00.50.22 + 05.14.40 = 24/90 ptn.
32° Provoost Stephan              08.04.22 + 01.04.35 + 05.40.26 = 11/90 ptn.
 

Kölner Junioren-Regatta 2012 (Köln DE)

19-20/05/2012

Blitz-offensief van KRNSO-junioren in Keulen 

De boodschap van de Roeibondbonzen is duidelijk...wie het W.K.-junioren Roeien wil halen moet in Keulen resultaten boeken. De KRNSO-knapen bleven dan ook niet bij de pakken zitten.
In de ongestuurde-twee, waarvoor 32 ploegen op zaterdag aan de start verschenen wonnen Keanu Vandendriessche-Lukas Lambregt vrij vlot hun reeks, bovendien in de 4de tijd van de dag. Op zondag werd dit 9de op 21, maar nu opnieuw met een behoorlijke chrono (7.05.50)
Als daarna ook in koppel-vier jongens tot 18j. ( 9 dlnrs.) opnieuw de twee reeksen werden gewonnen door Belgische o.m. KRNSO-ploegen, met de 2 scherpste tijden van de dag, hoorden de "manschafften" het in Keulen donderen. Opmerkelijk de 6de stek die een homogene van nauwelijks 16j. Oostendse juniores op zaterdag in dezelfde wedstrijd behaalde. Meer nog..op zondag werden ze zelfs 2° op 8.
In de dubbeltwee jongens tot 18j. waarin 5 Belgische duo's aantraden, toonde Vanparys Robin, met zijn Brugse co-équipier Deloof ( 4° dagtijd) dat zij nog altijd het voortouw trekken in eigen huis. Op zondag daarentegen viel Malin Qvick in dit nummer in de prijzen.
Ook de meisjes maakten zich verdienstelijk in ongestuurde-twee en in dubbeltwee en werkten zich in de middenmoot.


De uitslagen
:

ZATERDAG

Twee-zonder-stm.jongens tot 18j.: 32 dlnrs - 2000m
.
Reeks 1:
1° KRNSO (Vandendriessche Keanu-Lambregt Lukas) 7.26.20

2° Bremen: 7.33.85
3° RC Allemannia  7.33.90
4° RV Wandsbek/Fav.Hammonia  7.45.90
5° Bremer/Vegesacker  7.46.45    6° Hansa/ RV Dorsten  7.51.80


Koppelvier jongens tot 18j.: 9 dlnrs - 2000m
.
Reeks 1:
1
° België I:  (Malin Qvick (KRNSO)/ Maxim Serlez (KRNSO)/ Maxime Olbregts/ Augustin Rigolet)  6.30.65 (1°tijd)
2° Berlijn/ Essen/Richtershorner  6.36.20
3° Potsdam/Wannsee/Berlin  6.39.15
4°  België II (TRT/ BTR/ARV)  6.49.35 (7°tijd)


Reeks 2:

1° België III: (
Robin Vanparys (KRNSO)/ Pierre Deloof/ Kasper De Rycke/Arne Vanderdeelen)  6.35.20 (2° tijd)
2° Segeberg/Möllner/Kiel/Eutin  6.41.60

België IV (Fons Artois/ Björn Motouille/ Quinten Tourlemain/ Thijs Nieuwenhuyse - KRNSO's 16j.) 6.42.40 (6° tijd)
4° Ratzeburg/Schleswig-Holstein/ Schleswig/ Lauenburg  6.53.10
5° Kettwig/ Baldeneysee/Steeler RV  7.03.10


Koppeltwee jongens tot 18j.
: 23 dlnrs - 2000m.
Reeks 1:

1° Heidelberg  7.03.35
2° Nord Westfalen  7.10.20
3° Crefeld/ Herdecke  7.11.10

4° België I (Malin Qvick -KRNSO
/ Kasper De Rycke)  7.13.35
5° Münster  7.23.15
6°  Celle  7.38.70


Reeks 2:

1°  Mainz/ Marl Im Hüls  6.59.45
2°  Vegesack/ Segeberg  7.04.20

3° 
België II (Robin Vanparys KRNSO/ De Loof Pierre)  7.05.60 (4° tijd op 23)
4°  Berlijn/ Richterhorn  7.06.60

5° 
België III (Maxim Serlez KRNSO/ Maxime Olbregts)  7.13.80
6°  België IV 7.27.75


Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 11 dlnrs. - 2000m.

Reeks 2:

1° Kettwig/ Mecklenburg  7.53.25
2° Limburg/ Essen-Werdener  7.59.90
3° Waltrop/ Gelsenkirchen  8.15.95

België II (Alanah Pelkmans-KRNSO/ Cattrijsse Jolien)  8.20.00
5° RC Witten  8.24.95


Ongestuurtde meisjes tot 18j. - 16 dlnrs. - 2000m.

Reeks 2:

1° Kettwig/ Duisburg  8.16.75
2° Ems/ Nord West/ Weser  8.19.15

3° KRNSO (Astrid Rycx/ Van Loke Eline)  8.30.45 (6° tijd op 16)

4° Crefeld RC  8.36.05
5° Bremer RV  8.45.65


ZONDAG

Koppelvier J.18 - 8 dlnrs.

Reeks 1:
1° België I (Malin Qvick (KRNSO)/ Maxim Serlez (KRNSO)/
Arne Vanderdeelen/ Kasper De Rycke) 6.14.90 (1° tijd op 8)2° België II (Fons Artois/ Quinten Tourlamain/ Kirill Goloivarenko/ Thijs Nieuwenhuyse-KRNSO) (3° tijd)
3° België III (Vanparys Robin KRNSO/
Augustin Rigolet/ Maxime Olbregts/ Jasper Meuldermans)  6.19.95
4° België IV  6.21.05
5° Kettwig/Baldeneysee/Steeler  6.40.00


Ongestuurde-Twee J.18. 21 dlnrs

Reeks 1:

1° Frankfurt  6.57.50
2° Westfalen/Herdecke-Oberhausen  6.57.57
3° K.R.N.S.O.  (Keanu Vandendriessche/ Lukas Lambregt ) 7.05.50 (9°/21)
4° Limburg/ Weilburg  7.09.35

Dubbeltwee J.18 - 21 dlnrs.

Reeks 1:
1° België I (Malin Qvick-KRNSO/
Maxime Olbregts)  6.55.15 (1° tijd op 21)
2° België II (Robin Vanparys-KRNSO
/ Augustin Rigolet) 6.55.45 (2° tijd)
3° TVK Essen  7.12.85
4° Alster/Hansa  7.13.60

5° België III - K.R.N.S.O. (Kirill Goloivanenko/ Thijs Nieuwenhuyse - 16j.) 7.19.40

6° België IV  7.42.70


Ongestuurde-Twee M.18 - 14 dlnrs.

Reeks 1:

1° Lauing/Ingolstadt  7.48.85
2° Bessel/Ems/Nord West  7.56.05
3° Crefeld  7.58.95

4° België (Astrid Rycx/ Van Loke Eline-KRNSO)  7.59.00 (9°tijd op 14)

5° Würzburg RV  8.05.50    6° Baldenneysee/Ems/Nord West  8.05.75


Dubbeltwee M.18 - 13 dlnrs.

Reek
s 2:
1° België I (Alanah Pelkmans/
Jolien Cattrijsse)  8.01.10 (6° tijd op 13)
2° RC Witten  8.07.15
3° België II  8.40.05

Officiële resultaten:    zaterdag    zondag

West-Vlaamse Roeikampioenschap 2012 ( Brugge KRB)

19/05/2012

Naar aanleiding van de West-Vlaamse Roeikampioenschappen 2012 van zaterdag 19 mei 2012 startte de KRNSO met een handicap gezien onze junioren A en B in massa in Keulen aanwezig waren. Het werd dus behelpen met een massa aan juniors C, D en E., aangevuld met een 6-tal moedige Masters en Recreanten. Dit belette niet dat de uitslag niet onprettig was. Er moest meerdere keren geroeid worden in koppelvier en/of dubbeltwee, en over afstanden van 250m. tot 2000m, bovendien in gemengde bij loting bepaalde ploegen, met roeiers van KRNSO, KRB, BTR en/of RV Kortrijk. Het resultaat van de 2000m werd in 4 gedeeld, en de som van de verroeide tijden nog eens vermenigvuldigd met een coëfficiënt, dat afhankelijk was van leeftijd, geslacht en boottype. Geen wonder dat dan ook een hoogleraar Wiskunde nodig was om de winnaars aan te duiden.
Bij de kleintjes (28 in totaal) ging de titel naar BEERLANDT FLEUR. De Masters werkten zich in de middenmoot van de 13 mededingers.
Er waren in het totaal 41 deelnemers. In het totaalklassement eindigden we na de 2 Brugse clubs, maar net nog vóór nieuwkomer Kortrijk.

De uitslagen
:
Junior C - D - E
1° Beerlandt Fleur  53.44 - 4° Neus Lysander  54.15 - 5° Beerlandt Liam  54.69 - 6° Vandaele Miel  54.86 - 8° Ryckier Sen  55.13 - 9° Loran Nagels  55.42 - 10° Goloivanenko Vladislav  55.66
12° Colpaert Marlon  56.39 - 14° Vandenhouweele Ilse  56.84 - 16° De Wulf Niels  57.34 - 18° Colpaert Luca  57.90 - 19° Vitse Jeroen  57.93 - 20° Barbez Quinten  58.59 - 26° Nagels Rania  1.01.58 - 27° Vandaele Conan  1.02.86

Junior A - B - Senior - Master
4° ex-equo  Lambregt Henri  Van Parys Eric  Van Roy Wim en Vansteenkiste Guy  57.42    13° ex-equo Ponjaert Kurt en Lingier Dirk  1.09.36
TOTAALKLASSEMENT : 1° BTR  00.57.14    2° KRB  00.57.51   3° KRNSO  00.58.15   4° KRC (Courtrai)  1.01.74

  

Int. Roeiregatta Maubray  RCN Tournai  (Doornik)

17/05/2012

De resultaten van de KRNSO-jeugd - 2 maal Goud - 3 maal zilver!

Skiff Polyester jongens tot 12j. - 500m. - 15 dlnrs

1° Cattrijsse Wout  2.12.54

2° Nagels Loran  2.13.79

6° Artois Louis  2.19.37
8° Douillie Frederique  2.22.69


Dubbeltwee meisjes tot 12j. - 500m. - 4 dlnrs

4° Decorte Zohra/ Van Gysel Axelle  2.25.84


Skiff Polyester jongens tot 14j. - 1000m. - 34 dlnrs

5° Ryckier Sen  4.18.21
10° Beerlandt Liam  4.29.32
18° Goloivanenko Vladislav  4.41.88
20° Vandaele Conan  4.43.10


Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 1000m. - 12 dlnrs

1° Verstraete Tine/ Rycx Eline  4.01.00

2° Vandenhouweele Ilse/ Vanparys Emma  4.01.94

8° Edwards Megan/ Verhelle Maria  4.14.03


Dubbeltwee jongens tot 12j. - 500m. - 6 dlnrs

4° Douillie Frederique/ Cattrijsse Wout  2.06.47
5° Artois Louis/ Nagels Loran  20.08.69


Skiff meisjes tot 12j. - 500m. - 9 dlnrs

2° Decorte Zita  2.12.07

9° Van Gysel Axelle  2.44.82

Koppelvier jongens tot 14j. - 1000m. - 9 dlnrs
3° Vandaele Conan/ Ryckier Sen/ Goloivanenko Vladislav/ Beerlandt Liam  3.37.17


Skiff Polyester meisjes tot 14j. - 1000m. - 22 dlnrs

4° Rycx Eline  4.17.88
5° Vandenhouweele Ilse  4.18.35
9° Verstraete Tine  4.29.94
12° Verhelle Marie  4.42.19
14° Vanparys Emma  4.44.76
17° Edwards Megan  4.53.27

resultaten

Jeugdtriathlon (lopen-slalom-lijn) GRS (Gent)

12/05/2012

KRNSO's Jeugd heeft niets verleerd! Opnieuw "Primus inter pares"

Jongens tot 12 jaar - 15 dlnrs. -

01° Cattrijsse Wout              04.34.09 + 01.07.17 + 02.15.91 = 88/90

04° Douillie Frederique        04.53.61 + 01.09.93 + 02.26.41 = 79/90
05° Artois Louis                    05.10.70 + 01.14.94 + 02.28.72 = 67/90
12° Barbez Quinten              05.10.41 + 01.20.87 + 02.36.94 = 61/90


Meisjes tot 10 jaar - 01 dlnr.

01° Beerlandt Fleur              05.31.77 + 01.18.84 + 01.25.01 = 90/90


Jongens tot 10 jaar - 02 dlnrs.

01° Neus Lysander              05.18.73 + 01.09.37 + 01.14.49 = 90/90


Meisjes tot 14 jaar - 19 dlnrs.

02° Colpaert Luca                  08.36.93 + 01.03.82 + 04.40.29 = 81/90

04° Vandenhouweele Ilse      09.42.59 + 01.15.25 + 04.24.32 = 75/90
05° Rycx Eline                        09.43.38 + 01.11.72 + 04.33.89 = 75/90
07° Verstraete Tine                10.57.66 + 01.08.90 + 04.39.66 = 67/90
10° Vanparys Emma               10.28.65 + 01.09.88 + 04.51.60 = 63/90


Jongens tot 14 jaar - 31 dlnrs.

01° Colpaert Marlon                 07.40.23 + 01.02.34 + 04.20.79 = 86/90

04° Ryckier Sen                       08.46.06 + 01.07.34 + 04.23.67 = 74/90
06° Beerlandt Liam                  08.56.56 + 00.59.14 + 04.27.51 = 71/90
14° Goloivanenko Vladislav     08.34.46 + 01.19.61 + 04.42.70 = 47/90
22° Devriendt Damon              08.49.26 + 01.21.57 + 04.56.28 = 36/90

WorldCup Belgrado (Servië)

4-6/05/2012

Dubbeltwee Heren - 2000m. - 18 deelnemers uit 13 landen, waaronder Bram Dubois (KRNSO)/ Hannes Obreno (BTR)
Opdracht richting London 2012 O.S.: bij de 8 eerstgeplaatsten eindigen, of een "scherpe" chrono halen.
3 Voorwedstrijden - 2de VW:  N° 1 en 2 rechtstreeks naar Fin A/B (pltsn. 1 - 12) - rest naar herkansing.

1° GER I    6.21.00  Knittel Eric/ Krüger Stephan
2° NOR     6.22.45   Hoff Nils-Jakob/ Borch Kjetil
--------------------------
3° UKR II   6.27.21  Gryn Sergii/ Pavlovsky/ Volodymyr
4° RUS     6.28.90  Biklia-Mfantse Nikael/ Zhemaldinov Maxim
5° EGY     6.39.31  Fathy Moustafa/ Hassanein Nour El Din

6° BEL     6.46.40 (Bram en Hannes spaarden zich duidelijk voor de herkansing 6 uur later)


Herkansing - HK 2: N° 1 - 2 en 3 onrechtstreeks naar Fin.A/B - rest. naar Fin.C (pltsn. 13-18)

1° ARG    6.18.92  Suarez Ariel/ Rosso Cristian
2° CZE 2  6.20.84  Basl Martin/ Andrle Jan
3° SRB    6.21.614  Vasic Milos/ Marjanovic Marko
---------------------------

4° BEL    6.21.72 ( Bram en Hannes komen 8/100 " tekort) - voorlopig de 8ste tijd van de dag
(Let wel! Tim Maeyens kwam zelfs 2/100" te kort, maar won wel de C-Fin.!)

5° RUS    6.21.84
6° ITA III   6.24.35  Perino Paolo/ Paonessa Mario


Finale C - Pltsn. 13 tot 18

13° RUS II   6.20.38
14° UKR II  6.20.75
15° EGY     6.21.99
16° ITA III    6.23.62
17° CZE 1  6.25.29 Buzrla Petr/ Sterbank Adam

18° BEL     6.29.43 (Bram en Hannes halen het peil van vrijdag niet - Afwachten dus of "6.21.72" scherp genoeg is voor het BOIC)


DRV Internationale Juniorregatta München (GER)

4-6/05/2012

Opdracht:
voldoende overtuigend resultaat behalen om een ticket voor het W.K.-Jun.Roeien 2012 te verdienen.
Dubbeltwee Jongens tot 18j. - 2000m.

VW op zaterdag
31 dlnrs. uit 14 landen - 6 Voorwedstrijden - Winnaar naar A-Fin. ( 1 tot 6°), Tweede naar B-Fin. ( 7 tot 12° )1° BEL 6.43.88 ( Vanparys Robin - KRNSO/ De Loof Pierre - KRB) - Nr.Fin.A (9° tijd van de 31)
2° CRO 6.47.87 (Sain Tomislav/ Situm Roko) - Nr. Fin.B
---------------------------------
3° GER I 6.48.62 (Kraus Tim/ Höweler Malte)
4° CZE  6.48.89 (Hollas Ondrej/ Rybin Jakub)
5° SLO  7.08.58 (Maslo Dean/ Butinarptah)
6° CZE  7.19.95 (Sams Andrej/ Kohout Tomas)

Fin.A (plts. 1 tot 6)
1° GER II  6.29.32 (Moos Moritz/ Osbourne Jason)
2° NED  6.35.80 (Klomp Daan/ Van Gennep Jort)
3° GER  6.36.10 (Heinrich Ferdinand/ Michalczik)
4° SUI    6.36.56 (Tollardo Damien/ Delarze Bernaké)

5° BEL  6.39.13

6° GBR  6.49.35 (Devereux Seb/ Rudkin James)

zondag
18 dlnrs. uit 12 landen - 3 Voorwedstrijden (Finales A of B ???)
1° GER  II  6.36.62
2° POL      6.41.01 (Szymczyki Natan/ Pawlowski Marcin)
3° FRA      6.41.41 (Quentin Antognelli/ Pierre Houin)
4° CRO     6.41.84 (Hereg Matej/ Sambolec Karlo)

5° BEL     6.43.31

6° IRL        6.56.61 (Quinlain David/ Griffin Andrew)


Ongestuurde-twee Jongens tot 18j. - 2000m.

zaterdag
  27 dlnrs uit 12 landen - 6 Voorwedstrijden (A-Fin. en/of B-Fin. ?)
1° ESP  6.53.75  (Romero Alvaro/ Cosielles Julio) - Nr. Fin.A
2° SRB  6.57.22  (Loncarenic Igor/ Sljukic Andrija) - Nr. Fin.B
----------------------------------

3° BEL    7.00.62  (Keanu Vandendriessche/ Lambregt Lukas  - KRNSO)

4° GER    7.13.27  (Henschel Sean/ Ningelgen Jascha)
5° GER II 7.19.28  (Borcher Cedric/ Weiser Marius)


zondag
  21 dlnrs uit 14 landen - 4 Voorwedstrijden  (A-ofB-fin.??)
1° FRA      6.57.97 (Quentin Sterder/ Guillaume Ampe)
2° CRO     6.59.73 (Anzulovic Lovro/ Tomic Gabriël)
3° POL     7.00.01 (Krawitowski Damien/ Zaporowski Michal)

4° BEL     7.02.89

5° GER II  7.09.90
6° SLO     7.14.00 (Cornac Zan/ Kocjanic Matjaz)


Koppelvier Jongens tot 18j. 

Zaterdag
- 8dlnrs. uit 7 landen - 2 reeksen
1° GBR  6.05.58
2° POL  6.06.06
3° CZE  6.15.04

4° BEL  6.19.75
  (Serlez Maxim en Qvick Malin - KRNSO / De Rijcke Kasper en Olbregts Maxime)
Zondag
- 15 dlnrs uit 10 landen - 3 reeksen
1° GER  6.09.58
2° CZE  6.10.93
3° POL  6.12.22
4° NED  6.15.03

5° BEL  6.22.18 (Serlez Maxim en Qvick Malin - KRNSO /
De Rijcke Kasper en Rigolet Augustin)

Int. Roeiregatta en "Open Belgisch Kampioenschap Senioren" KRSG (Watersportbaan Gent)

4-6/05/2012

K.R.N.S.Oostende houdt jacht op selecties voor "Jeugdbeker", het officieus Europees Kampioenschap voor jongeren.

Koppelvier Jongens tot 18j. - 2000m. - 30 dlnrs. - 2° (
1° Belg
.) Tourlemain Quinten/ Artois Fons/ Nieuwenhuysse Thijs/ Motouille Björn  6.41.59  (JEUGBEKER??)
Koppelvier Jongens tot 18j. - 2000m. - 11 dlnrs. - 2° (1° Belg) Tourlemain Quinten/ Artois Fons/ Nieuwenhuysse Thijs/ Motouille Björn  6.41.75 (zondag)

Koppelvier Heren
under 23
- 2000m. - 4 dln. - 1° Tourlemain Quinten/ Goloivalenko Kirill/ Nieuwenhuysse Thijs/ Motouille Björn  6.40.21
Koppeltwee Meisjes tot 18j. - 2000m. - 42 dlnrs. - 6° (
1° Belg
) Alanah Pelkmans (KRNSO)/ Cattrijsse Jolien (GRS) 8.16.92 (JEUGDBEKER??) - 36° Zoë Vandaele/Dewulf Danielle 8.50.30
Koppeltwee Meisjes tot 18j. - 2000m. - 22 dln. - 6° (
1° Belg)
Alanah Pelkmans (KRNSO)/ Cattrijsse Jolien (GRS)  8.18.00
Ongestuurde-twee heren - 2000m. - 16 dln. - Voorwedstrijd - Neus Jeroen/ Arne Dubois  7.37.34 ( geen finaleplaats)
Acht-met-stm. Heren - 2000m. - 9 dlnrs - 3° Mixte RIC/Skoll/ KT Btugge/ KTNSO (Dubois Arne)  6.18.31
Ongestuurde-twee dames - 2000m. - 6 dln. - Voorwed. - De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke 8.42.02  -- Astrid Rycx/ Van Loke Eline 8.56.28

Finale
: 2° Astrid Rycx/ Van Loke Eline  8.35.97 --  4° De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke  8.50.32
Ongestuurde-twee dames 2000m. - 3 dln. - 2° De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke  8.29.03 (zondag)
Ongestuurde-twee Meisjes tot 18j. - 5 dln. - 3° Astrid Rycx/ Van Loke Eline 8.30.20
Ongestuurde-twee meisjes tot 18j. - 7 dln. - 3° Astrid Rycx/ Van Loke Eline 8.34.84 (zondag)
Koppelvier Dames Lichtgew. - 2000m. - 2 dlnrs. - 2° Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Colpaert Nina-Maria/ Dewulf Danielle  7.58.50
Koppeltwee Dames Lichtgew. - 2000m. - 2 dlnrs. - 2° Serlez Amy/ Colpaert Nina-Maria  8.31.34
Skiff Jongens tot 18j. - 2000m. - 86 dlnrs. - 67° Schmitt Jooris  8.54.00
Skiff jongens tot 18j. - 2000m. - 48 dlnrs. - 41° Schmitt Jooris  8.50.38 (zondag)
Skiff Jongens tot 16j. - 2000m. - 77 dlnrs. - 16° Artois Fons  8.26.63
Dubbeltwee Meisjes tot 16j. - ?? dln. - 6° (1°Belg) Vandaele Zoë/ Dewulf Danielle  8.32.84
Koppelvier jongens tot 14j. - 1000m. - 9 dlnrs. - 3° Vandaele C/ Ryckier Sen/ Bolloivanenko Vladislav/ Beerlandt Liam  3.58.66
Skiff Polyester jongens tot 14j. - 1000m. - 77 dlnrs. - 17° Ryckier Sen  4.37.64 - 25° Beerlandt Liam  4.40.65 - 34° Goloivanenko Vladislav  4.53.51 - 44° Vitse Jeroen  5.02.35
Dubbeltwee Meisjes tot 14j. - 1000m. - 29 dlners. - 16° Edwards Megan/ Vanparys Emma  4.39.53
Dubbelvier Meisjes tot 14j. - 1000m. - 11 dlnts. - 2° Verhelle M/ Vanparys Emma/ Rycx Eline/ Verstraete Tine  6.29.41
Skiff pol. meisjes tot 14j. - 1000m. - 60 dlnrs.  - 7° Ryckier Eline 4.45.76   8° Verstraete Tine 4.48.68  27° Vanparys Emma  5.07.82  45° Edwards Megan  5.24.79
Skiff Polyester jongens tot 12j. - 1000m. - 26 dlnrs. -  4° Cattrijsse Wout  2.24.54  - 6° Nagels Loran  2.27.88  - 8° Artois Louis  2.34.48 - 9° Barbez Quinten  2.37.81 - 15° Douillie Fréderique  2.45.79
Dubbeltwee jongens tot 12j. - 1000m. - 10 dlnrs - 2° Cattrijsse Wout/ Artois Louis  2.18.85    5° Barbez Quinten/ Nagels Loran  2.22.24
Skiff pol. meisjes tot 12j. - 1000m. - 17 dlnts. - 9° Steen Jessie  2.55.08

 

Jeugduathlon KRCG (Gent)

28/04/2012:

Met 18 jongens en meisjes tot 12 en tot 14jaar wint de KRNSO-jeugd van 7 deelnemende verenigingen, zelfs zonder 15-16jarigen moeiteloos de 1° Duathlon (lopen + roeien), van het jaar, en ingericht door de K.R.Club Gent.

De uitslagen:
Jongens tot 12 jaar
( 19 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien )
02° Nagels Loran         07.41.46 + 02.21.00 = 56/60 ptn.
03° Cattrijsse Wout     07.48.08 + 02.19.61 = 55/60 ptn.
08° Artois Louis          08.44.59 + 02.33.03 = 44/60 ptn.
09° Douillie Frederic    08.37.21 + 02.33.82 = 44/60 ptn.
16° Barbez Quinten     09.05.28 + 02.36.88 = 34/60 ptn.


Meisjes tot 12 jaar
( 7 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien )
04° Decorte Zorha       10.09.62 + 02.27.88 = 55/60 ptn.
07° Van Gysel Axelle  12.32.46 + 03.10.34 = 48/60 ptn


Jongens tot 14 jaar
( 34 dlnrs. - 3500m. lopen + 1000m. lijnroeien )
01° Colpaert Marlon            12.44.35 + 04.28.53 = 56/60 ptn.
02° Ryckier Sen                 13.48.89 + 04.26.85 = 53/60 ptn.
06° Beerlandt Liam             14.03.59 + 04.31.58 = 44/60 ptn.
07° Goloivanenko Vladislav  13.47.56 + 04.41.12 = 43/60 ptn.
19° Vitse Jeroen                 14.00.25 + 05.00.88 = 28/60 ptn.


Meisjes tot 14 jaar
  (19 dlnrs. - 3500 m. lopen + 1000m. lijnroeien )
03° Vandenhouweele Ilse    16.22.98 + 04.29.94 = 54/60 ptn.
04° Colpaert Luca               14.29.74 + 04.47.91 = 52/60 ptn.
05° Rycx Eline                   16.26.77 + 04.32.85 = 50/60 ptn.
10° Verstraete Tine             18.04.46 + 04.47.62 = 41/60 ptn.
11° Vanparys Emma           17.11.04 + 04.53.50 = 41/60 ptn.
15° Edwards Megan            18.03.94 + 05.08.36 = 33/60 ptn.


CLUBKLASSEMENT:

1° KRNSO  87 ptn
2° BTR  74 ptn
3° KRSG  70 ptn.
4° KRCG    54 ptn.
5° GRS  39 ptn.
6° KRB       12 ptn.
7° TRT  5 ptn.


KRNSO-delegatie behaalt 2e plaats op OO2012 quiz van Stad Oostende!

27/04/2012:

Gisteren wist een KRNSO-ploeg n.a.v een door de Stad Oostende, i.s.m. haar Sportraad en dito -dienst georganiseerde quiz, een knappe 2 de plaats, goed voor 200 euro, op een kleine 40-tal teams te halen. De zgn. OO2012 wedstrijd, dat plaats greep onder een grote publieke belangstelling, in de oude groentenveiling in Mariakerke, stond volledig in het kader der komende Olympische Spelen in London.
De KRNSO, die reeds als SRSNO "Sport Nautique"  heel wat Olympische ervaring heeft opgedaan - denk maar aan onze voorgeschiedenis met de Steenackers (Helsinki - Melbourne), E.Luca-R.Bollenberg-stm.E.Pollet (Rome '60) Björn Hendrickx (Atlanta-Sydney) en Tom Symoens (Barcelona-Atlanta-Seoul) - alsook de kamprechters A.Brissinck (Barcelona) en D.Deweert (Atlanta) - stond dan ook in een goeie positie om te scoren.
Het quiz team bestond nl. uit André Brissinck (Vrzttr.-ad-int.) - John Vansteenkiste (Secr.) - Françine Bollenberg (adj.penningm.) en Daniël Deweert (schatbewaarder), die met 81,1 punten de knappe tweede plaats behaalden, en meteen een cheque van 200 euro mee naar huis kregen. De winnaar behaalde 84 ptn.En of het van pas komt....een splinternieuwe acht-met-stm. financiëren, de bouw van een nieuw clubhuis opstarten, en bovendien het nodige roeimateriaal kopen, en of huren voor onze geselecteerden op de komende WK's en Jeugdbeker....elke euro is dan ook welkom.
 

 

Belgisch Kampioenschap korte boten (Bloso SC Hazewinkel)

21-22/04/2012:

Belgisch Kampioenschap "Korte boten" (2+, 2-, 2x en 1x) 2000m voor Junioren tot 18j. - Senioren U23  - Senioren

Met 5 gouden plakken was KRNSO de club met de meeste titels!

Robin Vanparys KAMPIOEN VAN BELGIE in SKIFF-JUN (27dlnrs.) en idem met Maxim Serlez in DUBBELTWEE
BRONS VOOR Malin Qvick in SKIFF Jun.
Lukas Lambregt en Keanu Vandendriessche onbedreigd KvB in ongestuurde twee Jun. 18j.
Eline Van Loke en Astrid Rycx met een verpletterende voorsprong KvB in ongestuurde-twee meisjes tot 18j., en zilver in dubbeltwee JW18.
Dubbeltwee Lichte Dames (Max. 59 kg.)  Amy Serlez Amy/ Nina-Maria Colpaert...volwassene met youngster KvB.
Alanah Pelkmans wint met verbijsterend gemak bij de 16j.-meisjes (12 sec. vlugger dan n° 2) op 11 dlnrs. (= geen KvB maar komt op hetzelfde neer!)
Bram Dubois Brons in skiff na Olympiër Tim Maeyens en opkomend talent
Jean-Benoit Valschaerts (RSN Brux.)

De KRNSO-uitslagen:

Skiff Jong. tot 18j.
(KvB) - 27 dlnrs.
Tijden der Voorwedstrijden: Qvick Malin  07.42.80 (naar Fin.A)  Vanparys Robin  07.53.25 (naar Fin.A)  Mottouille Björn  07.55.87 (naar Fin B)

Finale A: 1°
VANPARYS ROBIN  07.31.35 (KvB) - 3° Qvick Malin  07.38.32
Fin.B: (6-12)  8° Motoulllle Björn: 07.48.82
Qvick Malin bleef lange tijd aan de leiding, maar moest uiteindelijk Vanparys en de "te kloppen" bruggeling Pierre Deloof laten voorgaan.

Dubbeltwee Jong. tot 18j. (KvB) - 15 dlnrs.

Tijden der Voorwedstrijden: Vanparys Robin/ Serlez Maxim  07.08.65 (Fin.A)    Nieuwenhuyse Thijs/Artois Fons   07.08.67 (Fin.A)    Tourlemain Quinten/
Goloivanenko Kirill  07.27.29
Finale A: 1° VANPARYS ROBIN/ SERLEZ MAXIM  06.57.14 (KvB)   
6° Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons:  07.20.54
Finale B: ( 7° - 12° ): 9° Tourlemain Quinten/
Goloivanenko Kirill  07.21.54
Ongestuurde twee jun. A
(KvB) 5 dlnrs. 1° Lambregt Lukas / Vandendriessche Keanu (KvB)  07.09.85
Ongestuurde twee Lichte Heren: 5 dlnrs.  4° Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu  08.06.75

Dubbel twee "lichte" (Max. 59 kg.) dames (KvB)  1° Serlez Amy/ Colpaert Nina-Maria  08.12.59 (KvB)
Ongestuurde Twee Meisjes tot 18j. (KvB)  2 dlnrs. 1° Rycx Astrid/ Van Loke Eline  (KvB) 08.19.07
Skiff meisjes tot 16j. (Beker van België) - 11 dlnrs.: 1° Alanah Pelkans  08.36.61

Skiff Heren:  (KvB) 11 dlnrs.
Tijden der Voorwedstrijden: Bram Dubois  07.56.83
Fin.A.: 3° Bram Dubois  (BRONS)  07.29.17
Dubbeltwee Heren: (KvB)  12 dlnrs.
Tijden der Voorwedstrijden: Bram en Arne Dubois  07.00.11
Fin.A: 5° Bram en Arne Dubois:  07.00.02
Dubbeltwee Meisjes tot 18j.. - (KvB) 9 dlnrs.
Tijden der Voorwedstrijden:  Rycx Astrid/ Van Loke Eline  08.11.76 (Fin.A)     Vandaele Zoë/ Dewulf Danielle  08.37.84 (Fin.B)
Fin.A: (1 tot 6): 2° (ZILVER) Rycx Astrid/ Van Loke Eline  07.54.87
Fin.B (7 tot 9): 9° Vandaele Zoë/ Dewulf Danielle  08.41.44
Dubbeltwee "lichte" Mannen (Max. 72,50 kg.): (KvB) 8dlnrs.
Tijden der Voorwedstrijden: Serlez Maxim/ Vandendriessche Keanu  07.35.65
Finale A.: 5°  Serlez Maxim/ Vandendriessche Keanu  07.44.84
Dubbeltwee Dames (KvB):  7 dlnrs.:
Tijden der Voorwedstrijd: Serlez Amy/ De Jonghe Shauni  07.55.57
Fin.A.: 3° (BRONS) Serlez  Amy/ De Jonghe Shauni  08.00.52
Skiff meisjes tot 18j. - (KvB) 11 dlnrs.
Tijden der Voorwedstrijden:  Alanah Pelkmans  08.58.46
Fin.A:  4° Alanah Pelkmans  08.52..41
Twee-zonder stm. Heren:  7 dlnrs. (KvB)
Tijden der voorwedstrijden:  Neus Jeroen/ Dubois Arne  07.25.21
Fin.A:  5° Neus Jeroen/ Dubois Arne  07.34.90
Skiff jongens tot 16j. (BvB) - 40 dlnrs.
6° Nieuwenhuyse Thijs  08.08.19    9° Artois Fons  08.15.59    25°  Tourlemain Quinten  08.37.54


Met dank aan Johan Rycx voor de foto's


35e Grote Int. Voorjaarsregatta GRS (Gent)

7-8/04/2012

Seniors & Juniors
22° Int.Belg.Kampioenschappen voor juniors
12° Int. Vlaamse Kampioenschappen voor seniors

Derde en laatste luik ( na de "Open Belgische Indoor Championships" en de "Lange-Afstand-Roeiwedstrijd van Seneffe" ) dat nog in aanmerking kwam voor de nakende Internationale selecties.
Naar aanleiding van deze belangrijke en eerste roeiregatta over de Olympische afstand van 2000m., wisten heel wat KRNS Oostende jongeren zich in de kijker te riemen, waardoor hun aanduiding voor de nakende Internationale Events, m.b. de Wereldkampioenschappen Juniores in Plovdiv-BUL (14-19 augustus) en de Jeugdbeker ( een Europese 12-landenwedstrijd voor jongeren), dit jaar in Banyolas - Spanje (20-22 juli) ) in handbereik komt.
Niet in het minst Keanu Vandendriessche en Lambregt Lucas in ongestuurde-twee, en Vanloke Eline en Rycx Astrid in hetzelfde boottype, beide hiermee Internationaal Belgisch Kampioen, maar ook de jonge skiffeurs Vanparys Robin, Serlez Maxim en Qvick Malin lagen aan de basis van KRNSO's "Hoogmisviering met Pasen". Kers op de taart was de "Zilveren" medaille in de acht-met-stm. bij de Junioren 16 tot 18 jaar, en 1° Belg.
Deelnemers uit BEL - CYP - NED - GBR - GER - GIB - FRA - BLR - CAM

De KRNSO-resultaten
Heren - ongestuurde-twee - 2000m. - 9 dlnrs. - 3° Neus Jeroen/ Dubois Arne  07.27.63
Idem op ZONDAG - 8 dlnrs. - 4° Neus Jeroen/ Dubois Arne  07.29.53
Heren Lichtgewicht - ongestuurde-twee - 2000m. - 5 dlnrs.  3° Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu  07.20.34
Idem op ZONDAG: - 5 dlnrs. - 3° Lambregt Lukas/ Vandendriesche Keanu  07.16.50 
Vrouwen - ongestuurde-twee - 2000m. - 16 dlnrs.  10° Verduystert Marieke/ De Jonghe Shauni  08.19.00
Idem op ZONDAG - 14 dlnrs.  10° Serlez Amy/ De Jonghe Shauni  08.14.66
Vrouwen Under 23 - dubbeltwee - 2000m. - 5 dlnrs.   3°  Serlez Amy/ De Jonghe Shauni  07.55.17
Idem ZONDAG - 6 dlnrs. -  5° Colpaert Nina-Maria/ Verduystert Marieke  08.51.25
Vrouwen koppelvier - 2000m. - 2 dlnrs.  2° Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke/ (+ Verbelen Deborah = GRS)  07.42.05
Idem op ZONDAG - 2000m. - 2 dlnrs.  2° Serlez Amy/ Verduystert Marieke/ Dewulf Danielle (+ Freya De Baets = BTR)  07.54.92
Meisjes tot 18j. - ongestuurde-twee - 2000m. - 8 dlnrs. - 1° Rycx Astrid-Van Loke Eline - 08.15.21
Idem op ZONDAG: - 8 dlnrs. - 1° Rycx Astrid/ Van Loke Eline - 08.20.00 = Int.Belg.Kamp.
Meisjes tot 18j. - skiff - 2000m. - 10 dlnrs. -  6° Pelkmans Alanah  09.00.38
Meisjes tot 18j. - dubbeltwee - 2000m. - 11 dlnrs. - 3° Rycx Astrid/ Van Loke Eline  08.06.66
Meisjes tot 18j. - koppelvier - 2000m. - 5 dlnrs. - 2° Rycx Astrid en Pelkmans Alanah KRNSO/ Cattrijsse Jolijn en Vercruyssen Jill GRS  07.36.82
Jongens tot 18j. - koppelvier - 2000m. - 7 dlnrs. - 1° Tourlemain Quinten/ Nieuwenhuyse Thijs/ Goloivanenko Kirill/ Motoulle Björn  06.40.83
Idem op ZONDAG - 8 dlnrs. - 1° en Int.Belg.Kamp. Vanparys Robin KRSG/ Deloof Pierre KRB/ Rigolet Augustin UNL/ Vanderdeelen Arne GRS  06.24.32       2° Qvick Malin KRNSO/ Serlez Maxim KRNSO/ Derycker Kasper KRSG/ Olbregts Maxime UNB  06.28.79 3° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs/ Tourlemain Quinten/ Motoulle Björn  06.42.41
Jongens tot 18j. - ongestuurde-twee - 2000m. - 13 dlnrs. - 1° Lambregt Lucas/ Vandendriessche Keanu  07.16.81
Idem op ZONDAG - 11 dlnrs. - 1° en Int.Belg.Kamp.  Lambregt Lucas/ Vandendriessche Keanu  7.21.18
 
Jongens tot 18j. - skiff - 2000m. - 50 dlnrs. - 8° ( en 2° BEL) Vanparys Robin  07.51.68 - 11° ( en 4° BEL)  Serlez Maxim 07.54.47 - 12° ( en 5° BEL)  Qvick Malin  07.54.55  -  33° Motoulle Björn  08.13.68  - 43° Schmitt Jooris  08.30.2
(Ter Info: de winnaar was de NED WK-dlnr. Daan Klomp in 07.38.35 en de 1° BEL was Deloof Pierre in 07.50.47
Jongens tot 18j. - dubbeltwee - 2000m. - 16 dlnrs - 2° (en 1° BEL) Vanparys Robin (KRNSO)/ Deloof Pierre (KRB)  06.54.66 - 4° Qvick Malin (KRNSO)/ Derijcke Kasper (KRSG)  07.04.72  -  5° Serlez Maxim (KRNSO)/ Olbregts Maxime (UNB)  07.05.58 - 16° Goloivanenko Kirill/ Brys Arno  07.51.06
Idem op ZONDAG: - 16 dlnrs. - 2° Vanparys Robin KRNSO/ De Loof Piere KRB  6.57.32    6° Qvick Malin KRNSO/ Vanderdeelen Arne GRS  7.15.41 - 7° Serlez Maxim KRNSO/ Derijcke Kasper KRSG  7.16.19
Meisjes tot 18j. - dubbeltwee - 2000m. - 9 dln. - 3° Rycx Astrid/ Van Loke Eline  08.07.54    4° Pelkmans Alanah KRNSO/ Cattrijsse Jolien  08.19.91
Jongens tot 18j. - Acht-met-stm. - 2000m. - 12 dlnrs. - 2° ( en 1° BEL)  Brys Arno/ Nieuwenhuyse Thijs/ Serlez Maxim/ Vanparys Robin/ Motoulle Björn/ Qvick Malin/ Lambregt Lucas/ Vandendriessche Keanu/ stm. Schmitt Jooris  06.32.16
Jongens tot 16j. - skiff - 2000m. - 20 dlnrs. - 2° Artois Fons  08.10.38
Idem op ZONDAG - 11 dlnrs. - 2° (en 1° BEL) Nieuwenhuyse Thijs  08.00.35
Jongens tot 16j. - dubbeltwee - 2000m - 9 dlnrs. - 2° (en 1° BEL) Tourlermain Quinten/Nieuwenhuyse Thijs  07.37.15
Idem op ZONDAG:  8 dlnrs. 4°  Tourlemain Quinten/ Artois Louis  07.22.82
Meisjes tot 16j. - skiff - 2000m. - 12 dlnrs - 4° ( en 1° BEL) Colpaert Nina-Maria  09.16.57
Meisjes tot 14j. skiff - 1000m. - 12 dlnrs. - 6° Colpaert Luca  04.44.20
Meisjes tot 14j. - dubbeltwee - 1000m. - 12 dlnrs. - 1° Rycx Eline/ Vandenhouweele Ilse  04.06.52    7° Colpaert Luca/ Vanparys Emma  04.24.54
Jongens tot 14j. - dubbeltwee - 1000m. - 24 dlnrs. - 13° Colpaert Marlon/Beerlandt Liam  04.22.41  14° Vandaele Conan/ Ryckier Sen 04.22.75 - 19° Goloivanenko Vladislav/ Vitse Jeroen  04.35.92
Jongens tot 14j. - koppelvier - 1000m. - 3 dlnrs. - 2° Goloivanenko Vladislav/ Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam/ Ryckier Sen  03.47.71
Meisjes tot 14j. - Koppelvier - 1000m. - 2 dlnrs. - 1° Rycx Eline/ Verhelle Marie/ Vandenhouweele Ilse/ Vanparys Emma  03.51.34
Meisjes tot 12j. - skiff - 500m. - 9 dlnrs. - 5° Steen Jessie  02.32.81
Jongens tot 12j. -  - 500m. - 8 dlnrs. - 2° Nagels Loran/ Cattrijsse Wout  02.07.79

Voor alle resultaten zie de site van GRS: www.gentsers.be

 

Bram Dubois wint Platina Eend

17/03/2012:

Na Erwin Baré, Arne Dubois en Tina Logghe (hopelijk vergeet ik niemand) haalt de roeiclub, de KRNSO met Bram Dubois opnieuw een "Platina Eend" binnen.
Bovendien viel ook Björn Motoulle bij de jonge beloften uit Bredene in de prijzen.
Bram Dubois, die nog altijd in de running is voor de nakende Olympische Spelen samen met Hannes Obreno (BTR) en een francophone outsider - eindbeslissing valt na de WorldCup in Belgrado, en de eindafrekening in Luzern, waar de laatste tickets voor London 2012 zullen worden uitgedeeld - verwierf de Trophee van Sportverdienste van zijn gemeente vooral op basis van zijn 5° finaleplaats op de W.K. Under-23, maar verder ook zijn resultaten op de Europese Kampioenschappen in Plovdiv (Bulg.), meerdere Int.regatta tot in de USA toe. Verder werd hij meerdere malen Kampioen van België, o.m. in skiff Sen.B en koppelvier Heren. lees meer...

Int. Lange afstand roeiwedstrijd Seneffe (Les 3 Y)

11/03/2012:

Tweede belangrijke test i.v.m. de komende Int.selecties !
De selectieheren spelen Oostendse junioren tegen mekaar uit in dubbeltwee !

 De uitslagen:
Ongestuurde-twee Heren: 7 dlnrs. - 6.000m.  4° Neus Jeroen/ Dubois Arne  23.28.49
Ongestuurde-twee Dames: 1 dlnr. - 6.000m.  1° Rycx Astrid/ Van Loke Eline  26.11.27
Koppelvier Heren:  6 dlnrs - 6.000m.  1° KRB/ KRNSO met Arne Dubois  20.16.75
Koppelvier Dames: 4 dlnrs. - 6.000m.  2° Pelkmans Alanah/ Serlez Amy/ De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke  23.56.16
Dubbeltwee Jongens tot 18j.:  14 dlnrs. - 6.000m.  1° KRB/ KRNSO (Vanparys Robin)  22.08.33  2° KRSG/ KRNSO (Qvick Malin)  22.08.75
3° UNB/ KRNSO (Serlez Maxim)  22.19.94  4° UNL/ KRNSO  (Motoulle Björn)  22.42.85
Skiff jongens tot 18j.: 35 dlnrs. - 6.000m.
4° Qvick Malin  24.16.60    5° Vanparys Robin  2430.72    9° Serlez Maxim  24.43.12    12° Mottoulle Björn  24.56.36    16° Nieuwenhuyse Thijs  25.37.50
Skiff meisjes tot 18j. - 6.000m. 6° Alanah Pelkmans  28.24.91
Dubbeltwee Meisjes tot 18j.:  10 dlnrs. - 6.000m. - 3° Rycx Astrid/ Van Loke Eline  25.35.60  7° Colpaert Nina-Maria/ Vandaele Zoë  27.12.17  10° Dewulf Danielle/ Puystjens Camille  27.57.15
Koppelvier jongens tot 18j. - 9 dlnrs. - 6.000m.  2° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs/ Goloivanenko Kirill/ Brys Arno  21.17.65
Koppelvier Meisjes tot 18j.:  2 dlnrs.  - 6.000m. - 2° Vandaele Zoë/ Dewulf Danielle/ Colpaert Nina-Maria/ Puystjens Camille  25.13.71
Skiff Masters Heren:  6 dlnrs.  - 6.000m. - 4° Derijnck Frank  26.45.56
 


Corrida van 't Sas

10/03/2012:

Zaterdagmiddag 10 maart 2012 nam de 50° Corrida van 't Sas plaats, een uitgestelde organisatie van de K.R.N.S.O., m.b. een stratenloop over 7.400m., die dit jaar 376 startenden kende, maar waaraan de eigen roeiende leden niet konden deelnemen gezien ze 's anderendaags in Seneffe verwacht werden voor een belangrijke selectieregatta over 10.000m.
Dit belet niet dat vooral onze jeugd, maar ook wat "oud-strijders" zich lieten gelden.
 

Jongeren Cat. D.
1° KRNSO Van Sundert Alec                    6° KRNSO Vandaele Miel
2° KRNSO Luca Thomas                          7° KRNSO Beerlandt Fleur (2° M)
3° KRNSO Vandewalle Siebe                   10° KRNSO Nagels Rania (3° M)
5° KRNSO Neus Lysander                       14° KRNSO Van Gyssel Emma (4° M)
15° KRNSO Neus Erin                             18° KRNSO Van Gysel Axelle


Jongeren Cat. C.

1° KRNSO Colpaert Marlon                         9° KRNSO Artois Louis
2° KRNSO Vitse Jeroen                             10° KRNSO Barbez Quinten
3° KRNSO Emma Van Roy (1° meisje)        11° KRNSO Beerlandt Liam
4° KRNSO Ryckier Sen                             12° KRNSO Vandenhouweele Ilse (3° meisje)
5° KRNSO Nagels Loran                           13° KRNSO Rycx Eline (4° meisje)
6° KRNSO Colpaert Luca (2° meisje)          14° Marie-Filique Verhelle (5° meisje)
7° KRNSO Devriendt Damon                        15° Steen Jessie (6° meisje)
8° KRNSO Verhelle Virgil

 Junioren/Senioren ( 353 aangekomenen)
106° KRNSO Lambregt Henri  31'55"
108° KRNSO Hendrickx Dave  32'00"
125° KRNSO Schuyesmans Luc  32'56"
130° KRNSO Derijnck Frank  33'17"
153° KRNSO Van Roy Wim  34'25"
239° KRNSO Van Parys  38'13"
344° KRNSO Schuyesmans Edmond  47'16"

 

Brugge Boat Race  (KRB)

03-04/03/2012:

Op deze 5 km race was KRNSO, zonder de twee belangrijke toppers Bram Dubois en Robin Vanparys,
toch nog goed voor zes categorie-zeges !

De resultaten:

Koppelvier jongens tot 18j.: 5 dlnrs.:
1° Serlez Maxim/ Vandendriessche Keanu/ Lambregt Lukas/ Qvick Malin  17'08"
3° Brys Arno/ Nieuwenhuyse Thijs/ Goloivanenko Kirill/ Tourlemain Quinten  18'02

Koppelvier meisjes tot 18j.: 1 dlnr.:
1° Rycx Astrid/ Dewulf Danielle/ Colpaert-Nina-Maria/ Van Loke Eline  20'07"

Ongestuurde-twee Senioren: 2 dlnrs.:
1° Arne Dubois/ Jeroen Neus  19'57"

Ongestuurde Dames: 1 dlnr.:
1° De Jonghe Shauni/ Verduystert Marieke  22'20"

Dubbeltwee meisjes tot 18j.: 2 dlnrs:
1° Puystjens Camille/ Vandaele Zoë  23'16"

Skiff meisjes tot 18j.: 5 dlnrs.:
1° Pelkmans Alanah  24'07"

Dubbeltwee Dames: 2 dlnrs.:
2° Ryckewaert Melissa/ Serlez Amy  22'19

Skiff Jongens tot 18j.: 11 dlnrs.:
3° Motoulle Bjön  21'57"
7° Schmitt Jooris  22'37"

Masters Heren allerlei categorieën: 23 dlnrs.:
6° Derijnck Frank ( skiff MM Cat.D)  21'52"

Acht-met-stm. Masters: 13 dlnrs.:
3° KRNSO 17'39" (Vansteenkiste Guy/ Lingier Dirk/ Van Parys Eric/ Van Roy Wim/ Derijnck Frank,                         Deruyter Johan/ Brys Denis/ Lambregt Henri/ Stm. Schmitt Jooris

Acht-met-stm. Senioren: 9 dlnrs.:
7° KRNSO  16'32" (Dubois Arne/ Neus Jeroen/ Serlez Maxim/ Nieuwenhuyse Thijs/ Motoulle Björn/ Qvick Malin/ Lambregt Lukas/ Vandendriessche Keanu/ stm. Schmitt Jooris

Alle resultaten

Huldiging 50 jaar Corrida van 't Sas.

Zaterdag 03/03/2012:

Op het gemeentehuis van Bredene werd een delegatie van KRNSO ontvangen, dit naar aanleiding van 50 jaar Corrida van 't Sas. Reeds een halve eeuw zet onze klub zich in om deze loopwedstrijd te organiseren, en dat vond het gemeentbestuur van Bredene zeker de moeite waard! Burgemeester en Schepenen waren hierbij aanwezig.

 

Valentijnbrunch

Zondag 12/02/2012:

Voor de Valentijnbrunch was er een overweldigende belangstelling. Niet minder dan 170 deelnemers schoven aan!
Een record voor onze zaal.  Een dikke proficiat aan de roeiers die dit organiseerden!

 

Ergometerwedstrijd GRS

Zaterdag 28/01/2012:

Gouden Alanah Pelkmans (Meisjes 16) scheert hoge toppen bij opening roeiseizoen.
Zilver voor Thijs Nieuwenhuyse en Björn Mottoulle (Jongens 18).

Naar aanleiding van de roei-openingswedsrijd - voorlopig nog droogroeien op de ergometer ofte roeihometrainer - ingericht door de Gentse Roeisport Vereniging, heeft de KRNSO niet nagelaten, ondanks een onvolledie bezetting - meteen haar stempel te drukken.

e uitslagen:
Meisjes tot 16j. - 2000m. - 17 dlnrs.
1° Pelkmans Alanah
  7.45.00    3° Rycx Astrid  7.56.20    8° Vandaele Zoë  8.26.10    9° Colpaert Nina-Maria  8.27.80
Jongens tot 16j. - 2000m. - 43 dlnrs.

2° Nieuwenhuyse Thijs
  6.56.40    8° Artois Fons  7.06.00    10° Tourlemain Quinten  7.08.00
Jongens tot 18j. - 2000m. - 26 dlnrs
.
2° Mottoulle Björn
  6.27.50    3° Vanparys Robin  6.28.50    4° Qvick Malin  6.35.30    10° Vandendriessche Keanu  6.47.40 12°  Lambregt Lukas  6.58.90    20° Brys Arno  7.16.520    23° Golivanenko Kirill  7.30.70
Masters Heren
: - 2000m. - 9 dlnrs. 8° Derijnck Frank  7.11.30

Resultaten

 

Algemene vergadering 2012

Zondag 15/01/2012:

Op de algemene vergadering werd het beleidsplan voor 2012 uit de doeken gedaan. Door de stijging van de bijdrage die de klubs betalen aan de Vlaamse Roeiliga was dit jaar een stijging van de lidgelden onvermijdelijk.
Andre Brissinck is aangesteld als voorzitter ad interim, daar Alfred Hendrickx zijn mandaat ten einde liep. Verder werd Dirk Lingier verkozen als nieuw bestuurslid. Na de vergadering werden ook nog de meest verdienstelijke leden gehuldigd: De Nationaal Kampioenen 4x bestaande uit Arne en Bram Dubois, Robin Van Parys en Björn Hendrickx.
Voor de medewerkers waren er vervolgens nog scampi's, een ware feestmaaltijd bereid door onze meesterkoks Patrick, Sabine, Rigo, en geserveerd door Micheline, Tine en Danny!

 

Nieuwjaarsreceptie 2012

Zondag 8/01/2011:
Naar jaarlijkse traditie, werd de nieuwjaarsreceptie een druk bezocht evenement. Tevens werd de opbrengst va de kaasavond overhandigd aan de vertegenwoordiging van de MS-liga.