Home
Clubinfo
Historiek
Activiteiten
Foto/verslag
Competitie
Trainingsuren
Recreatie
Shop
Links
Adverteerders

 


 
Info Sport Nautique


Walvissloepenrace

Klik op de foto's voor een grote weergave.
Wil je één of meer foto's in hoge resolutie, zodat je deze kan afprinten? Of wil je dat een bepaalde foto van de website verwijderd wordt? Stuur dan een mailtje aan webmaster@krnso.be

  Archief:Foto's 2014
Foto's 2013
Foto's 2012
Foto's 2011
Foto's 2010
Foto's 2009
Foto's 2008
Foto's 2007
Foto's 2006

JOUW FOTO'S en WEDSTRIJDVERSLAG HIER!!       klik voor info...

    

KRNSO Ergorun

20/12/2015

Klik hier voor de resultaten

OBIC Ergometerregatta

21/11/2015

Sterke prestaties van de KRNSO roeiers op de OBIC 2015 Ergometerrace!

JW16
2: Luca Colpaert 07:43:40
8: Megan Edwards 08:20:70
(12 dlnrs)

JW18
3: Ilse Vadenhouwele 07:31:20
(8 dlnrs)

LW
4: Shauni Dejonghe 07:59:60
(6 dlnrs)

JM16
2: Marlon Colpaert 06:29:50
5: Liam Beerlandt 06:48:80
17: Louis Artois 07:14:60
18: Alexandre Deswaef 07:15:60
22: Conan Vandaele 07:19:60
27: Quinten Barbez 07:38:40
(32 dlnrs)

JM18
12: Vladislav Goloivanenko 06:56:70
(25 dlnrs)

Met dank aan Erwin Weyers voor de foto's

 

Seneffe Lange afstand

15/11/2015

Met start aan het "Hellend Vlak".
De resultaten der KRNSO-jongens en meisjes - Het kruim van de Belgische roeiwereld was aanwezig - Rekening wordt gehouden met de individuele chrono's in het vooruitzicht der selecties.

Skiff Heren - 25 dlnrs. - 08° SERLEZ MAXIM 21.20.85
Skiff Dames - 8 dlnrs. 08° De Jonghe Shauni 25.49.55
Skiff Jongens tot 18j. - 19 dlnrs. -
01° Colpaert Marlon 21.21.71 05° Beerlandt Liam 22.09.77 06° Goloivanenko Vladislav 22.13.14 14° Artois Louis 23.58.17 15° Vandaele Conan 24.01.43 18° Deswaef Alexandre 24.32.91 19° Barbez Quinten 25.37.43
Skiff meisjes tot 18j. - 13 dlnrs.
03° Vandenhouweele Ilse 24.19.61 05° Colpaert Luca 25.00.28

 

Clubkampioenschap KRNSO

11/10/2015

Béthune 6000m (FR)

18/10/2015

De KRNSO Masters namen deel aan de Béthune 6000, een lange afstandsregatta over 6km in Noord-Frankrijk.
Dennis Brys, Johan Deruyter, Frank Derijnck en Dirk Lingier haalden de 1e plaats in 4x Master.

Resultaten

Jeugdtriatlon KR Brugge

11/10/2015

Kleine KRNSO delegatie roeit/loopt 3 successen bijeen!

Meisjes tot 12 jaar - 4 dlnrs.
01° De Blauwe Annelies 11.46.23 + 02.26.59 = 60/60 ptn.
03° Neus Erin 12.17.23 + 02.42.23 = 56/60 ptn.

Jongens tot 12 jaar - 18 dlnrs.
08° Boey Mauri 11.26.63 + 02.31.98 = 45/60 ptn.

Meisjes tot 14 jaar - 12 dlnrs.
01° Nagels Rania 16.45.32 + 02.21.98 = 57/60 ptn.
04° Beerlandt Fleur 15.40.53 + 02.28.99 = 53/60 ptn.
08° Batsleer Clara 18.12.28 + 02.40.51 = 48/60 ptn.

Jongens tot 14 jaar - 20 dlnrs.
15° Neus Lysander 16.47.28 + 02.21.84 = 34/60 ptn.

onderlijnd = primus in dit onderdeel !

Belgisch Kampioenschap Lange Boten (Hazewinkel)

3-4/10/2015

KRNSO won 4 zilveren medailles en 4 Bronze Medailles op de Belgische Kampieonschappen! Daarnaast werden ook nog 2 1e plaatsen, een 2e en 2 3e plaatsen behaald in de andere nummers.

Acht-met-stm. "Lichte" Heren - KvB - 4 dlnrs. - 2000m.
02° (Zilver) KRNSO :Beerlandt Liam/ Brys Arno/ Colpaert Marlon/ Goloivanenko Vladislav/ Lambregt Lukas/ Nieuwenhuyse Thijs/ Serlez Maxim/ Vandendriessche Keanu/ stm. Neus Lysander 6.12.54

Acht-met-stm. Heren - KvB - 5 dlnrs. - 2000m.
04° KRNSO :Brys Arno/ Daci Arjanit/ Dubois Arne/ Dubois Bram/ Laloo Sebastiaan/ Qvick Malin/ Serlez Maxim/ Van Roy Wim/stm.Colpaert Nina-Maria 6.10.13

Acht-met-stm. Dames - KvB - 3 dlnrs - 2000m.
03° (Brons) KRNSO :Colpaert Luca/ De Jonghe Shauni/ Edwards Megan/ Lambregt Heike/ Rycx Astrid/ Rycx Eline/ Verduystert Marieke/ Verhelle Marie-Filique/ sy. Neus Lysander 7.26.74

Ongestuurde-Vier Meisjes tot 18j. - KvB - 4 dlnrs. - 2000m.
02° (Zilver) KRNSO :Rycx Eline/ Vandendenhouweele Ilse/ Verhelle Marie-Filique/ Verstraete Tine 7.31.20

Ongestuurde-Vier "lichte" Heren - KvB - 4 dlnrs. - 2000m.
02° (Zilver) KRNSO : Beerlandt Liam/ Colpaert Marlon/ Lambregt Lucas/ Serlez Maxim 6.27.12

Ongestuurde-vier Heren - KvB - 5 dlnrs. - 2000m.
03° (Brons) KRNSO :Daci Arjanit/Dubois Arne/ Dubois Bram/ Laloo Sebastiaan 6.43.14

Koppelvier "lichte" Dames - KvB - 4 dlnrs. - 2000m.
02° (Zilver) KRNSO :Colpaert Luca/ Colpaert Nina-Maria/ De Jonghe Shauni/ Edwards Megan 7.27.11

Koppelvier "lichte" Heren - KvB - 5 dlnrs. - 2000m.
03° (Brons) KRNSO :Beerlandt Liam/ Colpaert Marlon/ Goloivanenko Vladislav/ Serlez Maxim 6.20.11

Koppelvier Meisjes tot 18j. - KvB - 7 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd: 7 dlnrs. KRNSO 2de in 7.28.77
03° (Brons) KRNSO :Colpaert Luca/ Vandenhouweele Ilse/ Vanparys Emma/ Verstraete Tine 7.22.32

Koppelvier Jongens tot 18j. - KvB - 10 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd: 4de in 6.44.50
07° (B-Fin.) KRNSO :Artois Louis/ Catrijsse Wout/ Goloivanenko Vladislav/ Vandaele Conan 6.40.95

Ongestuurde-Vier Dames - KvB - 7 dlnrs. - 2000m.
Voorwedstrijd: 3de op 7 in 7.43.23 //
05° Finale: KRNSO : Rycx Eline/ Vandenhouweele Ilse/ Verhelle Marie-Filique/ Verstraete Tine 7.34.82

Ongestuurde-vier jongens tot 16j. - 1 dlnr. - 2000m.
01° KRNSO :Artois Louis/ Catrijsse Wout/ Deswaef Alexandre/ Vandaele Conan 7.10.44

Dubbeltwee jongens tot 16j. - 7 dlnrs. - 2000m.
03° KRNSO :Barbez Quinten/ Deswaef Alexandre 7.40.88

Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 8 dlnrs. - 1000m.
05° KRNSO :Nagels Rania/ Steen Ranie 4.23.06 08° KRNSO Batsleer Clara/ Beerlandt Fleur 4.33.64

Skiff jongens tot 16j. - 9 dlnrs. - 2000m.
04° KRNSO :Nagels Loran 8.18.51 06° KRNSO :Barbez Quinten 8.27.97

Koppelvier jongens tot 16j. - 7 dlnrs. - 2000m.
05° Mixte KRNSO/RCNSM :Deswaef Alexandre/Gourdin Lucas/ Harvengt Steven/ Hevest Attila 7.04.84

Skiff jongens tot 14j. - 38 dlnrs. - 1000m.
17° Grünewald Tom 4.29.47 18° Neus Lysander 4.35.33

Skiff meisjes tot 14j. - 21 dlnrs. - 1000m.
07° Nagels Rania 4.36.98 13° Steen Ranie 4.50.43 14° Van Gysel Axelle 4.50.62 15° Beerlandt Fleur 4.50.89 17° Batsleer Claria 4.58.10

Koppelvier meisjes tot 14j. - 3 dlnrs. - 1000m.
03° KRNSO :Batsleer Clara/ Nagels Rania/ Steen Ranie/ Van Gysel Axelle 3.58.49

Dubbeltwee jongens tot 14j. - 19 dlnrs. - 1000m.
12° Grünewald Tom/ Neus Lysander 4.01.33

Skiff jongens tot 12j. - 25 dlnrs. - 500m.
10° Boey Mauri 2.24.04 21° Flipts Matthew 2.35.72

Skiff meisjes tot 12j. - 4 dlnrs. - 500m.
02° De Blauwe Annalies 2.17.22 4° Neus Erin 2.28.05

Dubbeltwee meisjes tot 12j. - 2 dlnrs. - 500m.
01° De Blauwe Annalies/ Neus Erin 2.08.19

Dubbeltwee jongens tot 12j - 12 dlnrs. - 500m.
09° Boey Mauri/ Filipts Matthew 2.25.26 12° Coenye Martijn/ Hagers Alexander 2.31.95

Alle resultaten



KRNSO Jeugd-roei triatlon (Oostende)

26/09/2015

De KRNSO jeugd won op overtuigende wijze de eigen triathlon!
Het clubklassement:
KRNSO:    1427ptn
BTR:         1020ptn
KRSG:       574ptn
TRT:          529ptn
GRS:         305ptn
KRCG:       269ptn
KRB:         196ptn

Alle resultaten          
 

World Rowing Masters Regatta 2015 (Hazewinkel)

10-13/09/2015

De Masters namen deel aan het wereldkampioenschap in Hazewinkel.
Dit waren hun prestaties:

M C 4-
Race 245: 3°: Johan Deruyter, Frank Derijnck, Henri Lambregt, Dennis Brys:  03.29.15

M C 4x
Race 312: 5°: Johan Deruyter, Dirk Lingier, Wim Van Roy, Dennis Brys:  03.34.30

M C 1x
Race 336: 3°: Frank Derijnck: 04.11.54 

Zie www.wrmr2015.com voor alle info en resultaten

 

Coupe de la Jeunesse 2015 Szeged (HU)

31/07-02/08/2015

Uitstekende prestaties van de Belgische ploeg en vooral van onze KRNSO roeiers die samen goed waren voor 7 medailles! Ilse Vandenhouweele won goud en tweemaal brons, Marlon Colpaert won tweemaal brons, Lysander Neus goud en zilver en Liam Beerlandt behaalde in de skiff reservewedstrijd een 2de en een 3de plaats.
 
Vrijdag 31/7/15

JW 8+ Finale A
1.België Muyshondt-Zulke-Foque-Daenekindt-Henin-Boels 6.36.86
Ilse Vandenhouweele-Van Lint-stm. Lysander Neus
2.Groot-Britannië 6.37.19
3.Frankrijk 6.40.28
4.Italië 6.44.74
5.Hongarije 6.45.86
6.Nederland 6.58.48

Zaterdag 1/8/15

JM 2x Reeks 2
2.België Govaert – Marlon Colpaert 6.38.73

Finale A
1.Italië 6.29.63
2.Polen 6.32.95
3.België Govaert – Marlon Colpaert 6.33.80
4.Zwitserland 6.38.25
5.Groot-Britannië 6.38.58
6.Ierland 6.39.01

JW 2x Reeks 2
3.België Ilse Vandenhouweele – Zulke 7.23.54

Finale A
1.Oostenrijk 7.16.55
2.Ierland 7.19.05
3.België Ilse Vandenhouweele – Zulke 7.19.85
4.Frankrijk 7.20.66
5.Groot-Brittannië 7.23.00
6.Italië 7.30.87

JM 8+ Reeks
2.België Burggraeve-Sterck-Verkest-Mercier-De Witte-Rabaey 6.01.06
De Bleser-Defraigne-Stm. Lysander Neus


Finale A
1.Italië 5.53.11
2.Nederland 5.54.82
3.Groot-Brittannië 5.5527
4.België Burggraeve-Sterck-Verkest-Mercier-De Witte-Rabaey 5.56.21
De Bleser-Defraigne-Stm. Lysander Neus

5.Hongarije 5.59.88
6.Zwitserland 6.06.42

JM 1x Reserve
1.Frankrijk 7.26.60
2.Groot-Brittannië 7.29.03
3.België Liam Beerlandt 7.32.80
4.Zwitserland 7.38.76
5.Zwitserland 7.40.20

 


Zondag 2/8/15

M 2x Reeks 1
1.België Govaert – Marlon Colpaert 7.16.24

Finale A
1.Italië 7.07.17
2.Groot-Brittannië 7.10.02
3.België Govaert – Marlon Colpaert 7.12.25
4.Polen 7.12.41
5.Frankrijk 7.21.48
6.Portugal 7.25.31

W 2x Reeks 2
1.België Ilse Vandenhouweele – Zulke 8.25.77

Finale A
1.Oostenrijk 8.03.17
2.Ierland 8.05.35
3. België Ilse Vandenhouweele – Zulke 8.25.77
4.Groot-Brittannië 8.18.01
5.Frankrijk 8.19.57
6.Italië 8.25.04

JM 8+ Finale A
1.Italië 6.19.72
2.België Burggraeve-Sterck-Verkest-Mercier-De Witte-Rabaey 6.20.38
De Bleser-Defraigne-Stm. Lysander Neus

3.Groot-Brittannië 6.22.28
4.Zwitserland 6.24.54
5.Nederland 6.27.23
6.Hongarije 6.33.88
7.Portugal 7.02.20

JM 1x Reserve
1.Frankrijk 8.50.64
2.België Liam Beerlandt 8.51.28
3.Groot-Brittannië 8.54.37
4.Zwitserland 9.08.92
5.Zwitserland 9.18.34p

Wereldkampioenschappen Under 23   Plovdiv (BUL)

23-26/07/2015

Maxim Serlez (KRNSO) in finale en 6de in de "lichte" X4M

Koppelvier Heren Lichtgewicht Sen-B (Under-23) - 10 dlnrs.
Reeks: 5 dlnrs. - 1 en 2 naar Fin.A - rest naar herkansingen
01° FRA 6.03.77
02° GBR 6.08.69
-----------------------------
03° ITA 6.18.29
04° BEL 6.31.94 (Niels Van Zandweghe/ Aurelien Goubau/ Ruben Somers/ Maxim Serlez (KRNSO)
05° AUT 6.41.66

Herkansing: 6 dlnrs. - 1 en 2 naar Fin.A - rest naar Fin.B (plts. 7 tot 10)
01° ITA 5.58.49
02° BEL 5.59.77
----------------------------
03° CAN 6.00.47
04° USA 6.12.55
05° HUN 6.13.27
06° AUT 6.23.56

Fin.A - pltsn. 1 tot 6
01° FRA 6.05.61 GOUD
02° GBR 6.07.66 ZILVER
03° DEN 6.10.70 BRONS
---------------------------------------
04° GER 6.13.39
05° ITA 6.17.12
06° BEL 6.23.70

 

Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel

06/06/2015

De uitslagen van de KRNS Oostendse jongeren - deelname van ARV - TRT - GRS - KRNSO - UNB - KRCG - KRSG - RCAE (tijden voor lopen, slalom, roeien, onderstreept = winnaar in dit onderdeel)

Jongens tot 10 jaar 02 dlnrs.
01° De Blauwe Tim 05.34.29; 01.31.38; 01.15.15     89/90 ptn.

Meisjes tot 12 jaar 03 dlnrs.
01° Neus Erin 04.26.30; 01.17.46; 02.25.41     89/90 ptn.
03° De Blauwe Annelies 04.48.66; 01.56.12; 02.51.02     84/90 ptn.

Jongens tot 12 jaar 14 dlnrs.
03° Boey Mauri 04.01.25; 01.19.59; 02.22.11     82/90 ptn.

Meisjes tot 14 jaar 06 dlnrs.
03° Batsleer Clara 08.25.14; 01.17.53; 04.55.28     83/90 ptn.

Jongens tot 14 jaar 12 dlnrs.
02° Grünewald Tom 07.10.54; 01.09.17; 04.26.12     81/90 ptn.
06° Neus Lysander 07.45.71; 01.09.32; 04.33.87     74/90 ptn.

 

Jeugdtriatlon Brugse Trim & Roeiclub

06/06/2015

De resultaten van de KRNSO-deelnemers (tijden voor lopen, slalom, roeien, onderstreept = winnaar in dit onderdeel)

Jongens tot 10 jaar - 01 dlnr.
01° De Blauwe Tim     05.18.52;  01.01.78;  26.36.00     ptn. 90/90

Meisjes tot 12 jaar - 04 dlnrs.
03° Neus Erin     04.23.59;  00.35.62;  02.31.71    ptn. 85/90

Jongens tot 12 jaar - 23 dlnrs.
05° Boey Mauri     04.02.52;  00.37.46;  02.29.73    ptn. 74/90

Meisjes tot 14 jaar - 11 dlnrs.
01° Nagels Rania     08.55.99;  00.29.23;  04.52.64    ptn. 86/90
03° Beerlandt Fleur     08.27.46;  00.33.73;  05.11.50     ptn. 82/90
06° Steen Ranie     10.23.27;  00.40.35;  05.03.52     ptn. 73/90
08° Batsleer Clara     09.54.12;  00.38.34;  05.14.10     ptn. 71/90
10° Van Gysel Axelle     14.04.41;  00.40.56;  05.13.23     ptn. 67/90

Jongens tot 14 jaar - 31 dlnrs.
11° Grünewald Tom     08.10.50;  00.40.32;  04.33.44     ptn. 54/90
12° Neus Lysander     08.30.74;  00.30.19;  04.48.81     ptn. 52/90

alle resultaten

Regates Internationale de Gravelines (FR)

31/05/2015

De resultaten der KRNSO-roeiers:

Acht-met-stm meisjes tot 18 jaar - 2 dlnrs.
01° Verstraete/Colpaert/Vandenhouweele/Edwards/Vanparys/Donaldson/Dejonghe/Lambregt/stv. Neus 07.09.605

Koppelvier-heren - 4 dlnrs.
02° Goloivanenko/Dubois/Laloo/Lambregt 06.32.080

Skiff jongens tot 16 jaar - 17 dlnrs.
01° Colpaert 05.27.282 02° Beerlandt 05.45.851 03° Cattrijsse 05.57.272 06° Artois 06.02.645

Ongestuurde-vier jongens tot 16 jaar - 6 dlnrs.
03° Barbez/Deswaef/Vandaele/Nagels 05.17.934

Dubbeltwee meisjes tot 14 jaar - 9 dlnrs.
04° Steen/Beerlandt 04.35.047 05° Batsleer/Van Gysel 04.36.967

Skiff jongens tot 14 jaar - 22 dlnrs.
07° Neus 04.37.108

Dubbeltwee Masters 5 dlnrs.
03° Brys/Derynck 03.47.242

Skiff jongens en meisjes tot 12 jaar - 8 dlnrs.
01° Boey 02.24.763 02° (en 1° meisje) Neus 02.29.656

Vier zonder dames - 6 dlnrs.
01° Donaldson/Vandenhouweele/Verstraete/Dejonghe 07.31.956

Acht-met-stm. Heren - 3 dlnrs.
02° Colpaert/Beerlandt/Brys/Dubois/Lanbregt/Derynck/Goloivanenko/Laloo/stm.Neus 06.32.578

Acht-met-stm. jongens tot 16 jaar - 3 dlnrs.
01° Colpaert/Beerlandt/Cattrijsse/Artois/Deswaef/Barbez/Vandaele/stm.Neus 04.53.075

Skiff meisjes tot 16 jaar - 6 dlnrs.
01° Colpaert 06.30.470 02° Edwards 06.42.286

Skiff meisjes tot 14 jaar - 12 dlnrs.
05° Steen 05.02.359 06° Beerlandt 05.07.723 07° Van Gysel 05.08.955 09° Batsleer 05.16.624

alle resultaten


Regatta RCN de Tournai (Maubray)

14/05/2015

KRNS Oostendse meisjes en jongens aan de macht !
9 x Goud - 6 x Zilver - 2 x Brons

Acht-met-st../mannen en vrouwen. "ALLE CAT. - 1000m. - 10 dlnrs.
01° Mixte KR Brugge/ RCN Tournai/ UN Bruxelles/ en KRNSO met Beerlandt Liam en stm. Neus Lysander (Jongens tot 18j.) 02.56.25

07° (en 1° damesploeg) Mixte RCN Sambr et Meuse (Henin Claire) en KRNSO met Edwards Megan/ Colpaert Nina-Maria/ Vandenhouweele Ilse/ Verstraete Tine/ Verhelle Marie-Filique/ Colpaert Luca/ Dejonghe Shauni/ stm. Neus Erin 03.26.22

Skiff "lichte" Dames - 2000m. - 5 dlnrs.
01° Dejonghe Shauni 08.39.04

Skiff Dames - 2000m. - 4 dlnrs.
02° Dejonghe Shauni 08.44.28

Koppelvier Dames - 2000m. - 5 dlnrs.
02° Colpaert Nina-Maria/ Vandenhouweele Ilse/ Verstraete Tine/ Verhelle Marie-Filique 07.21.20

Dubbeltwee meisjes tot 18 jaar 2000m. - 4 dlnrs.
01° Mixte RCNSM (Claire Henin)/ KRNSO (Vandenhouweele Ilse) 07.47.71 02° Verstraete Tine/ Colpaert Luca 08.02.59

Skiff meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 13 dlnrs.
01° Vandenhouweele Ilse 08.14.20 06° Verstraete Tine 08.42.50

Skiff jongens tot 18 jaar - 2000m. - 24 dlnrs.
01° Colpaert Marlon 07.20.84 04° Goloivanenko Vladislav 07.35.47

Dubbeltwee jongens tot 18 jaar - 2000m. - 8 dlnrs
02° Goloivanenko Vladislav/ Cattrijse Wout 07.09.98

Dubbeltwee meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 7 dlnrs.
01° Edwards Megan/ Colpaert Luca 07.54.72

Dubbeltwee jongens tot 16 jaar - 2000m. - 14 dlnrs.
03° Cattrijse Wout/ Artois Louis 07.19.61 07° Nagels Loran/ Vandaele Conan 07.34.12 08° Deswaef Alexander/ Barbez Quinten 07.41.77

Skiff jongens tot 16 jaar - 2000m. - 30 dlnrs.
01° Colpaert Marlon 07.25.58 03° Beerlandt Liam 07.44.68 12° Artois Louis 08.05.54 20° Vandaele Conan 08.15.82 24° Deswaef Alexander 08.28.98 25° Nagels Loran 08.35.27 26° Barbez Quinten 08.44.58

Skiff meisjes tot 16jaar - 2000m. - 12 dlnrs.
02° Colpaert Luca 08.49.60 04° Edwards Megan 09.13.68

Koppelvier jongens tot 16 jaar - 2000m. - 6 dlnrs.
05° Cattrijsse Wout/ Artois Louis/ Vandaele Conan/ Deswaef Alexander 06.49.83

Skiff jongens tot 14 jaar - 1000m. - 24 dlnrs.
09° Grünewald Tom 04.26.54 14° Neus Lysander 04.42.25

Skiff meisjes tot 14 jaar - 500m. - 15 dlnrs.
05 Nagels Rania 04.35.71 09° Steen Rania 04.44.13 13° Van Gysel Axelle 05.06.62 14° Beerlandt Fleur 05.20.80 15° Batsleer Clara 05.30.18

Skiff meisjes tot 12 jaar - 500m. - 2 dlnrs.
02° Neus Erin 02.24.93

Skiff jongens tot 12 jaar - 5000m. - 11 dlnrs.
03° Boey Mauri 02.20.74

Skiff "Masters" - 1000m. - 8 dlnrs.
01° Laloo Sebastiaan 03.49.90

Skiff beginnelingen - 1000m. - 20 dlnrs.
02° Laloo Sebastiaan 03.49.02

Alle resultaten

Gent internationale mei-regatta KRSG (Gent)

9-10/05/2015

Bram Dubois, Maxim Serlez, Marlon Colpaert en Ilse Vandenhouweele reeds op het goeie spoor!

Zaterdag:

Ongestuurde-twee Heren - 2000m. - 11 dlnrs. uit BEL-GBR-NED
Voorwedstrijd 1: 01° Mixte RCAE Luik (Poysat Gilles)/ KRNSO (Dubois Bram) 07.02.4 A.Finale: 01° in 06.50.94

Dubbeltwee Heren - 2000m. - 10 dlnrs. uit BEL-PRY (Paraguay)-GBR-NED
Voorwedstrijd 1: 01° Mixte Antwerp RV (Somers Ruben)/ KRNSO (Serlez Maxim) 06.53.50 A.Finale: 01° in 06.49.38

Koppelvier Dames "lichtgewicht" - 2000m. - 2 dlnrs. uit BEL
01° Colpaert Luca/ De Jonghe Shauni/ Vanparys Emma/ Edwards Megan 07.31.74

Dubbeltwee Jongens tot 18 jaar - 2000m. - 46 dlnrs. uit BEL-NED-GBR
01° Mixte TRT Hazewinkel (Burggraeve Cedric/ KRNSO (Colpaert Marlon) 06.46.12

Dubbeltwee Meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 29 dlnrs. uit BEL-NED-GER-IRL
02° Mixte KRNSO (Vandenhouweele Ilse)/ RCNS Meuse (Henin Claire) 07.40.61 12° Verstraete Tine/ Rycx Eline 08.20.80

Koppelvier jongens tot 18 jaar - 2000m. - 14 dlnrs. uit NED-BEL
05° Goloivanenko Vadislav/ Catrijsse Wout/ Artois Louis/ Barbez Quinten 06.40.73

Skiff-Polyester jongens tot 14 jaar - 1000m. - 48 dlnrs. uit BEL-NED
10° Grünewald Tom 04.29.66 32° Neus Lysander 04.52.85

Dubbeltwee meisjes tot 14 jaar - 1000m. - 20 dlnrs. uit BEL-NED-FRA
16° Beerlandt Fleur/ Batsleer Clara 04.44.01

Skiff-Polyester jongens tot 12 jaar - 500m. - 20 dlnrs. uit BEL-IRL-NED
06° Boey Mauri 02.23.10

Dubbeltwee-Polyester meisjes -500m. - 2 dlnrs. uit BEL-NED
01° Mixte.GRS/KRNSO - Neus Erin/ Deweert Cara 02.11.30

Zondag:

Koppelvier meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 4 dlnrs. uit BEL-NED
01° Mixte Gentse RS/ RSN Sambre & Meuse/ TRT Hazewinkel/ KRNSO (Vandenhouweele Ilse) 07.10.11

Dubbeltwee Heren Sen.A. - 2000m. - 6 dlnrs. uit BEL-GBR
Voorwedstrijd 2 (3 pl.) 01° Mixte UN Bruxelles (Goubau Aurelien)/ KRNSO (Serlez Maxim) 07.32.95 A-Fin. 02° 06.54.41

Dubbeltwee "lichte" vrouwen - 2000m. - 2 dlnrs. uit BEL-NED
02° Colpaert Luca/ De Jonghe Shauni 08.29.09

Gestuurde acht jongens tot 18 jaar - 2000m. - 1 dln. uit BEL
01° Mixte Brugse TR/ KR Brugge/ KRC Gent/ RCN Tournai/ TRT Hazewinkel/ KRNSO (Colpaert Marlon) 06.10.88

Skiff meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 18 dlnrs. uit BEL-NED
07° Tine Verstraete 08.54.58

Skiff jongens tot 18 jaar - 2000m. - 30 dlnrs. uit BEL-NED-GBR
05° Beerlandt Liam 07.57.94 11° Goloivanenko Vladislav 08.03.46

Ongestuurde-vier jongens tot 16 jaar - 2000m. - 3 dlnrs. uit BEL-FRA
03° Catrijsse Wout/ Artois Louis/ Nagels Loran/ Deswaef Alexander 07.27.35

Skiff meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 30 dlnrs. uit BEL-NED-IRL-GBR
05° Colpaert Luca (1°belg) 08.58.16

Dubbeltwee meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 27 dlnrs uit BEL-GER-NED-IRL
11° Vanparys Emma/ Edwards Megan 08.38.71

Koppelvier jongens tot 16 jaar - 2000m. - 17 dlnrs. uit BEL-NED-FRA
07° Catrijsse Wout/ Artois Louis/ Barbez Quinten/ Deswaef Alexander 07.03.34

Koppelvier "lichte" vrouwen - 2000m. - 1 dln. uit BEL
01° Colpaert Luca/ Vanparys Emma/ De Jonghe Shauni/ Edwards Megan 07.46.83

Dubbeltwee jongens tot 14 jaar - 1000m. - 22 dlnrs. uit BEL-NED
10° Grünewald Tom/ Neus Lysander 04.14.53

Skiff Polyester meisjes tot 14 jaat - 1000m. - 30 dlnrs. uit BEL-NED
13° Nagels Rania 04.41.11 17° Batsleer Clara 04.57.49 22° Beerlandt Fleur 05.02.36

Skiff Polyester meisjes tot 12 jaar - 500m. - 4 dlnrs. uit BEL-NED
03° Neus Erin 02.31.53.

 

Belgisch Kampioenschap Korte Boten (Hazewinkel)

25-26/04/2015

5x Zilver /2X Goud: KRNSO staat nog steeds op de kaart, zonder clubhuis, zonder gevestigde waarden en met zeer jonge en lichte roeiers!
Dit zijn de resultaten: 

Skiff Heren - 2000m. - 8 dlnrs.
01° Dubois Bram 07.15.40 (Kampioen van België 2015)

Ongestuurde-twee jongens tot 18 jaar - 2000m. - 9 dlnrs.
01° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam 07.02.30 (Kampioen van België 2015)
(Ze wonnen hun voorwedstrijd in 07.26.71)

Skiff meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 12 dlnrs.
02° Vandenhouweele Ilse 08.06.76 (zilver op 8" van UN Bruxelles)
(Ilse won haar voorwedstrijd in 08.38.11)

Dubbeltwee jongens tot 18 jaar - 2000m. - 12 dlnrs.
02° Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam 06.46.21 (zilver op 3"83/100 van TRT Hazewinkel)
(wonnen hun voorwedstrijd-reeks in 07.04.38) Wout Catrijsse en Goloivanenko Vladislav werden in hun reeks-voorwedstrijd 2de in 07.14.70

Dubbeltwee meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 10 dlnrs.
02° Vandenhouweele Ilse/ Verstraete Tine 07.36.00 (zilver op 4"70/100 van RCNSMeuse)
(werden in hun voorwedstrijd-reeks 2° in 08.19.51)

Ongestuurde-twee meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 5 dlnrs.
02° Verstraete Tine/ Colpaert Luca 08.02.56 (zilver op 5"68/100 van KRS Gent)

Dubbeltwee "Lichte" dames ( tot 50 kg.) - 2000m. - 5 dlnrs.
02° Colpaert Luca/ De Jonghe Shauni 07.45.40 (zilver op 27/100 van KRSGent) 04° Edwards Megan/ Colpaert Nina-Maria

Ongestuurde-twee heren - 2000m. - 4 dlnrs.
03° Dubois Arne/ Serlez Maxim 07.25.18

Ongestuurde-2 "Lichte" mannen (tot 72,5 kg) - 2000m. - 8 dlnrs.
04° Nieuwenhuyse Thijs/ Serlez Maxim 07.21.85
(wonnen hun voorwedstrijd-reeks in 07.25.38)

Skiff jongens tot 18 jaar - 2000m. - 24 dlnrs.
Voorwedstrijd: Goloivanenko Vladislav (08.00.22) en Artois Louis (08.23.66) missen de Fin.A/B

Dubbeltwee Heren "Licht" (tot 72,50 kg.) - 6 dlnrs.
06° Nieuwenhuyse Thijs/ Brys Arno 07.24.28

Dubbeltwee jongens tot 18jaar - 2000m. - 12 dlnrs.
08° Catrijsse Wout/ Goloivanenko Vladislav 07.15.73

Beker van België 2015

Dubbeltwee meisjes tot 12 jaar - 500 m. - 1 dlnr.
01° Deweert Cara/ Neus Erin 02.04.33

Skiff meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 18 dlnrs.
07° Vanparys Emma 09.12.31

Skiff jongens tot 16 jaar - 2000m. - 30 dlnrs.
13° Artois Louis 08.21.16 19° Vandaele Conan 08.36.09 25° Nagels Loran 08.51.20 26° Barbez Quinten 08.55.29

Skiff-polyester jongens tot 14 jaar - 1000m. - 35 dlnrs.
13° Grünewald Tom 04.32.22 18° Neus Lysander 04.42.93

Dubbeltwee meisjes tot 14 jaar - 1000m. - 7 dlnrs.
04° Nagels Rania/ Beerlandt Fleur 04.21.63 05° Batsleer Clara/ Steen Ranie 04.28.43

Skiff Polyester meisjes tot 14 jaar - 1000m. - 17 dlnrs.
06° Nagels Rania 04.34.93 11° Steen Rania 04.50.64 12° Beerlandt Fleur 04.51.05 14° Van Gyselle Axelle 05.00.56 15° Batsleer Clara 05.05.49

Dubbeltwee jongens tot 14 jaar - 1000m. - 13 dlnrs.
06° Grünewald Tom/ Neus Lysander 04.11.72

Ongestuurde-twee Mannen "Under-23" - 3 dlnrs. - 2000m.
03° Vandendriessche Keanu/ Lambregt Lukas 07.08.93

Sprintwedstrijden over 500m.

Skiff meisjes tot 14 jaar - 500m. - 18 dlnrs.
09° Nagels Rania 02.16.60 10° Steen Rania 02.20.10 12° Beerlandt Fleur 02.22.38 16° Van Gysel 02.30.38 18° Batsleer Clara 02.34.56

Dubbeltwee jongens tot 14 jaar - 500m. - 10 dlnrs.
06° Grünewald Tom/ Neus Lysander 02.03.63

Skiff Polyester jongens tot 14 jaar - 500m. - 15 dlnrs.
05° Boey Mauri 02.29.62

Skiff Polyester meisjes tot 12 jaar - 500m. - 4 dlnrs.
04° Neus Erin 02.31.49

Dubbeltwee meisjes tot 14 jaar - 500m. - 7 dlnrs.
05° Nagels Rania/ Beerlandt Fleur 02.11.83 07° Batsleer Clara/ Steen Rania 02.20.16

Skiff Jongens tot 14 jaar - 500m. - 35 dlnrs.
15° Grünewald Tom 02.14.21 24° Neus Lysander 02.22.23

Alle resultaten:
  zaterdag heats    zaterdag finales    zondag heats     zondag finales

 

GRS Voorjaarsregatta (Gent)

11-12/4/2015

De resultaten van de KRNSO roeiers:

Ongestuurde-vier Jongens tot 16 jaar - 2000m. - 9 dlnrs. uit GER-BEL-GBR
05° en 2de BEL - Artois Louis/ Catrijsse Wout/ Deswaef Alexander/ Nagels Loran 07.40.56

Ongestuurde-vier Jongens tot 16 jaar - 2000m. - 10 dlnrs. uit GER-BEL-GBR-FRA
06° en 2de BEL - Artois Louis/ Catrijsse Wout/ Deswaef Alexander/ Nagels Loran 07.36.36

Skiff Meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 44 dlnrs. uit BEL-GER-FRA-CYP
04° en 3de BEL - Vandenhouweele ILSE 08.41.83 15° en 9de BEL - Tine Verstraete 09.01.19

Koppelvier - Jonges tot 16 jaar - 2000m. - 13 dlnrs. uit BEL-GBR-GER-FRA
09° en 3de BEL - Barbez Quinten/ Artois Louis/ Catrijsse Wout/ Deswaef Alexandre 07.23.00

Koppelvier - Jonges tot 16 jaar - 2000m. - 16 dlnrs. uit BEL-GER-FRA-GBR
10° en 4de BEL - Barbez Quinten/ Artois Louis/ Catrijsse Wout/ Deswaef Alexandre 07.29.45

Ongestuurde-vier Heren - 18 dlnrs. uit BEL-NED-GBR-FRA-GER
17° en 3de BEL - Vandendriessche Keanu/ Dubois Arne/ Brys Arno/ Nieuwenhuyse Thijs 07.05.43

Ongestuurde-vier Heren - 14 dlnrs. uit BEL-NED-GBR-GER-FRA
12° en 3de BEL - Vandendriessche Keanu/ Dubois Arne/ Brys Arno/ Nieuwenhuyse Thijs 06.59.41

Skiff "Lichte" mannen tot 72,50 kg. - 30 dlnrs. uit BEL-GER-GBR-NED
16° en 4de BEL - Maxim Serlez 07.53.53

Skiff Meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 35 dlnrs. uit BEL-GBR-GER-FRA
07° en 1ste BEL - Colpaert Luca 08.52.00

Skiff Meisjes tot 16 jaar - 2000m. - 26 dlnrs. uit BEL-GBR-GBR-FRA
06° en 2de BEL - Colpaert Luca 09.06.68

Koppelvier Meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 8 dlnrs uit BEL-GBR-GER
06° - Colpaert Nina-Maria/ Edwards Megan/ Vanparys Emma/ Verhelle Marie-Felique 07.38.34

Koppelvier Meisjes tot 18 jaar - 2000m. - 4 dlnrs uit BEL-GBR
02° - Colpaert Nina-Maria/ Edwards Megan/ Vanparys Emma/ Verhelle Marie-Felique 07.49.64

Dubbeltwee Dames - 2000m. - 11 dlnrs. uit BEL-BLR-NED-GBR
10° Donaldson Karen/ Lambregt Heike 08.58.60

Skiff Dames "Lichtgew." - 2000m. - 7 dlnrs. uit BEL-FRA-GER-NED
5° en 2de BEL - De Jonghe Shauni 09.24.57

Skiff Jongens tot 18 jaar - 2000m. - 67 dlnrs uit BEL-FRA-GBR-GER-NED
06° en 3de BEL - Colpaert Marlon 07.40.35 15° Beerlandt Liam 07.52.22 19° Goloivanenko Vladislav 07.57.62

8 met stm. Jongens tot 16 jaar - 2000m. - 7 dlnrs. uit BEL-GER-GBR
05° mixte Gentse RS/ KRNSO met Artois Louis en Deswaef Alexandre 07.02.03

8 met stm. Jongens 18 jaar - 2000m. - 10 dlnrs. uit BEL-GER-GBR-FRA
01° Belg.Mixte (KRB-KRCG-UNB-RCNT-TRT) en met stm. Lysander Neus (KRNSO) 06.06.42

 

Memorial Paolo D'Aloja (Piediluco IT)

10-11/4/2015

Gilles Poysat (Luik) en Bram Dubois (KRNSO) maakten in de ongestuurde-twee hun international debuut. Het duo moest meteen aan de bak tegen international gevestigde waarden. Een finaleplaats zou dus een kleine stunt zijn geweest.
Met de Italianen Di Costanzo en Castaldo kregen ze meteen de nummer 7 van het jongste WK tegenover zich. Het duo is ook de helft van de wereldkampioenen in de ongestuurde 4 Sen.Bvan 2014.
De Italianen maakten er een mooie strijd van met de Grieken en wonnen hun reeks in 6:32.46. De Belgen finishten als 5de op een 10 tal seconden van de winnaars. In de andere reeks ging de zege naar Keeling en Hunt (RSA). Hunt is de wereldkampioen U23 van 2013 terwijl Keeling brons pakte in Amsterdam. Zij finishten in 6:29.79
De nieuwe Belgische ploeg finisht dus op zowat 10 seconden van WK-medaillewinnaars en weten zo waar ze staan.
Zowel vrijdag als zaterdag kon Bram en zijn ploeggenoot geen finaleplaats afdwingen. Zaterdag roeiden ze 2 sec. sneller dan vrijdag maar dit was niet genoeg..

Reeksen vrijdag 10 april 2015
M 2-
Reeks 2 (1..3→ FA)
1.Italië Di Costanzo Marco – Castaldo Matteo 06:32:46
2.Griekenland 2 Tziallas Georgios – Angelopolius Dionysios 06:35:38
3.Zuid-Afrika Green Jake – Davis Leo 06:36:13
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.Zwitserland 2 Fiorin Rueedi – Simon Schuerch 06:37:83
5.België Gilles Poysat – Bram Dubois 06:42:84
6.Denemarken Hartsteen Mark – Rasmussen Tager 06:48:43

Reeksen zaterdag 11 april 2015
M 2-
Reeks 2 (1..3→ FA)
1.Griekenland 2 Tziallas Georgios – Angelopolius Dionysios 06:34:61
2.Chili Leal Atero Felipe – Vasquez Ochoa Oscar 06.35.10
3.Mexico Sanchez Sanchez Diego – Tejada Rios Leopoldo 06.38.39
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.Zuid-Afrika 2 Green Jake – Davis Leo 06:40:22
5.België Gilles Poysat – Bram Dubois 06:40:85

Internationale "Tëte de Rivière de Seneffe" 6000m

22/03

De resultaten der K.R.N.S.Oostende-roeiers en roeisters:

Ongestuurde-twee heren - 4 dlnrs. uit BEL en NED
01° Mixte KRNSO (Bram Dubois)/ R.C.A.E. (Gilles Poysat) 0.22.28.83
Skiff Heren - 27 dlnrs. uit BEL en FRA
06° Serlez Maxim 0.23.54.85
Skiff Jongens tot 18j. - 24 dlnrs. uit BEL en NED
05° Colpaert Marlon 0.24.14.11 12° Beerlandt Liam 0.24.54.27 17° Goloivanenko Vladislav 0.25.29.38
Skiff Meisjes tot 18j. - 18 dlnrs uit BEL
06° Vandenhouweele Ilse 0.27.27.73 13° Colpaert Luca 0.28.11.71 14° Verstraete Tine 0.28.15.04 16° Edwards Megan 0.29.35.57
Skiff Masters - 12 dlnrs uit BEL - NED - FRA
07° Derijnck Frank 0.27.14.01, gecorrigeerd (afh. van leeftijdcategorie) naar 0.25.40.38
Koppelvier Masters - 5 dlnrs uit BEL en FRA
01° Deruyter Johan, Grünewald Peter, Van Roy Wim en Brys Denis 0.22.55.20, gecorrigeerd (afh. van leeftijdscategorie) naar 0.22.07.48

21e Brugge Boat Race KRB (Brugge)

28/02 en 1/03/2015

K.R.N.S.O's Masters wijzen op zaterdag de juiste weg...

Naar aanleiding van K.R.Brugge's 21° "Brugge Boat Race" van zaterdag 28 februari 2015, een "Lange-Afstand-Roeiwedstrijd" over 5 km. van Nieuweghe-brug tot aan het KRB-clubhouse aan het Waggelwater, en voorbehouden voor achtriemen, en waaraan liefst 7 landen aan deelnamen ( BEL-FRA-GBR-ITA-NED-IRL-GER), hebben de "Masters" van K.R.N.S.Oostende nadrukkelijk de te volgen weg gewezen, ondanks KRNSO's logistieke perikelen t.g.v. de nieuwbouw, en de daaruit voortvloeiden voorbereidingspijnen.
Het achtal gewezen toproeiers Dirk Lingier, Henri Lambregt, Johan De Ruyter, Wim Derijnck (nu KRCG), Wim Van Roy, Peter Grünewald, Frank Derijnck en Jeroen Neus, (stm. Lysander Neus), spaanden zich van de 26 deelnemende octaven uit 7 landen op een 2de stek (1° Belg), in een tijd van 18' 39"61, vermenigvuldigd met hun coïfficiënt afhankelijk van hun leeftijden (0,97), gecorrigeerd tot 18'06.02. Winnaar werd de Nederlandse combinatie "Cornelis Tromp-Daventria).
Bij de Senioren ( 14 dlnrs. uit 4 landen) eindigde Arne Dubois (KRNSO) in het gemengde KRNSO/KRB/GRS-team 7° in 17'16,75.
De junioren tot 18jaar met Marlon Colpaert, Beerlandt Liam, Catrijsse Wout, Artois Louis, Barbez Quinten, Deswaef Alexander, Conan Vandaele, Nagels Loran, en cox Lysander Neus strandde het piepjonge Oostendse team op een 5de stek in 18.19.21 van de 7 concurrenten.

Resultaten zaterdag

Op zondag waren de overige boottypes aan de beurt. Ook hier pikt de Oostendse roeimaatschappij een paar belangrijke graantjes mee...

Skiff Heren - 9 dlnrs. uit BEL - 5000m.
02° KRNSO (Serlez Maxim) - 20.43.09
Koppelvier Heren - 7 dlnrs uit BEL-GBR-GER - 5000m. -
01° KRNSO (Bram Dubois)/ BrugseTR/ KRBrugge/ UN Liège - 17'03"28
Ongestuurde Vier Heren - 5 dlnrs uit BEL-GER-GBR - 5000m. -
01° KRNSO (Vandendriessche Keanu/ Lambregt Lucas/ Brys Arno/ Nieuwenhuyse Thijs) - 18.25.80
Jongens tot 18j. - 3 dlnrs uit BEL-GBR - 5000m.
02° KRNSO (Quinten Barbez/ Deswaef Alexander/ Vandaele Conan/ Nagels Loran) - 20.35.21 (15-16-jarigen !!!)
Koppelvier meisjes tot 18j. - 2 dlnrs. uit BEL - 5000m.
01° KRNSO (Colpaert Luca/ Colpaert Nina-Maria/ Vanparys Emma/ Edward Megan) - 20.20.90 ( 3 van de 4 15/16j.)
Ongestuurde-twee jongens tot 18j. - 3 dlnrs. uit BEL en GBR - 5000m.
01° KRNSO (Colpaert Marlon/ Beerlandt Liam) - 20.01.10 ( 16-jarigen) - 03° KRNSO (Cattrijsse Wout/ Artois Louis) - 22.25.82 (15-jarigen)
Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 4 dlnrs. uit BEL - 5000m.
01° KRNSO Vandenhouweele Ilse/ Verstraete Tine - 21.31.41
Skiff jongens tot 18j. - 4 dlnrs uit BEL - 5000m.
02° KRNSO (Goloivanenko Vladislav) - 22.19.72

Resultaten zondag

Met dank aan Henk Rogiers voor de foto's

22e Gentse ergometerkampioenschappen

Zaterdag 6/02/2015

Op dezelfde dag als de Corrida ging een KRNSO-delegatie deelnemen aan de Gentse ergometerkamioenschappen, ze plaatsen daar de volgende tijden:

Afstand: 2.000m.
Meisjes tot 16j. - 16 dlnrs.
3° Colpaert Luca 08.00.90 11° Edwards Megan 08.31.80
Jongens tot 16j. - 40 dlnrs.
5° Colpaert Marlon 06.47.70 6° Beerlandt Liam 06.54.20 16° Artois Louis 07.28.70 19° Deswaef Alexandre 07.36.40
24° Vandaele Conan 07.39.80 30° Nagels Loran 07.51.20 31° Barbez Quinten 07.53.00
Meisjes tot 18j. - 21 dlnrs.
9° Verstraete Tine 07.41.90
Jongens tot 18j. - 40 dlnrs.
27° Goloivanenko Vladislav 07.11.70
Heren - 14 dlnrs.
2° Bram Dubois 06.07.30


Corrida van 't Sas

Zaterdag 6/02/2015

Aan de 53ste Corrida van 't Sas deden 393 deelnemers mee, onder wie heel wat KRNSO leden. Dit waren hun resultaten:

Uitslagen der volwassenen, 7400m
10° Vitse Jeroen (26'17") 102° Lambregt Henri 132° Lambregt Lukas 139° Nagels Steven 142° Derijnck Frank
143° Brys Arno 152° Brys Dennis 167° Van Roy Wim 183° Dubois Arne 217° Grünewald Peter
223° Lingier Dirk 243° De Jonghe Shauni 251° Grünewald Tibo 295° Colpaert Nina-Maria
300° Lambregt Heike 325° Decorte Bernard
Uitslagen Categorie D
1° Decorte Jonas 3° Boey Mauri 5° Decorte Anouk (1° meisje) 6° Nagels Lani 8° Deblauwe Tim
Uitslagen Cartegorie C
1° Grünewald Tom 2° Grünewald Tibo 3° Fleur Beerlandt (1° meisje) 4° Rania Nagels
5° Lysander Neus 7° Clara Batsleer 8° Emma Van Gysel 9° Axelle Van Gysel

Voor alle resultaten, zie de site van het Oostends Loopcriterium

Algemene Vergadering

Zondag 18/01/2015

Dit jaar ging de algemene vergadering eveneens door in De Spui. Na de goedkeuring van diverse verslagen en voorstellen  werd Daniël Deweerdt unaniem verkozen tot voorzitter, na reeds 2 jaar deze functie ad interim te hebben waargenomen.
Ook werden Guy Vansteenkiste, Eddy Puystjens en Dirk Lingier herverkozen voor een volgend mandaat. Achteraf werden de verdienstelijke leden gehuldigd, die zich onderscheidden door een sportieve of andere prestatie.

Nieuwjaarsreceptie 2015

Zondag 11/01/2015

Op de nieuwjaarsreceptie, die dit jaar door ging in Sportcentrum de Spui (wegens tijdelijk gebrek aan een eigen clubhuis) waren heel wat leden en sympathisanten opdagen.
Na de nieuwjaarstoespraak door voorzitter a.i. Daniël Deweerdt werd ook een toespraak gehouden door gedeputeerde Carl Vereecke van de Provincie West Vlaanderen. De provincie is immers een belangrijke pijler in de financiering van het nieuwe Clubhuis!