Home
Clubinfo
Historiek
Activiteiten
Foto/verslag
Competitie
Trainingsuren
Recreatie
Shop
Links
Adverteerders

 


 
Info Sport Nautique


Walvissloepenrace

Klik op de foto's voor een grote weergave.
Wil je één of meer foto's in hoge resolutie, zodat je deze kan afprinten? Of wil je dat een bepaalde foto van de website verwijderd wordt? Stuur dan een mailtje aan webmaster@krnso.be

  Archief:Foto's 2013
Foto's 2012
Foto's 2011
Foto's 2010
Foto's 2009
Foto's 2008
Foto's 2007
Foto's 2006

JOUW FOTO'S en WEDSTRIJDVERSLAG HIER!!       klik voor info...

 

OBIC Open Belgian Indoor Championship

22/11/2014

De KRNSO-resultaten:

Meisjes tot 16j. - 15 dlnrs. - 2.000m.
05° Vandenhouwele Ilse 07.37.20 07° Verstraete Tine 07.44.70 14° Edwards Megan 08.33.90

Jongens tot 16j. - 40 dlnrs. - 2.000m.
06° Colpaert Marlon 06.49.90 10° Beerlandt Liam 07.00.30 20° Goloivanenko Vladislav 07.09.70 36° Vandaele Conan 07.41.50

Heren "Lichtgewicht" - 14 dlnrs. - 2.000m.
07° Maxim Serlez 06.45.60

Heren - 6 dlnrs. - 2.000m.
03° Bram Dubois 06.10.00

Head of the Charles Regatta (USA)

18-19/10/2014

 

Sinds 1965 wordt er op de Charles River in Massachusetts op het deel van de rivier dat Boston van Cambridge scheidt de tweedaagse lange afstandroeiwedstrijd Head Of The Charles georganiseerd.
Enkele indrukwekkende cijfers: dit jaar waren er 2.252 inschrijvingen, 776 clubs deden mee met 11.000 atleten. De organisatie kon rekenen op 1500 vrijwilligers om mee te helpen alles in goede banen te leiden. De roeiers hadden de steun van 400.000 toeschouwers.

Drie Oostendse roeiers, Arne Dubois, Maxim Serlez en Bram Dubois, deden dit jaar mee in een Belgische 8+ stm. Verder aangevuld met Karel D’hont en Bastien Hoste van KR Brugge, Gilles Debrock, Hannes De Reu en Kristof Dekeyser van de Gentse RS, de Amerikaanse Sheila Rinozzi was de stuurvrouw en de ploeg stond o.l.v. Tim Maeyens.

Uitslag: 36 deelnemers Afstand 4500m
1.Craftsbury Sculling Center met ondermeer de broers Sinkovic 14:20.23 (29j)
2.Taurus Boat Club 14:23.59 (26j)
3.Harvard University 14:29,66 (21j)
4.US Rowing 14:29.87 (25j)
5.University of Washinghton 14:37.66 (21j)
6.Frankrijk 14:37.94 (28j)
7.University of Califorria, Berkeley 14:38.10 (20j)
8.Boston University Mens Crew 14:39.73 (20j)
9.Princeton University 14:41.03 (20j)
10.Yale University 14:42,99 (20j)
16.Cambridge Boat Club met ondermeer de broers Muda 14:58,45 (24j)
30.KRNS Oostende 15:45.90 (26j)

 

meer info: www.hocr.org

 

Duathlon KRB (Brugge)

5/10/2014

Sommige Vlaamse Roeiclubs verkiezen het nummer "Slalom" niet in te lassen n.a.v. de wedstrijden, die meetellen voor het "All-Round"-criterium van de Vlaamse Roeiliga. Een "Duatlon bijgevolg i.p.v. de klassieke "Triatlon". Ze vrezen namelijk dat het agressief nemen van de keerpunten de prijzige en teergevoelige jeugdskiffs verslappen, en uiteindelijk minder geschikt maken voor de meer klassieke rechtlijnige regatta-wedstrijden. Ook K.R.Brugge deelt die mening. Dit belette de 12 K.R.N.S.O.-jongeren, die o.m. uitzonderlijk handig zijn bij het keren der boeien, om zondag 05/10/2014 opnieuw met het totaalklassement huiswaarts te keren. De deelnemende verenigingen waren K.R.Sport Gent - Gentse RS - K.R.N.S.Oostende - Brugse TR - KR Brugge - TRT Hazewinkel en KR Club Gent. De Antwerpse clubs zaten naar het schijnt geblokkeerd op een Scheldeponton te Schelfieën.

De Oostendse uitslagen:

Meisjes tot 12 jaar: lopen + lijnroeien 6 dlnrs. Onderstreept = Primus in die proef !!!
01° Nagels Rania 10.54.69 + 02.24.83 = 59/60 ptn
02° Beerlandt Fleur 10.10.74 + 02.31.26 = 57/60 ptn.
03° Steen Ranie 11.33.69 + 02.28.20 = 56/60 ptn.
06° Batsleer Clara 13.55.59 + 02.46.34 = 51/60 ptn.

Meisjes tot 14 jaar: lopen + lijnroeien 12 dlnrs.
04° Grünewald Bieke 20.20.14 + 02.19.39 = 52/60 ptn.
11° Van Gysel Axelle 25.32.66 + 02.36.95 = 40/60 ptn.

Jongens tot 14 jaar: lopen + lijnroeien 31 dlnrs.
04° Catrijsse Wout 14.16.45 + 02.02.29 = 52/60 ptn.
05° Artois Louis 14.37.58 + 02.00.27 = 51/60 ptn.
10° Nagels Loran 14.55.74 + 02.09.81 = 42/60 ptn.
13° Barbez Quinten 15.07.99 + 02.12.15 = 35/60 ptn.
28° Grünewald Tibo 16.07.81 + 02.49.03 = 11/60 ptn.
29° Grünewald Tom 16.49.41 + 02.30.28 = 10/60 ptn.

 

Belgisch kampioenschap lage boten en "Bekers van België" (Hazewinkel)

27-28/09/2014

K.R.N.S.O., ondanks "New-Clubhouse"-syndroom toch goed voor 3 belangrijke titels en flink wat ereplaatsen !
Het was geen gemakkelijke klus voor de Oostendse roeiers en roeisters om zich dit jaar maximaal te prepareren voor de Nationale kampioenschappen. De afbraak van het oude, en de voorbereiding van een nieuw clubgebouw bracht heel wat logistieke moeilijkheden en kopbrekens met zich mee, waaronder het trainingsritme dreigde te lijden. Voorlopig geen douches, wel geïmproviseerde kleedruimtes...niet meteen ideaal voor het voorbereidingsklimaat. Toch wisten trainers en atleten er het beste van te maken. Met drie titels van "Kampioen van België", twee zilveren plakken en een A-Finale in het koninginnenummer, de 8+stm. mag de Oostendse Roei-maatschappij oprecht trots zijn.

Belgisch Kampioenschap - Ongestuurde-vier Heren "Lichtgewicht" - 2000m. - 3 dlnrs.
01° KvB-KRNSO met Vandendriessche Keanu/ Dubois Arne/ Serlez Maxim/ Lambregt Lukas 06.41.16

Belgisch Kampioenschap - Ongestuurde-vier meisjes tot 18j. - 2000m. - 2 dlnrs.
01° KVB-KRNSO met Vandenhouweele Ilse/ Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Verhelle Marie-Filique 07.55.43

Belgisch Kampioenschap - Koppelvier meisjes tot 18j. - 2000m. - 6 dlnrs.
01° KvB-KRNSO met Colpaert Nina-Maria/ Vandenhouweele Ilse/ Rycx Eline/ Colpaert Luca 07.43.94

Belgisch Kampioenschap - Koppelvier jongens tot 18j. - 2000m. - 3 dlnrs.
02° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs/ Beerlandt Liam/ Colpaert Marlon 06.38.77

Belgisch Kampioenschap - Acht-met-stm. "Lichtgewicht" heren - 2000m. - 3 dlnrs.
02° Vandendriessche Keanu/ Dubois Arne/ Serlez Maxim/ Lambregt Lukas/ Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs/ Brys Arno/ Colpaert Marlon/ stm. Neus Lysander 06.28.11

Belgisch Kampioenschap - Acht-met-stm. Heren - 2000m. - 7 dlnrs.
A-FINALE met 6: 05° KRNSO met Vandendriessche Keanu/ Dubois Arne/ Serlez axim/ Lambregt Lukas/ Dubois Bram/ Lambregt Henri/ Brys Arno/ Vanparijs Robin stm. Neus Lysander 06.20.54
(ter info....Voorwedstrijd KRNSO 2de in 06.22.58)

Belgisch Kampioenschap - Koppelvier jongens tot 18j. - 2000m. - 6 dlnrs.
03° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs/ Beerlandt Liam/ Colpaert Marlon 06.40.91

Belgisch Kampioenschap - Koppelvier "lichtgewicht" dames - 2000m. - 4 dlnrs.
03° Colpaert Nina-Maria/ Colpaert Luca/ Lambregt Heike/ Edwards Megan 08.07.60

Skiff meisjes tot 12 jaar - 500m. - 10 dlnrs.
04° Beerlandt Fleur 02.26.36 05° Steen Rania 02.26.48 06° Nagels Rania 02.28.93 07° Batsleer Clara 02.43.84 09° Decorte Zita 02.49.01

Dubbeltwee meisjes tot 12 jaar - 500m. - 4 dlnrs.
03° Beerlandt Fleur/ Steen Rania 02.12.29

Koppelvier jonges tot 14j. - 1000m. - 7 dlnrs. (Beker van België)
02° Catrijsse Wout/ Nagels Loran/ Artois Louis/ Barbez Quinten 03.32.97

Skiff jongens tot 14jaar - 1000m. - 42 dlnrs.
07° Artois Louis 04.12.88 10° Catrijsse Wout 04.17.10 15° Nagels Loran 04.22.72 22° Barbez Quinten 04.34.77

Dubbeltwee jongens tot 14jaar - 1000m. 19 dlnrs.
07° Artois Louis/ Barbez Quinten 04.01.00 10° Catrijsse Wout/ Nagels Loran 04.06.58

Skiff meisjes tot 14j. - 1000m. - 24 dlnrs. (Beker van België)
11° Grünewald Bieke 04.54.33 17° Decorte Zohra 05.04.20 20° Steen Jessie 05.21.07 22° Van Gysel Axelle 05.27.33

Koppeltwee meisjes tot 14j. - 1000m. - 6 dlnrs. - (Beker van België)
05° Grünewald Bieke/ Decorte Zohra 04.32.85

Koppeltwee jongens tot 16j. - 2000m. - 4 dlnrs. (Beker van België)
01° Vandaele Conan/ Goloivanenko Vladislav 07.59.97

Skiff jongens tot 16jaar - 2000m. - 11 dlnrs.
02° Goloivanenko Vladislav 08.40.66 09° Vandaele Conan 09.15.86 10° Deswaef Alexandre 09.39.53

 

World University Rowing Championships   (Gravelines, FRA)

12-14/09/2014

 

MAXIM SERLEZ 6° IN DE B-FINALE

LM 2x Reeks 2 500m 1000m 1500m 2000m
1.GBR 1:35.64(1) 3:15.48(1) 4:55.71(1) 6:39.22(1) SF
Zak Lee-Green – Hugh Gallie
2.SUI 1:37.44(2) 3:19.32(2) 5:01.90(2) 6:48.67(2) SF
Silvan Zehnder – Michael Albisser
3.NZL 1:38:90(3) 3:22.67(3) 5:07.47(3) 6:56.57(3) SF
Bryce Albernethy – James Moody
4.BEL 1:39.68(4) 3:25.71(4) 5:22.80(4) 7:31.72(4) R
Stijn Rosiers – Maxim Serlez
5.MAS 1:48.65(5) 3:42.75(5) 5:43.01(5) 7:36.58(5) R
Kon Chen Yon - Muhammad Rabani Hashim
De eerste 3 plaatsten zich rechtstreeks voor de halve finales. Maxim en zijn ploeggenoot roeiden zich naar de 4de plaats en dus naar de herkansingen.

LM 2x Herkansing 500m 1000m 1500m 2000m
1.IRL 1:45.79(1) 3:37.80(1) 5:31.23(1) 7:24.14
Gary O’Donovan – Shane O’Driscoll
2.FIN 1:46.79(2) 3:38.20(2) 5:34.03(2) 7:28.64
Joonas Petajaniemi – Juho-Pekka Petajaniemi
3.BEL 1:49.35(3) 3:43.55(3) 5:41.44(3) 7:39.52(3)
Stijn Rosiers – Maxim Serlez
4.AUS 1:50.53(4) 3:47.52(4) 5:48.79(4) 7:45.96(4)
Alexander Murphy – Cameron Fowler
5.MAS 1:56.83(50) 4:02.93(5) 6:11.85(5) 8:17.52(5)
Kon Chen Yon
Muhammad Rabani Hashim
Ook bij de herkansingen gingen de eerste 3 naar de halve finales. Maxim en zijn ploeggenoot werden 3de na de Ieren en de Finnen en plaatsten zich zo voor de halve finales.

LM 2x Halve finale 2 500m 1000m 1500m 2000m
1.GBR 7:11.03(1)
Zak Lee-Green – Hugh Gallie
2.GER 7:13.41(2)
Roman Acht – Jonathan Rommelmann
3.IRL 7:25.64(3)
Gary O’Donovan – Shane O’Driscoll
3.NZL 7:33.60(4)
Bryce Albernethy – James Moody
4.SVK 7:43.35(5)
Matus Vanco – Richard Vanco
5.BEL 7:44.60(5)
Stijn Rosiers – Maxim Serlez
De tegenstand in deze halve finale bleek te sterk te zijn voor de Belgische boot die 5de eindigde en naar de B- finale werden verwezen.

LM 2x B-Finale 500m 1000m 1500m 2000m
1.ITA 1:40.06(3) 3:21.46(1) 5:02.84(1) 6:45.11(1)
Eduardo Buoli – Matteo Mulas
2.SVK 1:38.01(1) 3:22.04(2) 5:05.48(2) 6:47.09(2)
Matus Vanco – Richard Vanco
3.FIN 1:40.79(4) 3:25.06(4) 5:09.76(4) 6:49.29(3)
Joonas Petajaniemi – Juho-Pekka Petajaniemi
4.POL 1:42.76(6) 3:26.76(5) 5:11.54(5) 6:50.77(4)
Pzremyslaw Borchardt – Mateusz Drab
5.NZL 1:38:78(2) 3:23.29(3) 5:08.54(3) 6:54.81(5)
Bryce Albernethy – James Moody
6.BEL 1:42.05(5) 3:30.07(6) 5:18.20(6) 7:06.00(6)
Stijn Rosiers – Maxim Serlez
Ook in de B-finale bleek ondanks moedig verweer van de Belgen dat de tegenstand te groot was. Maxim en zijn ploeggenoot Stijn Rosiers werden uiteindelijk 6de.

 

Internationale Regatta KRCG (Gent)

13-14/09/2014

Met roeiers uit BEL en GER - 12de DRIELUIK (2000 - 1000 - 250m.)
KRNSO jongens en meisjes tot 18j. kraaien victorie in dubbel-vier!

De resultaten van KRNSO:
Dubbeltwee meisjes tot 12j. - 500m. - 2 dlnrs.
02° Beerlandt Fleur/ Nagels Rania 02.23.06

Skiff-Polyester jongens tot 14j. - 500m. - 38 dlnrs.
08° Artois Louis 04.38.47 10° Nagels Loran 04.40.62 14° Barbez Quinten 04.44.18

Skiff-Polyester meisjes tot 12j. - 500m. - 7 dlnrs.
04° Nagels Rania 02.24.84 05° Beerlandt Fleur 02.32.32 06° Decorte Zita 02.47.41

Skiff Polyester meisjes tot 14j. - 1000m. - 19 dlnrs.
07° Grünewald Bieke 04.50.45 13° Decorte Zohra 05.08.10 19° Van Gysel Axelle 05.22.60

Dubbeltwee Jongens tot 14j. - 1000m. - 21 dlnrs.
02° Catrijsse Wout/ Artois Louis 03.50.44 09° Barbez Quinten/ Nagels Loran 04.07.41 21° Grünewald Tibo/ Grünewald Tom 04.59.87

Koppelvier jongens tot 14j. - 500m. - 8 dlnrs.
03° Verhelle V./ Artois L./ Barbez Q./ Nagels L. 03.38.53

Skiff jongens tot 16j. - 2000m. - 6 dlnrs.
05° Vandaele Conan 09.28.16
06° Deswaef Alexandre 09.46.14

Skiff meisjes tot 16j. - 2000m. - 5 dlnrs.
04° Edwards Megan 09.39.98

Koppelvier jongens tot 18j. DRIELUIK (Totaal 1° op 7 dlnrs.)
2000m. 4 dlnrs. 01° Colpaert M./ Nieuwenhuyse T/ Goloivanenko V/ Beerlandt L. 06.45.25
1000m. 7 dlnrs. 01° idem 03.14.60
0250m. 7 dlnrs. 02° idem 00.41.89

Koppelvier meisjes tot 18j. DRIELUIK (Totaal 1° op 8 dlnrs.)
2000m. 3 dlnrs. 01° Colpaert N./ Colpaert L./ Vandenhouweele I./ Rycx E. 07.39.22
1000m. 8 dlnrs. 01° idem 03.40.78
0250m. 8 dlnrs. 01° idem 00.49.55

Dubbeltwee jongens tot 18j. - 1000m. - 8 dlnrs.
05° Vandaele Conan/ Goloivanenko Vladislav 03.47.22

Dubbeltwee jongens tot 18j. - 250m. - 13 dlnrs
02° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam 00.46.41
10° Vandaele Conan/ Goloivanenko Vladislav 00.50.81

Skiff jongens tot 18j. DRIELUIK (Vandaele 11° - Deswaef 12°)
2000m. zie 1xJM16j.
1000m. 22 dlnrs. 18° Vandaele Conan 04.24.15 21° Deswaef Alexandre 04.33.35
0250m. 22 dlnrs. 19° Vandaele Conan 01.01.56 21° Deswaef Alexandre 01.02.64

Ongestuurde-twee dames - DRIELUIK (TOTAAL: 2de op 2 dlnrs.)
2000m 2° Verstraete Tine/ Verhelle Marie-Filique 08.51.86
1000m 2° idem 04.11.72
0250m 2° idem 00.55.41

Skiff meisjes tot 18j. DRIELUIK (TOTAAL 10° op 16 dlnrs.)
2000m. zie bij 16j.
1000m. 14 dlnrs. 13° Edwards Megan 04.41.37
0250m. 16 dlnrs. 13° idem 01.04.47

Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 250m. - 15 dlnrs.
06° Vandenhouweele Ilse/ Rycx Eline 00.55.76

Ongestuurde-vier heren ( DRIELUIK - 3de op 4 dlnrs.)
2000m. 01° Vandendriessche Keanu/ Lambregt Lucas/ Dubois Arne/ Dubois Bram 06.39.56
1000m. 04° Vandendriessche K./ Lambregt L./ Brys A./ Dubois A. 03.15.10
0250m. 04° idem 00.43.98

Gestuurde acht heren DRIELUIK (Totaal 3de op 4 dlnrs)
2000m. 4 dlnrs. 03° Vandendriessche K./ Dubois A./ Dubois B./ Lambregt L./ Vanparys R./ Nieuwenhuyse T./ Brys A./ Colpaert M./ stm. Neus L. 06.34.95
1000m. 4 dlnrs. 02° idem 03.00.24
0250m. 3 dlnrs. 02° idem 00.41.47


Jeugdtriatlon KRSG (Gent)

06/09/2014

De uitslagen der Oostendse meisjes en jongens.
Triatlon bestaande uit Proef 1: Lopen Proef 2: slalom rond boeien Proef 3: lijnwedstrijd
Onderlijnde tijden = 1° in die proef

Meisjes tot 10j. 1 dln.

01° Neus Erin 04.55.49 + 01.18.34 + 01.15.66 = 90/90 ptn.

Jongens tot 10j. 6 dlnrs.

02° Boey Mauri 04.16.36 + 01.26.54 + 01.11.48 = 87/90 ptn.
06° Deblauwe Tim 05.48.80 + 02.01.42 + 01.14.68 = 78/90 ptn.

Meisjes tot 12j. 8 dlnrs.

01° Nagels Rania 04.18.13 + 01.03.50 + 02.17.87 = 87/90 ptn.
02° Beerlandt Fleur 03.57.15 + 01.07.65 + 02.25.50 = 87/90 ptn.
06° Batsleer Clara 04.44.54 + 01.27.12 + 02.35.81 = 76/90 ptn.
08° Van Gysel Emma 04.47.25 + 01.43.75 + 02.46.92 = 71/90 ptn.

Meisjes tot 14j. 15 dlnrs.

09° Grünewald Bieke 09.50.02 + 01.12.74 + 04.43.50 = 67/90 ptn.
13° Van Gysel Axelle 13.20.77 + 01.26.01 + 05.16.69 = 54/90 ptn.

Jongens tot 14j. 37 dlnrs.

03° Catrijsse Wout 07.33.04 + 01.06.74 + 04.10.18 = 74/90 ptn.
04° Artois Louis 07.46.95 + 01.08.58 + 04.08.62 = 70/90 ptn.
11° Nagels Loran 08.04.93 + 01.05.01 + 04.19.25 = 62/90 ptn.
16° Barbez Quinten 08.12.43 + 01.13.49 + 04.23.08 = 46/90 ptn.
20° Grünewald Tom 08.38.01 + 01.09.30 + 04.50.51 = 32/90 ptn.
26° Grünewald Tibo 08.14.80 + 01.20.01 + 05.23.51 = 23/90 ptn.

Les 1000 mètres de Liège (RCAE Luik)

31/08/2014

KRNSO kwam, zag en overwon met 13 podiumplaatsen
en met de “Challenge Président Luc Taillard” wonnen onze roeiers bovendien
de begeerde wisselbeker die in 2012 nog naar KRS Gent en in 2013 naar UN Luik ging.

Skiff Lichte Heren
2.KRNSO Arno Brys 3.42.12
3.KRNSO Keanu Vandendriessche 3.44.66

Koppelvier Jongens tot 16jaar
1.KRNSO Marlon Colpaert – Liam Beerlandt 3.15.14
Conan Vandaele – Vladislav Goloivanenko

Dubbeltwee meisjes tot 16jaar
3.KRNSO Tine Verstraete – Marie-Filique Verhelle 3.51.05
4.KRNSO Megan Edwards – Luca Colpaert 3.51.17

Dubbeltwee meisjes tot 18 jaar
3.KRSNO Nina Maria Colpaert – Ilse Vandenhouweele 3.46.55

Koppelvier Heren
1.KRNSO Maxim Serlez – Lukas Lambregt 2.58.36
Robin Van Parys – Arne Dubois


Koppelvier Vrouwen
2.KRNSO Nina Maria Colpaert – Ilse Vandenhouweele 3.46.50
Luca Colpaert – Megan Edwards


Skiff meisjes tot 16 jaar
3.KRNSO Tine Verstraete 4.45.36
5.KRNSO Marie-Filique Verhelle 4.57.44

Skiff Beginnelingen Heren
5.KRNSO Alexandere Deswaef 4.30.50

Skiff Jongens tot 16 jaar
1.KRNSO Marlon Colpaert 3.38.12
3.KRNSO Vladislav Goloivanko 3.45.60
4.KRNSO Liam Beerlandt 3.47.03
8.KRNSO Conand Vandaele 4.04.72

Ongestuurde-vier Heren
1.KRNSO Maxim Serlez – Keanu Vandendriessche 2.59.90
Lukas Lambrecht – Arne Dubois


Dubbeltwee Heren en 2X Universitairen Heren tot 23 jaar
2.KRNSO Arno Brys – Robin Van Parys 3.14.75

Dubbeltwee Dames en 2X Universitairen Meisjes tot 23 jaar
5.KRNSO Nina Maria Colpaert – Ilse Vandenhouweele 3.53.70
7.KRNSO Tine Verstraete – Marie-Filique Verhelle 3.56.37
8.KRNSO Luca Colpaert – Megan Edwards 4.02.90

Dubbeltwee Jongens tot 16 jaar
3.KRNSO Conan Vandaele – Vladislav Goloivanenko 3.39.36

Gestuurde 8 alle cat. ( OPEN )
1.KRNSO Keanu Vandendriessche – Maxim Serlez 2.58.15
Lukas Lambregt – Arne Dubois – Arno Brys
Robin Vanparys - Liam Beeerlandt – Marlon Colpaert
Stv. Nina Maria Colpaert



Coupe de la Jeunesse (Libourne FR)

28-29/06/2014

cid:image003.jpg@01CFB00E.189A9B90

De Coupe de la Jeunesse is een internationale roeiwedstrijd over 2.000 meter. Het werd opgericht in 1985 en staat open voor roeiers die 18 jaar "jong" of minder zijn aan het einde van het kalenderjaar. Dit evenement duurt twee dagen, en de punten worden toegekend aan landen op basis van hun eindklassering in elke categorie.
Hierbij de uitslagen van onze roeiers in de Coupe de la Jeunesse in Libourne (Frankrijk). De uitslagen op de website van de Coupe de la Jeunesse waren echter niet volledig, zo is de uitslag van de reeks van de 4x JW met Ilse Vandenhouweele (KRNSO) en de reservewedstrijd bij de 1x JW met Eline Rycx (KRNSO) van zondag 3  augustus niet terug te vinden. Waarvoor onze excuses. De behaalde resultaten bij de jonge heren, Fons Artois en Thijs Nieuwenhuysse (KRNSO), in de nationale 8+stm. daarentegen waren volledig beschikbaar.

 Zaterdag:

4X JW    Reeks 2               500m                    1000m                  1500m                  2000m

1. Spanje                            1.38.00 (1)          3.21.43 (1)          5.06.94 (1)          6.49.73 (1)          A-Finale

2.België                              1.41.56 (4)          3.24.34 (3)          5.09.77 (2)          6.51.83 (2)          A-Finale

3.Italië                                 1.40.16 (2)          3.23.74 (2)          5.10.17 (3)          6.53.27 (3)          A-Finale

4.Zwitserland                   1.40.50 (3)          3.25.36 (4)          5.12.81 (4)          6.57.95 (4)          B-Finale

5.Hongarije                        1.42.58 (5)          3.26.35 (5)          5.14.50 (5)          6.59.97 (5)          B-Finale
De ploeg met ILSE VANDENHOUWEELE (KRNSO) – L. Muyshondt – A. Boels – M. Noiset) halen na een matige start met een knappe inhaalwedstrijd een mooie 2de plaats in hun reeks en plaatsen zich zo voor de A-finale. In de finale waren de tegenstanders net iest te sterk voor de Belgische meisjes die een goede finale hebben geroeid.


A-Finale

1.Groot-Brittannië                                         3.14.15 (1)          4.57.43 (1)          6.38.18 (1)

2.Spanje                                                             3.20.15 (5)          5.01.83 (3)          6.40.11 (2)

3.Polen                                                               3.36.10 (2)          4.59.97 (2)          6.40.38 (2)

4.Italië                                                                 3.19.81 (4)          5.03.82 (5)          6.41.12 (4)

5.Nederland                                                     3.17.96 (3)          5.02.30 (4)          6.44.90 (5)

6.België                                                              3.21.24 (6)          5.06.08 (6)          6.49.01 (6)

 

1X JW reserve  A-Finale

1.FRA   Julie Leclerc                                        1.58.22 (1)          3.59.52 (1)          6.08.36 (1)          8.15.07 (1)

2.NED  Marleen Van Der Meer                 2.01.76 (3)          4.06.75 (3)          6.19.85 (2)          8.25.11 (2)

3.BEL   Eline Rycx                                            1.58.75 (2)          4.04.34 (2)          6.19.85 (2)          8.31.37 (3)

4.GBR  Georgia Mulraine                             2.01.59 (4)          4.09.29 (4)          6.24.48 (4)          8.34.18 (4)

5.SUI   Célia Pernet                                        2.07.56 (5)          4.19.07 (5)          6.49.81 (5)          8.45.07 (5)

Uitstekende prestatie van Eline Rycx die derde werd. Aan de 1500m lag ze nog op de 2de plaats maar in de slotmeters moest ze de de Nederlandse Van Der Meer nog  laten voorgaan voor de zilveren tweede plaats.

 

8+ JM    A-Finale

1.Italië                                                                 1.23.40 (1)          2.47.35 (1)          4.17.29 (1)          5.44.16 (1)

2.Nederland                                                     1.26.40 (5)          2.52.87 (5)          4.22.84 (4)          5.47.81 (2)

3.Frankrijk                                                         1.25.44 (3)          2.51.35 (3)          4.22.30 (3)          5.49.47 (3)

4.Groot-Brittannië                                         1.25.90 (4)          2.52.42 (4)          4.29.49 (5)          5.50.87 (4)

5. België                                                             1.23.99 (2)          2.50.34 (2)          4.21.48 (2)          5.51.84 (5)

6.Spanje                                                             1.27.30 (6)          2.55.84 (6)          4.38.19 (6)          6.00.74 (6) 

De acht met Fons Artois en Thijs Nieuwenhuyse samen met hun andere Belgische ploeggenoten W. De Ryckere, C. Burggraeve, J. Ghuysen, S. Dewitte, F. Van Den Eeden, B. De Bleser en stm. W. Burggraeve roeide gans de wedstrijd op de 2de plaats maar in de laatste wedstrijdmeters zagen ze spijtig genoeg dat nog enkele landen hen voorbij varen.  België kwam uiteindelijk een kleine 2 seconden tekort voor het brons.
 
 

Zondag:                              

4X JW   A-Finale

1.Polen                                1.37.94 (1)          3.21.87 (1)          5.04.36 (1)          6.44.46 (1)

2.Spanje                             1.39.34 (3)          3.24.42 (4)          5.07.92 (3)          6.47.32 (2)

3.Nederland                      1.39.54 (4)          3.23.34 (3)          5.07.39 (2)          6.47.67 (3)

4.Groot-Brittannië          1.38.42 (2)          3.22.48 (2)          5.08.86 (4)          6.50.20 (4)

5.België                              1.41.45 (6)          3.27.76 (6)          5.11.00 (5)          6.51.43 (5)

6.Italië                                 1.40.96 5)            3.27.34 (5)          5.12.72 (6)          6.56.45 (6) 

De dubbelvier met Ilse Vandenhouweele doet het nu nog beter met een 5de plaats in de A-Finale.

 

8+ JM    A-Finale

1.Italië                                 1.29.36 (2)          3.01.35 (1)          4.36.01 (1)          6.07.81 (1)

2.Frankrijk                          1.28.13 (1)          3.01.45 (2)          4.37.32 (2)          6.10.07 (2)

3.Nederland                      1.32.222(5)         3.01.99 (3)          4.40.72 (3)          6.10.32 (3)

4. België                             1.36.55 (7)          3.07.25 (6)          4.45.00 (6)          6.15.89 (4)

5.Groot-Brittannië          1.31.99 (4)          3.06.24 (4)          4.42.45 (4)          6.17.40 (5)

6.Spanje                             1.30.76 (3)          3.06.71 (5)          4.44.35 (5)          6.21.93 (6)

7.Portugal                          1.33.25 (6)          3.18.07 (7)          4.56.51 (7)          6.58.71 (7)

 

Thijs Nieuwenhuyse en Fons Artois doen het ook  beter dan zaterdag maar stranden spijtig genoeg op de 4de plaats, net naast het podium.

 

Bram Dubois op "European University Games" (Rotterdam)

30/7- 1/8/2014

BELGISCHE UNIVERSITAIRE KOPPELVIER BEHAALT ZILVER OP DE 2de- "European University Games"
De Oostendse/Bredense roeier Bram Dubois, lid van de K.R.N.S.Oostende nam deel aan de 2de "European Universities Games" in Rotterdam Niet in skiff evenwel - zoals we van hem gewoon zijn - maar in de koppelvier-heren, en dit met 3 Gentse kompanen, Jonas Deconinck, Jonas Thierens en Gilles Debacker, leden van de G.R.S. Niet meteen verwonderlijk, gezien Bram nu door studies en relatie meer in de Oost-Vlaamse hoofdstad woont en traint dan bij ons. Deze Europese Universitaire Spelen zijn met hun tweede uitgave nog relatief " lief, maar weinig bekend". We zagen dan ook uit naar de inschrijvingen en resultaten. Naast het roeien waren er ook wedstrijden badminton, basketbal, voetbal, futsal, handbal, rugby, taffeltennis, tennis en volleybal. Best dat Rotterdam een "grote" stad is!De roeiwedstrijden grepen plaats op de "Willem-Alexanderbaan", en er wedstrijden werden voorzien in skiff, dubbeltwee, koppelvier, ongestuurde-twee, ongestuurde-vier en acht-met. Bram en zijn teamgenoten roeiden voor de Gentse Universiteit (BEL), en moeten het opnemen tegen Reading University (GBR),  de Technical University van Berlijn (GER), en de University of Würzburg. Ze roeiden donderdag 31/7 om 9u.30 voor de banen, en in A-finale op vrijdag 01/08 om 10u.20 voor de medailles.
De resultaten:
Race voor het verwerven der banen:
1° (GER) Technical University of Berlin    06.10.60
2° (GBR) Reading University    06.17.18
3° (GER) University of Würzburg    06.22.40

4° (BEL) University of Ghent    06.25.81

    (FRA) University of Toulouse    DNS
 

Race voor de medailles:
1° (GER) Technical University of Berlin    06.09.40    (GOUD)

2° (BEL) University of Ghent    06.13.47    (Zilver)

3° (GER) University of Würzburg    06.15.67    (Brons)
4° (GBR)    Readibg University    06.17.15

 

KRNSO op Hollandbeker (Bosbaan Amsterdam)

28-29/06/2014

Op de "Hollandbeker"-Int.regatta op de Amsterdamse "Bosbaan" grepen een groot aantal wedstrijden plaats, waaraan een aantal Belgische - en dus ook Oostendse - roeiers hebben deelgenomen. Bram Dubois trok er heen met de nationele ploeg, Maxim Serlez, Arne Dubois, Fons Artois en Thijs Nieuwenhuyse werden gecoacht door KRNSO-hoofdtrainer en Provinciaal verantwoordelijke Jeroen Neus.

Bram Dubois (KRNSO) 3de in de B-Finale

Skiff Heren - 2000m. - 26 dlnrs. Uit NED-BEL-AUS-EGY-IRQ-MEX-CAN-CHN-e.a.

3de Voorwedstrijd: 1° Roel Braas (NED) 06.57.29 (nr.HF) //
2° Bram Dubois (KRNSO-BEL) 07.13.92 (nr.Herk.) 3° Hamish Playfair (AUS) 07.16.39
4° Robert Vicic (NED) 07.26.05 5° Wietse Venema (NED) 07.41.05

2de Herkansing:
1° Bram Dubois 07.07.40 (nr. HF) 2° Vincent van der Leer 07.08.92 (nr. HF) // 3° Sayed Yehia Ibrahim (EGY) 07.09.11
4° Haeidr Hama Rasheid (IRQ) 07.15.86

Semifinale A/B 2: 1° Roel Braas 06.55.48 2° Nicholas Purnell (AUS) 06.56.77 3° Robert Vicic 06.57.13 - 1-2-3 nr.A-Fin./// 4-5-6 nr.B-Fin.
4° Bram Dubois 07.01.26
5° Juan Carlos (MEX) 07.01.51 6° Sjoerd Dijkstra (NED) dnf.

Fin.A ( 1° tot 6°) 1° Roels Braas 06.44.33 2° Julien Bahain (CAN) 06.46.10 3° Nicholas Purnell 06.50.37
4° Thijs van Luik (NED) 06.50.83 5° Robert Vicic 06.56.89 6° John Linke (AUS) 06.58.63

Fin.B (7° tot 12°) 7° Ganggang Li (CHN) 07.04.91 8° Juan Carlos Cabrera Perez (MEX) 07.05.91
09° Bram Dubois 07.08.01
10° Hamish Playfair 07.13.78 11° Vincent van der Leer 07.18.04 - Sjoerd Dijkstra dns.

 


Skiff "Lichte" Mannen - Sen.B 2000m. - 16 dlnrs. uit BEL-GBR-NED-DEN-MEX-UGD
3de Voorwedstrijd (alleen 1 en 2 nr. A-Fin.)

1° Bin Tiam (CHN) 7.13.99 (nr.Fin.) 2° Ward van Zeijt (NED) 7.14.69 (nr.Fin.) ///
3° Maxim Serlez (BEL-KRNSO) 7.17.76
4° Gerald Ssemambo (UGD) 7.26.26 5° Filip Nilson (DEN) 7.29.93

Skiff "Lichte" Mannen - Alle Cat. 2000m. - 25 dlnrs. uit BEL-GER-AUS-NED-UGA-DEN-GBR-SWE
3de Reeks (alleen 1 tot 3 nr. Semi-Fin.) 1° Daniël Sigurbjorsson Benet (DEN) 7.23.17 2° Matt Bedford (GBR) 7.25.54 3° Ward van Zeyl 7.26.70 ///
4° Maxim Serlez (BEL-KRNSO) 7.39.46 5° Martin Christensen 7.42.71

Koppelvier Heren - 2000m. - 9 dlnrs. uit BEL-CAN-AUS-DEN
Reeks 1 (alleen 1-2 en 3 nr. Fin.)

1° KNRB (NED) 5.48.12 2° China 5.53.81 3° Nereus/Aegir/Laga (NED) 6.03.82 /// 4° Cardiff City/Cardiff Univ. (GBR) 6.14.61 5° KRB/TRT/
KRNSO (Arne Dubois) 6.20.75

Ongestuurde-twee Sen.B 2000m. - 2 dlnrs. uit BEL-Ned
Rechtstreekse Finale

1° KRNSO (Fons Artois/ Thijs Nieuwenhuyse) 6.59.94 2° Spaarne (NED) 7.22.95

Koppelvier Heren - 2000m. - 10 dlnrs. uit BEL-NED-CAN-DEN

Reeks 1 (alleen 1-2-3 nr. Fin.) 1° CAN 5.48.66 2° Ned.Comb.1 5.49.92 3° Ned.Comb.2 5.58.17 /// 4° DEN 6.04.41 5° BEL (KRB/CRB/
KRNSO-Arne Dubois) 6.20.80

Ongestuurde-twee Juniores 2000m. - 3 dlnrs. uit BEL-NED
Rechtstreekse Fin.

1° Maas (NED) 6.48.55
2° KRNSO (BEL- Fons Artois/ Thijs Nieuwenhuyse) 6.59.99 3° Spaarne (NED) 7.27.04


Jeugd-roei triatlon TRT (Hazewinkel)

22/06/2014

79 deelnemers op deze wedstrijd waaronder 25% KRNSO'ers! Onze jongeren tot 14-jaar "lopen, slalomen en lijnroeien" zich met verve in de uitslagen !

Meisjes tot 12j. - 1000m. lopen - slalom - 500m. lijnroeien 12 dln.
01° Beerlandt Fleur 03.43.82 + 01.04.92 + 02.23.30 = 86/90 ptn.
02° Nagels Rania 04.20.63 + 01.01.46 + 02.16.90 = 85/90 ptn.
04° Steen Ranie 04.16.25 + 01.17.05 + 02.24.05 = 79/90 ptn.
07° Decorte Zita 04.22.22 + 01.13.45 + 02.35.99 = 73/90 ptn.
08° Batsleer Clara 04.30.88 + 01.18.53 + 02.39.75 = 69/90 ptn.
12° Van Gysel Emma 04.46.44 + 01.31.41 + 02.44.46 = 60/90 ptn.

Jongens tot 12j. - 1000m. lopen - slalom - 500m. lijnroeien 18 dln.
02° Neus Lysander 03.45.97 + 01.02.23 + 02.17.75 = 84/90 ptn.

Meisjes tot 10j. - 1000m. lopen - slalom - 250m. lijnroeien 1 dln.
01° Neus Erin 04.28.06 + 01.14.70 + 01.15.88 = 90/90 ptn.

Jongens tot 10j. - 1000m. lopen - slalom - 250m. lijnroeien 4 dln.
02° Boey Mauri 04.01.79 + 01.20.99 + 01.16.35 = 88/90 ptn.
04° Deblauwe Tim 04.56.79 + 01.38.72 + 01.22.89 = 81/90 ptn.

Meisjes tot 14j. - 2000m. lopen - slalom - 1.000m. lijnroeien 14 dln.
04° Decorte Zohra 08.57.66 + 01.10.44 + 04.43.54 = 79/90 ptn.
05° Grünewald Bieke 08.23.10 + 01.19.51 + 04.46.51 = 76/90 ptn.
12° Van Gysel Axelle 11.56.97 + 01.16.20 + 05.28.35 = 61/90 ptn.

Jongens tot 14j. - 2000m. lopen - slalom - 1.000m. lijnroeien 30 dln.
03° Catrijsse Wout 06.43.44 + 01.01.70 + 04.10.03 = 76/90 ptn.
05° Artois Louis 06.43.97 + 01.01.44 + 04.11.31 = 75/90 ptn.
06° Nagels Loran 06.50.91 + 00.58.84 + 04.19.93 = 72/90 ptn.
14° Barbez Quinten 06.58.32 + 01.08.62 + 04.26.52 = 53/90 ptn.
21° Grünewald Tom 07.40.81 + 01.11.86 + 04.56.69 = 31/90 ptn.
23° Grünewald Tibo 07.10.85 + 01.15.42 + 05.19.75 = 31/90 ptn.
30° Daneels Andreas 11.07.16 + 01.46.41 + 06.22.24 = 07/90 ptn.

 

Jeug-roei triatlon BTR (Boudewijnkanaal Brugge)

7/06/2014

KRNS Oostende Jeugd laat zich niet van de kook brengen !

Meisjes tot 10j. - 1000m. lopen - slalomroeien - 250m. lijnroeien - 1 dln.
01° Neus Erin 03.54.16 + 01.17.33 + 01.19.19 = 90/90 ptn.

Jongens tot 10j. - 1000m. lopen - slalomroeien - 250m. lijnroeien - 5 dlnrs.
05° Deblauwe Tim 04.13.89 + 01.28.41 + 01.27.87 = 80/90 ptn.

Meisjes tot 12j. - 1000m. lopen - slalomroeien - 500m. lijnroeien - 9 dlnrs.
01° Beerlandt Fleur 03.04.58 + 00.35.21 + 02.11.89 = 88/90 ptn.
02° Nagels Rania 03.35.40 + 00.33.03 + 02.16.03 = 85/90 ptn.
03° Steen Rania 03.39.37 + 00.42.43 + 02.14.40 = 82/90 ptn.
07° Batsleer Clara 03.36.98 + 01.09.13 + 02.26.30 = 74/90 ptn.
09° Van Gysel Emma 03.59.44 + 01.14.66 + 05.17.39 = 68/90 ptn.

Jongens tot 12j. - 1000m. lopen - slalomroeien - 500m. lijnroeien - 17 dlnrs.
02° Neus Lysander 03.05.02 + 00.33.06 + 02.07.72 = 84/90 ptn.
05° Vandaele Miel 03.02.39 + 00.34.37 + 02.23.28 = 80/90 ptn.
06° Anseeuw Mateo 03.20.57 + 00.46.31 + 02.22.27 = 70/90 ptn.

Meisjes tot 14j. - 2000m. lopen - slalomroeien - 1000m. lijnroeien - 12 dlnrs.
05° Decorte Zohra 10.00.00 + 00.42.27 + 04.25.88 = 78/90 ptn.
07° Grünewald Bieke 09.29.48 + 00.50.15 + 04.34.91 = 70/90 ptn.
09° Steen Jessie 11.05.89 + 00.40.28 + 04.41.15 = 69/90 ptn.
11° Van Gysel Axelle 13.21.51 + 00.46.76 + 05.07.61 = 63/90 ptn.

Jongens tot 14j. - 2000m. lopen - slalomroeien - 1000m. lijnroeien - 27 dlnrs.
03° Catrijsse Wout 07.27.78 + 00.32.78 + 03.54.01 = 79/90 ptn.
04° Artois Louis 07.32.58 + 00.32.25 + 04.02.32 = 77/90 ptn.
09° Barbez Quinten 07.42.81 + 00.39.26 + 04.24.22 = 58/90 ptn.
13° Nagels Loran 07.35.49 + 00.55.15 + 04.07.72 = 54/90 ptn.
16° Grünewald Tibo 07.37.68 + 00.44.03 + 04.50.81 = 46/90 ptn.
18° Verhelle Virgil 08.27.07 + 00.39.84 + 04.38.35 = 44/90 ptn.
19° Grünewald Tom 08.14.12 + 00.50.34 + 04.40.07 = 38/90 ptn.

alle resultaten


Régate Interantionale de Gravelines (FR)

01/06/2014

KRNSO stilt zegehonger op deze internationale regatta met liefst 6 overwinningen!

2X JW 18 & 2X W
4° en 1ste in reeks 1 : Marie-Filique Verhelle – Megan Edwards 8:00.362
6° en 4de in reeks 2 : Luca Colpaert – Nina Maria Colpaert 8:10.143
8° en 3de in reeks 1 : Ilse Vandenhouweele – Tine Verstraete 8:26.612

2+ JM 18 & 2+ M
1° Fons Artois – Thijs Nieuwenhuyse 8:29.318

1X JM 16
10° en 4de in reeks 1 : Conan Vandaele 6:27.027

4- JM 16
1° Marlon Colpaert – Liam Beerlandt – Jeroen Vitse – Sen Ryckier 5:00.783

4X JW 16
2° Marie-Filique Verhelle – Megan Edwards 5:30.236
Ilse Vandenhouweele – Tine Verstraete

2X JM & 2X JW12 & 4X+ Y JM & JW12
1° Ploeg Lysander Neus 2:05.353

4X JW 18 & 4X W
1° Ilse Vandenhouweele – Tine Verstraete 7:55.958
Luca Colpaert – Nina Maria Colpaert

2X JM 18 & M 2X
1° Fons Artois – Thijs Nieuwenhuyse 7:36.034

2X JM 16
4° Conan Vandaele – Vladislav Goloivanko 6:22.988

4X JM 16
1° Marlon Colpaert – Liam Beerlandt – Jeroen Vitse – Sen Ryckier 5/16,659

 

46e Int. Regatta van RCN Tournai (Maubray)

29/05/2014

KRNSO gaat met 6 Gouden plakken lopen! Ziehier de resultaten:

Dubbeltwee jongens tot 18j. - 2000m. - 5 dlnrs.
01° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    07.14.16

Ongestuurde-twee heren - 2000m. - 3 dlnrs.
01° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    07.22.13
 
Koppelvier dames - 2000m. - 2 dlnrs.
01° Verstraete Tine/ Vandenhouweele Ilse/ Colpaert Luca/ Verhelle Marie-Filique    09.44.43
 
Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 2000m. - 3 dlnrs.
02° Verstraete Tine/ Vandenhouweele Ilse    08.12.67
 
Skiff jongens tot 16j. - 2000m. - 20 dlnrs.
01° Colpaert Marlon    08.00.00    02° Beerlandt Liam    08.08.85    05° Vitse Jeroen    08.17.58    19° Vandaele Conan    09.09.73
 
Skiff meisjes tot 16j. - 2000m. - 8 dlnrs.
06° Edwards Megan    09.44.43
 
Koppelvier jongens tot 16j. - 2000m. - 3 dlnrs.
01° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam/ Vitse Jeroen/ Goloivanenko Vladislav    06.52.23
 
Dubbeltwee meisjes tot 16j. - 2000m. - 7 dlnrs.
03° Colpaert Luca/ Edwards Megan    08.29.00
 
Dubbeltwee jongens tot 16j. - 2000m. - 9 dlnrs.
08° Vandaele Conan/ Goloivanenko Vladislav    08.08.53
 
Koppelvier jongens tot 14j. - 1000m. - 7 dlnrs.
01° Nagels Loran/ Barbez Quinten/ Catrysse Wout/ Artois Louis    03.34.34    06° Grünewald Tibo/ Grünewald Tom/ Verhelle Virgill/ Hautekeete Mathias    04.17.28
 
Skiff meisjes tot 14j. - 1000m. - 17 dlnrs.
08° Decorte Zohra    04.54.76    15° Van Gysel Axelle    05.14.13
 
Dubbeltwee jongens tot 14j. - 1000m. - 17 dlnrs.
04° Nagels Loran/ Catrysse Wout    03.57.89    06° Artois Louis/ Barbez Quinten    04.02.19    14° Hautekeete Mathias/ Grünewald Tibo    04.33.75    17° Verhelle Virgil/ Grünewald Tom    04.44.42
 
Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 1000m. - 6 dlnrs.
06° Decorte Zohra/ Van Gysel Axelle    04.40.59
 
Skiff jongens tot 14j. - 1000m. - 35 dlnrs.
07° Catrysse Wout    04.24.53    12° Artois Louis    04.33.91    13° Nagels Loran    04.36.56    18° Barbez Quinten    04.47.56    23° Verhelle Virgil    04.55.07
30° Hautekeete Mathias    05.09.85    31° Grünewald Tom    05.10.92    35° Grünewald Tibo    05.34.17
 
skiff jongens tot 12j. - 500m. - 17 dlnrs.
03° Neus Lysander    02.17.39    4° Vandaele Miel    02.20.35
 
Dubbeltwee meisjes tot 12j. - 500m. - 4 dlnrs. 
03° Beerlandt Fleur/ Nagels Rania    02.17.35
 
Skiff meisjes tot 12j. - 500m. - 9 dlnrs.
04° Nagels Rania    02.24.29    05° Beerlandt Fleur    02.26.62    08° Decorte Zita    02.35.38
 
Dubbeltwee jongens tot 12j. - 500m. - 8 dlnrs.
03° Neus Lysander/ Vandaele Miel    02.09.46
 
Skiff Beginnelingen - 1000m. - 14 dlnrs.
13° Hautekeete Simon    04.25.36    14° Deswaef Alexander    04.49.91
 
Dubbeltwee Beginnelingen - 1000m. - 7 dlnrs.
07° Deswaef Alexander/ Hautekeete Simon    04.04.70



95e Int. Mei Regatta van KRSG (Gent)

10-11/05/2014

Dubois Bram en Arne, Serlez Maxim en Keanu Vandendriessche bij de pinken.
KRNSO-youngsters (jongens en meisjes) op schema richting E.K.-junioren op 24 en 25 mei in België (Hazewinkel)

De KRNSO-resultaten:
Skiff heren - 16 dlnrs. - 2000m.
Voorw.   01°Dubois Bram    07.51.90
Fin.A:    01° Dubois Bram    07.14.18

Ongestuurde-twee heren - 6 dlnrs. - 2000m.
Voorw.    01° Serlez Maxim/ Dubois Arne    07.47.78  naar FA
Fin.A:    01° Serlez Maxim/ Dubois Arne    07.16.92

Dubbeltwee "lichte" heren Sen.A - 4 dlnrs. - 2000m.
01° KRNSO-Serlez Maxim/ KRCG-Brys Tim    06.50.64

Skiff heren "lichtgewicht" - 14 dlnrs. - 2000m.
Voorw.01    01° Serlez Maxim    07.55.57    naar FA
Voorw.02    04° Vandendriessche Keanu    08.15.87    uitgesch.
Voorw.03    03° Dubois Arne    uitgesch.
Fin.A    04° Serlez Maxim    07.55.57

Skiff "lichte" heren Sen.B (under 23j.) - 8 dlnrs. - 2000m.
Voorw.01    01° Vandendriessche Keanu    08.13.88    nr. A-Fin.
A.Fin. 01° Vandendriessche Keanu    07.56.91

Dubbeltwee heren - 10 dlnrs. - 2000m.
Voorw.01:    05° Dubois Arne/ Vanparys Robin    07.17.75    uitgesch.

Ongestuurde twee jongens tot 18j. - 4 dlnrs. - 2000m. (zaterdag)
01° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    07.13.38

Ongestuurde twee jongens tot 18j. - 4 dlnrs. - 2000m. (zondag)
01° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    07.23.14

Ongestuurde twee meisjes tot 18j. - 2 dlnrs - 2000m.
01° Pelkmans Alanah/ Verstraete Tine    08.33.83

Koppelvier meisjes tot 18j. - 4 dlnrs. - 2000m.
01 Colpaert N/ Colpaert L/ Vandenhouweele I/ Rycx E    07.21.11

Koppelvier meisjes tot 18j. - 15 dlnrs. - 2000m.
01° KRNSO Vandenhouweele Ilse/ KRSG Boels/ TRT Muyshondt/ UNL Noiset    07.12.82

Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 35 dlnrs. - 2000m.
02° KRNSO Vandenhouweele Ilse/ TRT Muyshondt Leen    07.47.75
05° KRNSO Rycx Eline/ UNL Deliège Lara    08.03.35
27° KRNSO Edwards Megan/ Verhelle Marie-Filique    08.50.61

Koppelvier jongens tot 18j. - 20 dlnrs.- 2000m.
08° Ryckiers S/ Vitse J/ Beerlandt L/ Goloivanenko V    07.04.43
Skiff jongens tot 18j. - 56 dlnrs. - 2000m.
10° Colpaert Marlon    08.07.53

Dubbeltwee jongens tot 16j. - 31 dlnrs. - 2000m.
19° Vandaele Conan/ Goloivanenko V.    08.00.02

Ongestuurde vier jonges tot 16j. - 5 dlnrs. - 2000m.

01° Ryckier S/ Vitse J/ Beerlandt L/ Colpaert M.    06.48.09


Dubbeltwee meisjes tot 16j. - 36 dlnrs. - 2000m.
20° Edwards Megan/ Verhelle Marie-Filique    08.42.28

Koppelvier meisjes tot 16j. - 15 dlnrs. - 2000m.
01° Colpaert L/ Verstraete T/ Vandenhouweele I/ Rycx E.    07.13.31

Koppelvier jongens tot 16j. - 15 dlnrs. - 2000m.
01° Ryckier S/ Vitse J/ Beerlandt L/ Goloivanenko V.    06.41.72

Skiff jongens tot 16j. - 39 dlnrs. - 2000m.
03° Colpaert Marlon    07.56.20    29° Vandaele Conan    08.51.68

Koppelvier jongens tot 14j. - 5 dlnrs. - 1000m.
03° Catrijsse W/ Artois L/ Nagels L/ Barbez Q.    03.38.77

Skiff-Polyester jongens tot 14j. - 48 dlnrs. - 1000m.
10° Catrijsse Wout    04.26.24    15° Nagels Loran    04.31.58    18° Barbez Quinten    04.41.47    19° Artois Louis    04.43.45
39° Verhelle Virgil    05.20.53    43° Grünewald Tom    05.23.50    46° Grünewald Tibo    05.40.93

Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 16 dlnrs. - 1000m.
07° Grünewald Bieke/ Decorte Zohra    04.27.45    11° Van Gysel Axelle/ Steen Jessie    04.39.60

Koppelvier meisjes tot 14j. - 6 dlnrs. uit BEL/NED - 1000m.
05° Grünewald B/ Decorte Z/ Steen J/ Van Gysel A.    04.08.68

Koppeltwee jongens tot 14j. - 22 dlnrs. - 1000m.
05° Catrijsse Wout/ Artois Louis    03.58.91    08° Barbez Quinten/ Nagels Loran    04.07.72

Skiff Polyester meisjes tot 14j. - 34 dlnrs. - 1000m.
14° Decorte Zohra    04.51.77    21° Steen Jessie    04.55.83    25° Grünewald Bieke    05.03.53    33° Van Gysel Axelle    05.30.66

Skiff Polyester meisjes tot 12j - 12 dlnrs. - 500m.
03° Nagels Rania    02.27.58    04° Beerlandt Fleur    02.29.50    05° Steen Rania    02.30.69    09° Decorte Zitha    02.21.81

Dubbeltwee meisjes tot 12j. - 4 dlnrs. - 500m.
01° Steen Rania/ Beerlandt Fleur    02.14.60

 

Belgisch Kampioenschap Korte Boten (Hazewinkel)

26-27/04/2014

Zaterdag:
De zusjes Rycx (KRNSO) roeien zich op de eerste dag van het BK-Roeien "Korte boottypes" 2014 in de kijker!

In de Roeisport zijn ploegen samengesteld uit 2 broers een veel voorkomend verschijnsel. Lokaal hadden we de gebr. Steenacker, Decorte, Dubois..., nationaal de gebr. Lewuillon, Defraigne, Obreno,...Int. de gebr. Abagnialles (ITA), Searl (GBR), Pimenov (RUS),enz...maar dames/meisjes/zusjes??? Hopelijk zorgen de gezusters Rycx na dit B.K. voor een nieuwe trend. Ze namen zaterdag laatstleden in elk geval al een knappe start met hun eerste titel van KvB in de dubbeltwee "Meisjes tot 18j.".
 
BK-Dubbeltwee Meisjes tot 18j. - 6 dlnrs.  - 2000m.
01° Rycx Astrid/ Rycx Eline    07.44.89    (KAMPIOEN VAN BELGIE 2014)

BK-Ongestuurde-twee Heren - 2 dlnrs. - 2000m.
01° Serlez Maxim/ Dubois Arne    07.08.90    (KAMPIOEN VAN BELGIE 2014)

BK-Dubbeltwee "Lichte" Dames - 5 dlnrs. - 2000m.
03° Colpaert Nina-Maria/ Serlez Amy    08.07.16    04° Colpaert Luca/ Edwards Megan    08.20.96
BK-Ongestuurde-twee Dames Under-23 - 3 dlnrs - 2000m.
02° Pelkmans Alanah/ Verstraete Tine    08.24.32
BK-Ongestuurde-twee Heren Under-23 - 6 dlnrs. - 2000m.
02° Vandendriessche Keanu/ Lambregt Lukas    07.00.42
Beker van België - Skiff-Meisjes tot 16j. - 9 dlnrs. - 2000m. 
06° Verhelle Marie-Fillique    09.31.92
BK-Dubbeltwee Jongens tot 18j. 12 dlnrs. - 2000m. - (B-Fin. pltsn. 7 tot 12)
02° (= 8°) Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam    07.10.10
Beker van België - Skiff-Jongens tot 16j. - 21 dlnrs. - 2000m.
15° Goloivanenko Vladislav    08.49.53    19° Vandaele Conan    09.07.74
Beker van België - Skiff-Jongens tot 14j. - 40 dlnrs. - 1000m.
09° Catrijsse Wout    04.22.60    15° Nagels Loran    04.28.51    18° Barbez Quinten    04.34.43
30° Verhelle Virgil    05.01.09    36° Grünewald Tom    05.23.14    39° Grünewald Tibo    05.40.30
Beker van België - Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 8 dlnrs. - 1000m.
02° Steen Jessie/ Decorte Zohra    04.13.96    7° Van Gysel Axelle/ Grünewald Bieke    04.37.88
Skiff-Heren Beginnelingen    - 20 dlnrs.    1000m.
19° Deswaef Alexandre    04.29.60    20° Hautekeete Simon    04.32.75

Zondag:
Serlez Maxim en Dubois Arne goed voor twee bijkomende titels KvB-2014
Ook Fons Artois en Nieuwenhuyse Thijs maken een goede beurt!

BK-Dubbeltwee "Lichte" Heren - 7 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd 1    1° Serlez Maxom/ Dubois Arne    07.18.48    nr. FA
Fin.A    01° Serlez Maxim/ Dubois Arne    06.58.70    (KAMPIOEN VAN BELGIE 2014)
BK-Skiff Jongens tot 18j. - 32 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd 3    4° Vitse Jeroen    08.29.02    (uitgeschakeld)
BK-Skiff Heren    - 14 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd 3    1° Bram Dubois    08.07.80    nr. FA
Fin.A    02° Bram Dubois    07.12.89
BK-Dubbeltwee Heren    - 12 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd 2    5° Lambregt Lukas/ Vanparys Robin    08.01.37    nr.FB
Fin.B (plts. 7 tot 12)    04° (= 10°) Lambregt Lukas/ Vanparys Robin    07.27.71
BK-Ongestuurde-twee jongens tot 18j.    - 10 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd 1    1° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    08.02.47    nr.FA
Voorwedstrijd 2    1° Beerlandt Liam/ Ryckier Sen    07.50.10    nr. FA (KAMPIOEN VAN BELGIE 2014)
Fin.A    01° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    07.37.27    05° Beerlandt Liam/ Ryckier Sen    08.04.11
BK-Skiff meisjes tot 18j.    - 20 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd 2    2° Rycx Eline    08.57.65    nr.FA    4° Colpaert Luca    09.36.00    (uitgeschakeld)
Voorwedstrijd 3    5° Edwards Megan    09.59.93    (uitgeschakeld)
Voorwedstrijd 4    1° Vandenhouweele Ilse    08.57.08    nr.FA
Fin.A    04° Vandenhouweele Ilse    09.05.33    06° Rycx Eline    09.21.39
BK-Ongestuurde-twee meisjes tot 18j. - 4 dlnrs. - 2000m.
03° Pelkmans Alanah/ Verstraete Tine    09.00.65
Beker van België Skiff Polyester meisjes tot 14j. - 19 dlnrs. - 1000m.
09° Decorte Zita    05.09.01    12° Steen Jessie    05.11.41        13° Grünewald Bieke    05.13.47    19° Van Gysel Axelle    05.52.11
Beker van België    Dubbeltwee jongens tot 14j. - 11 dlnrs. - 1000m.
04° Catrijsse Wout/ Nagels Loran    04.09.19    08° Verhelle Virgil/ Barbez Quinten    04.31.30
Skiff Sprint meisjes tot 14j. - 21 dlnrs. - 500m.
06° Steen Jessie    02.16.97    11° Grünewald Bieke    02.21.60    12° Decorte Zohra    02.23.05    16° Van Gysel Axelle    02.34.68
Skiff Sprint jongens tot 14j. - 38 dlnrs. - 500m.
08° Nagels Loran    02.09.03    12° Catrijsse Wout    02.12.09    18° Barbez Quinten    02.18.87    29° Verhelle Virgil    02.31.09
Dubbeltwee Sprint jongens tot 14j. - 14 dlnrs. - 500m.
03° Catrijsse Wout/ Nagels Loran    01.57.53    11° Verhelle Virgil/ Barbez Quinten    02.08.62
Dubbeltwee Sprint meisjes tot 14j. - 8 dlnrs. - 500 m.
02° Steen Jessie/ Decorte Zita    02.06.49    05° Grünewald Bieke/ Van Gysel Axelle    02.16.90
Beker van België   Dubbeltwee jongens tot 12j. - 7 dlnrs. - 500m.
03° Neus Lysander/ Vandaele Miel    02.18.84
Beker van België    Dubbeltwee meisjes tot 12j. - 3 dlnrs. - 500m.
02° Nagels Rania/ Steen Ranie    02.19.97    03° Beerlandt Fleur/ Decorte Zitha    02.23.61
Skiff Polyester Sprint meisjes tot 12j. - 8 dlnrs. - 500m.
02° Beerlandt Fleur    02.30.28    05° Nagels Rania    02.31.98    06° Steen Rania    02.32.67    08° Decorte Zita    02.52.66
Skiff Polyester Sprint jongens tot 12j.    - 21 dlnrs. - 500m.
03° Neus Lysander    02.23.80    07° Vandaele Miel    02.31.58
Dubbeltwee heren debutant - 1000m. - 8 dlnrs
08° Hautekeete Simon/ Deswaef Alexandre    04.23.57

 

Havenregatta Union Nautique de Bruxelles

06/04/2014

De Brusselse Haven-sprint-roeiregatta - meetellend voor de "Beker van België"
een organisatie van de "Union Nautique de Bruxelles" op 06/04/2014

De KRNS Oostende-resultaten:
Skiff-Polyester Jongens tot 12j. - 500m. - 4 dlnrs.
2° Neus Lysander 02.59.22
Dubbeltwee Jongens tot 16j. - 500m. - 10 dlnrs.
2° Colpaert Marlon/ Ryckier Sen 1.49.49
3° Beerlandt Liam/ Vitse Jeroen 1.54.40
Koppelvier Jongens tot 14j. - 500m. - 3 dlnrs.
1° Cattrijsse Wout/ Nagels Loran/ Barbez Quinten/ Artois Louis 1.57.19
Skiff-Polyester Meisjes tot 12j. - 500m. - 4 dlnrs.
1° Beerlandt Fleur 3.00.31
2° Nagels Rania 3.05.12
Koppelvier Jongens tot 16j. - 500m. - 4 dlnrs.
1° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam/ Ryckier Sen/ Vitse Jeroen 1.45.96
Skiff Jongens tot 16j. - 500m. - 21 dlnrs.
2° Colpaert Marlon 2.06.61
4° Ryckier Sen 2.12.53
5° Beerlandt Liam 2.13.16
7° Goloivanenko Vladislav 2.19.12
8° Vitse Jeroen 2.20.56
Dubbeltwee Jongens tot 14j. - 500m. - 8 dlnrs.
1° Barbez Quinten/ Artois Louis 2.21.60
3° Cattrijsse Wout/ Nagels Loran 2.29.30
Skiff-Polyester jongens tot 14j. - 500m. - 15 dlnrs.
5° Barbez Quinten 2.32.55
6° Nagels Loran 2.33.90
7° Artois Louis 2.35.00
8° Cattrijsse Wout 2.35.99

Deel 2 nationale testwedstrijden (Hazewinkel)

22-23/03/2014

10 KRNSO-roeiers en roeisters bij de pinken!
Skiff Heren ( 12 dlnrs. - 2000m. - 2 voorwedstrijden, waarna herkansing en Fin. A of B )
Bram Dubois ( 25j.) werd in zijn voorwedstrijd 2° in 7.24.17, ( 1° en 2° rechtstreeks naar A.Fin.) en eindigde in de A-Fin. opnieuw 2de in 7.10.80 = 2° op 12.
Maxim Serlez ( 19j.) werd in zijn voorwedstrijd 3° in 7.40.54, in zijn herkansing 1° in 7.26.15 en in de A-Fin. 5° in 7.29.49 = 5° op 12.
Arne Dubois ( 28j.) werd in zijn voorwedstrijd 6° in 7.51.26, in zijn herkansing 2° in 7.29.51, en in de B-Fin. ( 7° tot 12° ) 5°in 7.39.30 = 11° op 12.
Skiff jongens tot 18j. ( 30 dlnrs. - 2000m. - 5 voorwedstrijden, waarna herkansingen, halve finales en uiteindelijk fin.A-of B-of C-of D-fin.)
Fons Artois (18j.) werd in zijn voorwedstrijd 3° in 8.00.85, 2° in zijn herkansing in 7.57.87, 2° in zijn H.Fin. in 7.56.06 en 2° in de C-Fin. (pltsn.13 tot 18) in 7.41.67 = 14° op 30
Thijs Nieuwenhuyse (18j.) werd in zijn voorwedstrijd 4° in 8.07.66, 2° in zijn herkansing in 7.50.57, 3° in zijn H.Fin. in 7.56.79 en 3° in de C-Fin. in 7.41.84 = 15° op 30
Marlon Colpaert (15j.) werd in zijn voorwedstrijd 3° in 8.18.96, in zijn herkansing 2° in 8.09.03, 4° in zijn H.Fin. in 7.58.41 en 2° in de D-Fin. ( pltsn.19 tot 24 ) in 7.48.88 = 20° op 30
Beerlandt Liam (15j.) werd in zijn voorwedstrijd 4° in 8.24.95, in zijn herkansing 4° in 8.09.03, en 2° in de E-Fin. ( pltsn.25 tot 29 ) in 8.03.73 = 26° op 30
Skiff meisjes tot 18j. ( 17 dlnrs. - 3 voorwedstrijden, waarna herkansing en Fin. A-B of C )
Ilse Vandenhouweele (16j.) werd 2° in haar voorwedstrijd in 9.01.39 , 1° in haar herkansing in 8.47.30 en 5° in Fin.A in 8.41.08 = 5° op 17
Eline Rycx (16j.) werd in haar voorwedstrijd 1° in 8.55.14 en in Fin.B 1° in 8.41.16 = 7° op 17
Tine Verstraete ( 16j.) werd 5° in haar voorwedstrijd in 9.32.88, 4° in de herkansing in 9.08.95 en 3° in Fin.C in 8.59.89 = 15° op 17

Tête de Rivière International Seneffe 6000m

9/03/2014

Prelude op de "Trials" ofte aanloop tot de selecties!

K.R.N.S.O. roeiers naar de internationale wedstrijden toe binnen de opgelegde criteria.

Skiff Heren: 22 dlnrs. - 1° tot 12° naar de volgende ronde:
05° Dubois Bram 24.55.09 06° Serlez Maxim 25.06.87 07° Dubois Arne 25.08.29

Skiff jongens tot 18j. - 43 dlnrs. - 1° tot 24° naar de volgende ronde:
10° Nieuwenhuyse Thijs 25.50.96 11° Artois Fons 25.56.03 17° Colpaert Marlon 26.17.53
28° Beerlandt Liam 27.01.68 40° Vandaele Conan 30.03.61

Skiff meisjes tot 18j. - 17 dlnrs. - 1° tot 24° naar volgende ronde:
01° Rycx Eline 28.46.93 06° Vandenhouweele Ilse 29.19.33 15° Verstraete Tine 30.43.46

De volgende testen, meetellend voor internationale aanduiding op 22 en 23 maart in Hazewinkel.

Niet-selectiewedstrijden

Skiff masters - 11 dlnrs.
07° Derynck Frank 26.36.73

Koppelvier meisjes tot 18j. - 5 dlnrs.
2° KRNSO ( Verhelle Marie)Félique/ Colpaert Nina-Maria/ Colpaert Luca/ Edwards Megan ) 25.25.17

alle resultaten

Brugge Boat Race (KRB)

1-2/03/2014

K.R.N.S.O toont haar klauwen op de 21° "Brugge Boat Race"
(Kanaal vanaf Nieuweghenbrugge tot Waggelwater-Brugge)

De KRNSO-resultaten:
8+stm. Heren
 - 5000m. - 13 dlnrs. uit BEL-GBR-GER-FRA
2° ( eerste Belg.ploeg ) KRNSO ( Vandendriessche/Dubois/Serlez/Lambregt/Artois/Nieuwenhuyse/Colpaert/Beerlandt/ cox: Vandaele ) - 16.23.48

8+stm. Heren Masters - 5000m. - 22 dlnrs. uit BEL-NED-GER-FRA-IRL-GBR
 ( tweede Belg.ploeg ) KRNSO ( Lingier/Lambregt/De Ruyter/Derijnck/Van Roy/Brys/Peene/Ponjaert/ cox: Vandaele ) - 18.07.78

Koppelvier Heren - 5000m. - 8 dlnrs. uit BEL-GBR-GER
1° KRNSO ( Dubois A/Serlez M/Artois F/Nieuwenhuyse T ) - 17.10.52

Koppelvier Dames - 5000m. - 3 dlnrs. uit BEL-GBR
1° KRNSO ( Serlez A/Rycx A/Verstraete T/Verhelle M ) - 20.34.31

Skiff jongens tot 18j. - 5000m. - 11 dlnrs. uit BEL-FRA
04° Colpaert Marlon - 21.18.06
08° Beerlandt Liam - 21.52.62
11° Vandaele Conan - 24.05.21
Dubbeltwee meisjes tot 18j.
 
- 5000m. - 2 dlnrs. uit BEL
1° Rycx Eline/Vandenhouweele Ilse - 21.23.99
2° Edwards Megan/Colpaert Luca - 22.37.67

meer info en resultaten: www.bruggeboatrace.be

 

Astrid Rycx wint Platina Eend!

1/03/2014

KRNSO-roeister Astrid Rycx heeft de Platina Eend in Bredene gewonnen. Dit is de Bredense trofee voor sportverdienste!Astrid die naast haar Belgische titels ook zilver behaalde op de Coupe de la Jeunesse won ondermeer van clubgenoot Thijs Niewenhuyse die eveneens een uitstekend seizoen achter de rug heeft met twee 4de plaatsen op de Coupe de la Jeunesse.

 

Gentse Open Vlaamse Roei-ergometerkampioenschappen (GRS)

Zaterdag 08/02/2014

De resultaten van de KRNSO deelnemers:

Meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 28 dlnrs.
02° Vandenhouweele Ilse 07.41.40
03° Rycx Eline 07.46.30
10° Verhelle Marie-Filique 08.05.00
16° Colpaert Luca 08.18.50
25° Edwards Megan 08.53.40

Jongens tot 16jaar - 2000m. - 36 dlnrs.
09° Colpaert Marlon 07.10.90
14° Vitse Jeroen 07.17.00
20° Beerlandt Liam 07.21.90
33° Vandaele Conan 08.06.70

Jongens tot 18jaar - 2000m. - 40 dlnrs.
11° Artois Fons 06.45.70
22° Nieuwenhuyse Thijs 06.57.90

Heren "lichtgewicht" - 2000m. - 8 dlnrs.
07° Vandendriessche Keanu 06.56.10

Heren - 2000m. - 18 dlnrs.
12° Dubois Arne 06.39.60

Corrida van 't Sas

Zaterdag 01/02/2014:

De Corrida kende een recordopkomst!
De eerste wedstrijd van het Oostends Loopcriterium mocht op zaterdag 1 februari maar liefst 443 finishers noteren, een absoluut criteriumrecord. In zware omstandigheden wist Dieter Brouckaert uit Zerkegem Davy Stieperaere en Pieter Vanroose voor te blijven. De 34-jarige atleet haalde het met zo'n driekwart minuut voorsprong.
Bij de dames zette de Oostendse Heidi Hertveldt het jaar prima in door als eerste te finishen voor Lies Deruddere en Hilde Vanlaere.

Resultaten (bron: website van het Oostends loopcriterium)

Door omstandigheden werd niet van elke loper de tijd geregistreerd, waarvoor de excuses van de Sportdienst. Staat er in de uitslag geen tijd bij je naam maar heb je wel zelf geregistreerd? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten en stuur een e-mail met je naam en vermoedelijke tijd naar rik.boncquet@oostende.be.

De uitslagen van de KRNSO-ers bij de 7400m
( onder voorbehoud van volledigheid - ons ook de fouten graag melden a.u.b. ).
020° en 14° bij de H.1 COLPAERT MARLON in 00.27'48"
075° en 33° bij de H.1 (tijd n.b) Artois Fons
084 en 35° bij de H.1 Vitse Jeroen (tijd n.b)
086° en 36° bij de H.1 Vanparys Robin (tijd n.b)
090° en 37° bij de H.1 Beerlandt Liam (tijd n.b)
108° en 40° bij de H.1 Vandendriessche Keanu (tijd n.b)
117° en 39° bij de H.2 Brissinck Johan (tijd n.b)
145° en 48° bij de H.1 Goloivanenko Vladislav (tijd n.b)
152° en 51° bij de H.1 Dubois Arne (tijd n.b)
158° en 40° bij de H.3 De Ruyter Johan (tijd n.b)
160° en 42° bij de H.3 Derijnck Frank (tijd n.b)
170° en 55° bij de H.1 Lambregt Lukas (tijd n.b)
172° en 47° bij de H.3 Lingier Dirk (tijd n.b)
173° en 53° bij de H.2 Van Roy Wim (tijd n.b)
175° en 48° bij de H.3 De Buf Glenn (tijd n.b)
207° en 65° bij de H.2 Brys Dennis in 00.36.59
212° en 65° bij de H.1 Grünewald Tibo in 00.37.17
216° en 68° bij de H.2 Grünewald Peter in 00.37.30
218° en 67° bij de H.1 Blommaert Marc in 00.37.32
254° en 37° bij de H.4 Edwards Geoffrey in 00.39.17
?° en 80° bij de H.2 Nagels Steven in 00.40.13
272° en 82° bij de H.2 Decorte Bernard in 00.41.20
291° en 50° bij de H.4 Maesen Patrick in 00.49.25

?° en 02° bij de D.1 COLPAERT LUCA (tijd n.b)
?° en 03° bij de D.1 Rycx Astrid (tijd n.b)°
?° en 08° bij de D.1 Colpaert Nina-Maria in 00.37.40
?° en 14° bij de D.1 Rycx Eline in 00.40.03
?° en 15° bij de D.1 Lambregt Heike in 00.42.13
?° en 17° bij de D.1 Edwards Megan in 00.42.35
?° en 18° bij de D.1 Vandenhouweele Ilse in 00.42.37

De uitslagen van de KRNSO-jongeren categorie D en C

Categorie D
4° Erin Neus (2de meisje) 6° Lani Nagels

Categorie C
1.Jasper Vitse 2.Loran Nagels 3.Wout Cattrijsse 4.Verhelle Virgil
5.Miel Vandaele 6.Fleur Beerlandt (1ste Meisje) 7.Tibo Grünewald
8.Lysander Neus 9.Rania Nagels 10.Tom Grünewald 11.Ranie Steen
12.Bieke Grünewald 13.Clara Batsleeer 14.Jessie Steen 15.Axellle Van Gysel

 

Algemene Vergadering

Zondag 19/01/2014

Dit jaar werd de algemene vergadering voorafgegaan door een bijzondere vergadering, waarin enkele statutenwijzingen besproken en goedgekeurd werden. Op de algemene vergadering werden achteraf ook de verdienstelijke leden gehuldigd, die zich onderscheidden door een sportieve of andere prestatie. Amy Serlez en Marnix Goes werden verkozen als nieuwe bestuursleden, het mandaat van Francine Bollenberg en John Vansteenkiste werd verlengd.

Nieuwjaarsreceptie 2014

Zondag 12/01/2014

Op de nieuwjaarsreceptie kwamen heel wat leden en sympathisanten opdagen.
Na de nieuwjaarstoespraak door voorzitter a.i. Daniël Deweerdt nam niemand minder dan burgemeester Jean Vandecasteele het woord!
Tevens werd de opbrengst va de kaasavond overhandigd aan de vertegenwoordiging van de MS-liga.
Namens de winnaars van de Walvissloepenrace 2013 nam de brandweercommandant van Oostende, Willy Bulteel, hun trofee in ontvangst.